Rankos pačios ims meistrauti: namų remonto įrankiams – nematytos nuolaidos!

18.10.2023 10:00:00 | Vilnius

Rankos pačios ims meistrauti: namų remonto įrankiams – nematytos nuolaidos!

Pirkėjų nuomone, pigiausiu prekybos tinklu tituluojamas „Lidl“ vėl turi paruošęs malonių staigmenų. Šįkart jos pradžiugins pačius nagingiausius pirkėjus. Keturias dienas – nuo spalio 19 iki 22 dienos – perkant dvi bet kurias PARKSIDE prekių ženklo prekes, antrajai pigesnei arba tokiai pat prekei bus taikoma net 60 proc. nuolaida. Pasiūlymas taikomas visų rūšių PARKSIDE elektriniams ir mechaniniams įrankiams, darbo rūbams bei kitoms šio prekių ženklo prekėms.

„Pastebime, kad Lietuvos gyventojai vis dažniau patys ryžtasi atlikti įvairius namų remonto bei kitus darbus, kurių netrūksta rudenį. Suprantame, kad būsto remontas, ypač jo finansinis aspektas, gali tapti tikru galvos skausmu, o siūlydami įsigyti aukštos kokybės įrankius už žemą kainą, kiekvienam suteikiame galimybę buities reikalus paimti į savo rankas, tam neišleidžiant krūvos pinigų“, – teigia „Lidl Lietuva“ rinkodaros departamento vadovė Kristina Mažeikytė.

PARKSIDE – tai praktiški visų rūšių elektriniai ir mechaniniai įrankiai bei jų priedai dirbtuvėms, daržui ir sodui, taip pat patvarūs ir ilgaamžiai darbo rūbai. PARKSIDE prekės pasižymi savo aukšta ir nepriekaištinga kokybe, o įrankius lengva naudoti tiek profesionaliems meistrams, tiek ir mėgėjams.

Kokybiškų ir nebrangių įrankių – į prekybos centrą

Bent kartą per metus – tokiu dažnumu statybos ir remonto įrankius perka Lietuvos gyventojai. Apskritai šios paskirties prekes perka bent 4 iš 5 respondentų, atskleidžia šių metų rugsėjį prekybos tinklo „Lidl“ užsakymu atlikto tyrimo rezultatai.

Paklausti, kur renkasi namų remontui ir kitiems darbams skirtus įrankius, du trečdaliai apklaustųjų nurodo būtent prekybos centrus – čia randamos geros kainos ir nuolaidos. Taip pat nurodoma, kad 7 iš 10 pirkėjų svarbiausia – kainos ir kokybės santykis.

„Šia savybe ir pasižymi mūsų siūlomi PARKSIDE statybos bei remonto įrankiai. Jų, tyrimo duomenimis, yra įsigijęs daugiau nei kas trečias respondentas. Aukštą kokybę patvirtina atitiktis pasaulyje pripažintiems TÜV GS ir kitiems kokybės bei saugumo sertifikatams, ir visa tai – už mažą kainą, kuri tikimės padės atrasti PARKSIDE įrankius ir tiems pirkėjams, kurie jų dar nėra išbandę“, – pabrėžia K. Mažeikytė.

Gerai įrankių būklei palaikyti – keli paprasti patarimai

Tam, kad turimi įrankiai veiktų tinkamai, „Lidl“ ekspertai pataria pasirūpinti gerai organizuota ir prižiūrima įrankių laikymo sistema. Ji ne tik padės išlaikyti gerą įrankių būklę, bet ir leis lengviau rasti juos. Tiek mechaninius, tiek elektrinius įrankius patariama visada laikyti sausoje vietoje. Drėgnoje, nešvarioje aplinkoje įrankiai gali surūdyti – taip suprastės jų komponentų kokybė.

Taip pat svarbu įrankių nelaikyti ant grindų – geriausia juos sudėti į krepšius, stalčius, dėžės ar lentynas. Investavus į kokybiškas įrankių dėžes, darbo įrankiai bus aiškiai surūšiuoti ir lengvai randami. Elektrinius įrankius geriausia laikyti jiems skirtuose dėkluose arba originaliose pakuotėse. Į jas taip pat galite įdėti ir silicio gelio pakuotes – jos sulaikys drėgmės perteklių ir padės išvengti korozijos. Taip savo įsigytus įrankius galėsite naudoti kur kas ilgiau.

Specialūs aukštos kokybės PARKSIDE darbo įrankių ir kitų reikmenų pasiūlymai pirkėjų lauks visose „Lidl“ parduotuvėje 26-iuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau