Užkandžiai šeimos išvykai į gamtą – keturiems asmenims išleisite mažiau nei 5 eurus

12.07.2023 10:00:00 | Vilnius

Užkandžių krepšelis šeimos išvykai

Šiltomis vasaros dienomis nesinori likti namie, tad vos pasitaikius galimybei daugelis stengiasi praleisti laiką gamtoje. Ruošiantis išvykai, svarbu ne tik susiplanuoti pramogas ar išsirinkti vietą išvykai, bet ir pasirūpinti tinkamais užkandžiais. „Lidl“ ekspertai pataria, kokius užkandžius pasirinkti leidžiant laiką gamtoje.

Užkandžių krepšelis, kuriam neišleisite nė 5 eurų

Ilgos vasaros dienos ir maloniai šildanti saulė traukia keliauti į gamtą, kur galima ne tik aktyviai praleisti laiką, bet ir pailsėti. Vis dėlto, net ir poilsiaujant svarbu tinkamai pasiruošti – pasirūpinti tinkamu maisto krepšeliu, taip nugalint alkį. 

„Lidl“ ekspertai pataria rinktis vaisių ir riešutų mišinį „Alesto selection“, kurio 200 g pakuotė kainuos 1,79 Eur. Šis mišinys – ne tik skanus, bet ir kokybiškas: graikiniuose riešutuose ir migdoluose gausu naudingų medžiagų, o sotumo jausmas lydės net ir ilgiausio žygio metu.

Krepšelį taip pat galima papildyti ir vaikų bei suaugusių mylimomis plėšomomis sūrio lazdelėmis „Pik-Nik“, kurių 160 g pakuotei šią savaitę taikoma net 40 proc. nuolaida – kainuoja vos 1,59 Eur. Tai – paprastas ir patogus užkandis, kuris pravers norintiems greitai numalšinti alkį.

Pasirūpinta ir desertu – į iškylos krepšelį verta įsidėti plokščiųjų persikų, kurie išsiskiria savo neįprasta, spurga primenančia forma. Plokščiuosiuose persikuose gausu vitamino C, A bei skaidulų, o saldumu galima mėgautis be nuodėmės. Džiaugsis ir piniginė – pusės kilogramo plokščiųjų persikų pakuotė šią savaitę kainuos 0,99 Eur, arba net 66 proc. pigiau.

Visi užkandžiai – ne tik sveiki, sotūs, skanūs ir pigūs, bet ir patogūs vartoti: juos galima vartoti iškart – nereikia jokio papildomo paruošimo.

Galiausiai, geram laikui gamtoje reikia ir gerųjų mineralų – jų kupinas natūralus mineralinis vanduo „Vytautas“. Daugiausiai mineralų turinčio mineralinio vandens 1,5 l butelį žygių ir buvimo gamtoje entuziastai įsigys vos už 0,37 Eur.

Pabėgimui į gamtą – pasivaikščiojimo maršrutai ne tik tėveliams

Pasirūpinus sočiu, patogiu ir nebrangiu iškylos krepšeliu, galima leistis ir į pramogas gamtoje. Šįkart „Lidl“ kviečia bent trumpam pabėgti į gamtą ir išbandyti specialius „Lupilu“ pasivaikščiojimo maršrutus. Kartu su „TrenkTuru“ sukurti maršrutai – subalansuoti tėveliams su mažais vaikais, bet tinkami kiekvienam žygeiviui.

Šių metų pavasario pabaigoje pristatyti net trys specialūs nemokami „Lupilu“ pasivaikščiojimo maršrutai. Jie driekiasi trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Kiekvieno maršruto trasoje kas keliasdešimt metrų įrengti suoleliai, kurie gali praversti maitinančioms mamoms, taip pat pailsėti norintiems mažyliams. Maršrute nėra stačių įkalnių, dėl ko vaikščioti net ir stumiant vežimėlį bus patogu. O energingiausius mažuosius žygeivius prablaškys maršrutuose esančios vaikų žaidimų aikštelės.

Vaizdingas Vilniaus maršrutas pakeliui leidžia atrasti Žvėryno grotą, unikalią Karaimų kenesą, įspūdingą Žvėryno architektūrą bei žavingą vaizdą į Nerį.

Tuo metu maršrutas Kaune driekiasi per Ąžuolyno parką, miesto centre. Žygiuojant galima grožėtis ilgamečiais, įspūdingo dydžio ąžuolais ir raguvomis, o žygiuojant greta Vydūno alėjos – pasigrožėti medine miesto architektūra.

Klaipėdiečiai ir miesto svečiai kviečiami žygiuoti Klaipėdos Poilsio parke, anksčiau vadintu „Plantacija“. Nors maršrutas sudarytas miesto parke, tačiau aplink matyti paplūdimio smėlis ir pajūriui būdingos samanos. Mažiesiems turėtų patikti įspūdinga žaidimų aikštelė, kurią žygeiviai pasieks maršrutui artėjant link pabaigos.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau