Tai jau tapo įprasta: Kalėdų įkvėptas prekių krepšelis pigiausias – „Lidl“

20.12.2023 11:00:00 | Vilnius

Tai jau tapo įprasta: Kalėdų įkvėptas prekių krepšelis pigiausias – „Lidl“

Tai jau tampa savotiška tradicija: apsipirkti prekybos tinkle „Lidl“ ir toliau galima pigiausiai, skelbia naujausias atrinktų prekių krepšelių kainų palyginimas. Kaip kalendoriuje nesikeičia Kalėdos, taip ir atrinktų prekių krepšelis visose „Lidl“ parduotuvėse vis dar yra kur kas pigesnis nei kituose dvejuose didžiausiuose  Lietuvos prekybos tinkluose.

„Apsipirkti didžiosioms metų šventėms gali būti tikras iššūkis, ieškant ne tik reikalingų prekių, bet ir bandant kuo pigiau apsipirkti. Tačiau „Lidl“ parduotuvėse tai padaryti yra paprasta, nes švenčių stalui reikalingus kokybiškus produktus galite nusipirkti ženkliai pigiau nei kituose dvejuose didžiausiuose prekybos tinkluose. Suprantame, kad kitiems trūks plyš norisi kuo ryškesnėmis nuolaidomis išpuošti savo parduotuves. Tačiau mes iš tikrųjų padedame išleisti mažiau, kasdien siūlydami žemas kainas toms prekėms, kurių reikia mūsų pirkėjams“, – teigia „Lidl Lietuva“ rinkodaros departamento vadovė Kristina Mažeikytė.

Nuo lapkričio pabaigos atliekami palyginamieji atrinktų produktų pirkimai parodo, kiek pirkėjai išleistų skirtingose fizinėse trijų didžiausių prekybos tinklų „Lidl“, „Maxima“ ir „Iki“ parduotuvėse įsigiję tų pačių arba tapačių prekių. Vertinamą pirkinių krepšelį sudaro apie 15 populiarių prekių: šviežia mėsa, vaisiai, gaivieji gėrimai, pieno produktai ir kt. Į lyginamus pirkinių krepšelius taip pat įtraukiamos tapačios žinomų prekių ženklų prekės, neatsižvelgiant į tai, ar prekybos tinklų asortimente siūlomos pigesnės šių prekių kategorijų alternatyvos.

Gruodžio 19 d įsigytą pirkinių krepšelį šįkart sudaro 13 skirtingų prekių: 1 kg mandarinų, 1 kg apelsinų, 512 g bananų, 1 kg kiaulienos sprandinės be kaulo, 100 g sūdytos lašišų filė, 45 proc. riebumo „Gouda“ sūrio riekelėmis, 10 vnt. M dydžio vištų kiaušinių, 125 g mocarelos sūrio sūryme, 1 l UAT pieno (3,2 proc. riebumo), 400 g grietinės (30 proc. riebumo), 1 kg baltojo cukraus, 500 g maltos kavos „Dallmayr Prodomo“, 1,5 l gazuoto mineralinio vandens.

Už visas šias prekes prekybos tinkle „Lidl“ sumokėsite vos 22,47 Eur, o „Maxima“ parduotuvėse – 25,81 Eur, kai „Iki“ – 33,35 Eur. Vadinasi, pirkėjai, minimą prekių krepšelį įsigiję „Lidl“, o ne kitų prekybos tinklų parduotuvėse, atitinkamai sutaupytų nuo 3,34 Eur iki 10,88 Eur.

Lyginamų prekių krepšelių kainos apskaičiuotos pagal juos sudarančių prekių realias pardavimo kainas – reguliarias arba akcines – be lojalumo nuolaidų. Kalėdinių prekių krepšelis sudaromas pagal 2022 m. gruodžio mėn. „Lidl“ prekybos tinkle perkamiausių prekių sąrašą. Lyginamus prekių krepšelius sudaro tuos pačius poreikius tenkinti skirtos ir tarpusavyje dėl savo sudėties, pakuočių tipo, dydžio ir kitų savybių pakeičiamos prekės.

Dar daugiau sutaupyti padės stebuklingas „Lidl Plus“ Stebuklų kalendorius

Jau žinote, kad už atrinktus Kalėdų vaišių stalui reikalingus produktus „Lidl“ sumokėsite mažiausiai. Tačiau prekybos tinklas „Lidl“ kviečia atverti stebuklingą „Lidl Plus“ Stebuklų kalendorių ir kasdien pasinaudoti šventiškais pasiūlymais, padėsiančiais sutaupyti dar daugiau.

Trečiadienį, gruodžio 20 d., pirkdami šviežią jautienos didkepsnį ir aktyvavę „Lidl Plus“ kuponą, jam gausite net 50 proc. nuolaidą! Didžiulis didkepsnis ant jūsų vaišių stalo atsidurs vos už 9,99 Eur/kg. 

Kitą dieną, ketvirtadienį, gruodžio 21 d., garnyrui tiksiantys slyviniai pomidorai su „Lidl Plus“ kuponu kainuos vos 1,79 Eur/kg.

Skubate į kalėdinį vakarėlį ir dar neturite dovanos? Užsukite penktadienį, gruodžio 22 d., į „Lidl“ parduotuvę – nustebinkite savo artimuosius ir draugus „Favorina“ produktais, kuriems su „Lidl Plus“ kuponu bus taikoma 40 proc. nuolaida.

Prieš šventes atsigaivinkite su „Solevita“ sultimis: šeštadienį, gruodžio 23 d., perkant 2 vnt. bet kurių šio prekių ženklo sulčių, jas įsigysite su 50 proc. nuolaida. Pirkdami daugiau negu 2 vnt, mokėsite įprasta kaina.

Be abejo, koks šventinis stalas be gaiviųjų gėrimų! Tik sekmadienį, gruodžio 24 d., perkant prekių bent už 20 Eur ir aktyvavus „Lidl Plus“ kuponą, vieną butelį 1,75 l gazuoto gėrimo „Coca-Cola“ galėsite įsigyti tik už centą. Galite rinktis ir becukrę. Visas pasiūlymų sąlygas rasite „Lidl Plus“ kupone.

Paaiškėjo antroji „Lidl Plus“ žaidimo kelionės laimėtoja

Gruodis – stebuklingas mėnuo, kai „Lidl Plus“ žaidime toliau dalijamos įspūdingos dovanos. Pagrindinis žaidimo prizas – naujutėlaitis automobilis „Audi A4“ – savo savininko sulauks per Naujuosius metus. Tad kiekvienas, bet kurioje „Lidl“ parduotuvėje Lietuvoje apsipirkęs bent už 20 Eur, kasoje nuskenavęs „Lidl Plus“ programėlę ir aktyvinęs žaidimo bilietą, vis dar gali laimėti šį automobilį.

Žaidimo dalyvių lauks ir kassavaitiniai prizai – poilsinės kelionės, į kurias išvykti padės kelionių organizatorius „Novaturas“. Keturi laimingieji dar šią žiemą galės suplanuoti savo vasaros atostogas, laimėję keliones į Turkijos, Kretos salos Graikijoje ir Tuniso kurortus. Jų laimėtojai paaiškės kas savaitę, ištraukus laimingą bilietą iš ankstesnės savaitės aktyvintų bilietų sąrašo. Šią savaitę paaiškėjo ir antroji poilsinės kelionės laimėtoja: laimingoji pirkėja iš Kauno jau kitąmet galės praleisti atostogas prabangiame 5 žvaigždučių viešbutyje Turkijoje.

Be pagrindinio prizo – automobilio ir keturių poilsinių kelionių, 20 laimingųjų džiaugsis 50 Eur vertės dovanų čekiais, kuriuos galės panaudoti apsiperkant savo mėgstamoje ir bet kurioje kitoje „Lidl“ parduotuvėje Lietuvoje.

Kokybiški ir nebrangūs maisto produktai bei kitos prekės kasdien laukia visose „Lidl“ parduotuvėse 27-iuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Gargžduose ir Nemenčinėje. Daugiau informacijos bet kada rasite www.lidl.lt.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau