Pirkėjams sutaupyti padedanti programėlė „Lidl Plus“ švenčia antrąjį gimtadienį, klientų laukia dovanos

26.09.2023 10:00:00 | Vilnius

Pirkėjams sutaupyti padedanti programėlė „Lidl Plus“ švenčia antrąjį gimtadienį, klientų laukia dovanos

Pirkėjų pamėgta mobilioji programėlė „Lidl Plus“ tapo tokia įprasta kiekvieno apsipirkimo dalimi, kad sunku patikėti, jog jai – vos dveji. Rugsėjo 25 d. prasideda specialus, visą savaitę truksiantis, antrojo programėlės gimtadienio žaidimas „Laimės ratas“. Jame kiekvienas sukimas – laimingas, o tarp daugybės prizų už 1 centą – ir „Auksinio krepšelio“ prizas – kuponas, kurio suma bus lygi paskutinio apsipirkimo vertei. 

Išskirtinis „Laimės ratas“

„Viena iš gimtadienio dovanų – specialų „Laimės ratą“ – pasirinkome neatsitiktinai, nes tai mūsų pirkėjų ir programėlės naudotojų labai mėgstama funkcija. Tačiau šįkart prizai – išskirtiniai. Kiekvieną kartą per šventinę savaitę apsipirkę mūsų parduotuvėse, pirkėjai galės sukti ratą ir visi kažką laimės bei taip dar labiau sutaupys apsipirkimo metu: nuo „Auksinio krepšelio“ prizo ar nuolaidų iki įvairių gardžių produktų, kurių kainos sieks vos 1 centą“, – sako „Lidl Plus“ programėlės vadovas Martas Juodgudis. Išsukus „Auksinio krepšelio“ kuponą, jo suma bus lygi tai sumai, kurią išleidote paskutinio apsipirkimo metu. Specialus gimtadieninis „Laimės rato“ žaidimas tęsis iki spalio 1 d.

Švęs su spurgomis

Gimtadienio dieną, trečiadienį, rugsėjo 27 d., pirkėjai kviečiami savo mobiliuosiuose telefonuose atsidaryti „Lidl Plus“ programėlę, kur visų lauks ypatingas kuponas. 

„Gimtadieniai paprastai neapsieina be saldumynų, todėl visus savo vartotojus kviečiame pasmaguriauti ir švęsti kartu. Gimtadienio dieną programėlėje rasite šventinį kuponą, su kuriuo vos už 1 centą galėsite įsigyti saldžią dovaną – spurgą”, – dalinasi M. Juodgudis.

Padeda ir planuoti, ir taupyti

Anot „Lidl Lietuva“ atstovo, „Lidl Plus“ mobilioji programėlė rinkoje atsirado būtent tada, kai vis daugiau gyventojų Lietuvoje yra linkę atidžiau planuoti savo pirkinius. Todėl galimybė paprastai ir greitai patikrinti specialius „Lidl“ pasiūlymus tiesiog savo telefone – labai pasiteisino.

„Be įprastų nuolaidų kuponų maisto ir kitoms prekėms bei asmeninių pasiūlymų ar kaupiamųjų nuolaidų, „Lidl Plus” mobilioji programėlė leidžia paprastai sekti savo išlaidas ir nekaupti popierinių kvitų, nes visus juos galima rasti savo telefone. Per pastaruosius dvejus metus mūsų programėlės vartotojų ratas vis auga, vadinasi, kiekvienas pirkėjas atranda būtent jam tinkamiausias naudas“, – prideda M. Juodgudis

Dar vienas „Lidl Plus“ išskirtinumas – tai, kad mobilioji programėlė pirkėjams padeda planuoti apsipirkimą ir išvengti ilgų eilių. Žmonės joje gali pasirinkti norimą „Lidl” parduotuvę ir tuomet rasti visą aktualiausią informaciją: savaitės leidinius, parduotuvės adresą, jos darbo laiką arba realiu metu matyti parduotuvės užimtumą. 

5 patarimai, kaip sutaupyti naudojantis „Lidl Plus“ programėle

Sutaupyti naudojantis „Lidl Plus“ galima ne tik mobiliosios lojalumo programėlės šventiniu gimtadienio laikotarpiu, bet ir ištisus metus. Net šeši iš dešimties Lietuvos gyventojų naudojasi žemų kainų prekybos tinklo „Lidl“ mobiliąja programėle, tačiau ne visi žino visus įvairius būdus, kaip galima su programėle sutaupyti. Prekybos tinklas dalinasi patarimai, kurie bus naudingi kiekvieno apsipirkimo metu.

1. Žaidimas „Trink ir laimėk“

Po kiekvieno apsipirkimo „Lidl“ parduotuvėje, nepriklausomai nuo apsipirkimo vertės, programėlėje „Lidl Plus“ galima pasiekti „Trink ir laimėk“ kortelę, kuri suteikia galimybę pelnyti įvairių nuolaidų.

„Atidarę „Trink ir laimėk“ kortelę mobiliojo įrenginio ekrane, braukiant pirštu per ekraną reikia nutrinti viršutinį nepermatomą kortelės sluoksnį. Patikrinę kortelę, iškart sužinosite ar laimėjote kuponą ir, jei laimėjote, kokį kuponą“, – sako M. Juodgudis. 

2. Prekės už vieną centą

Specialių nuolaidų kuponų taip pat galima gauti pasiekus tam tikrus mėnesinius tikslus. Ši priemonė yra viena populiariausių tarp programėlės naudotojų, sako M. Juodgudis.

„Kai programėlės naudotojo apsipirkimo suma per mėnesį pasiekia tam tikrą dydį, yra atrakinami specialūs nuolaidų kuponai. Tai gali būti galimybė įsigyti tam tikrų prekių už 1 centą, o pasiekus galutinį apsipirkimo sumos tikslą – suteikiama nuolaida visam krepšeliui“, – aiškina ekspertas.

3. Kassavaitiniai „Lidl Plus“ pasiūlymai

Taip pat „Lidl Plus“ programėlėje kiekvieną savaitę pateikiami nuolaidų pasiūlymai ir kuponai įvairioms „Lidl“ prekėms. Pasiūlymai yra nuolat atnaujinami ir galioja nuo 1 iki 7 dienų. Pritaikomos nuolaidos siekia nuo 20 iki net 50 proc.

„Be to, vis dažniau pateikiame tik klientams pritaikytų pasiūlymų, kurie yra generuojami pagal jų apsipirkimo įpročius. Taip pat pastarąsias savaites siūlėme ir papildomas nuolaidas akcijinėms prekėms. Tai yra, „Lidl Plus“ vartotojai galėjo pasinaudoti papildoma nuolaida toms prekėms, kurioms ir taip yra pritaikyta bendra nuolaida, ir įsigyti jas dar pigiau“, – pasakoja M. Juodgudis.

4. Specialūs prizai

Programėlėje nuolat vyksta ir įvairūs sezoniniai žaidimai, kurių metu galima laimėti prizų. Pavyzdžiui, vasaros laikotarpiu vyko ledų žaidimas – perkant „Ballino“, „Gelatelli“ arba „Bon Gelati“ ledų už 3 eurus, buvo suteikiamas virtualus žaidimo lipdukas. Surinkus tris tokius virtualius lipdukus, naudotojams buvo suteikiamas žaidimo bilietas ir galimybė laimėti 5000 eurų vertės visos šeimos kelionę į „Legolendo“ pramogų parką, 500 eurų vertės poilsio kuponus Palangoje ir kitus vertingus prizus.

5. Partnerių pasiūlymai

Nuo šių metų birželio programėlėje taip pat pateikiami partnerių pasiūlymai, kurie leidžia gauti nuolaidą ne tik „Lidl“ parduotuvėje, bet ir už jos ribų. „Lidl Plus“ partneriais šiuo metu yra „LP Express“, „Gintarinė vaistinė“, „Novaturas“, „Laisvalaikio dovanos“, Lietuvos Jūrų muziejus ir „Lietuvos draudimas“.

„Norime, kad „Lidl Plus“ vartotojai galėtų sutaupyti  ne tik mūsų parduotuvėse, bet ir pas mūsų partnerius. Partneriai suteikia įvairius net iki 30 proc. nuolaidos siekiančius kuponus įvairioms paslaugoms, bilietams, kelionėms. Pasinaudoti pasiūlymais galima „Lidl Plus“ programėlėje aktyvuojant pasirinkto partnerio nuolaidos kodą, tuomet tereikia jį nusikopijuoti ir suvesti įsigyjant pasirinktą paslaugą ar prekes. Ateityje partnerių sąrašą plėsime ir pasiūlysime dar daugiau nuolaidų, tad siūlome nuolat patikrinti programėlėje esančią skiltį „Partnerių pasiūlymai“, – sako M. Juodgudis.

Pasinaudoti „Lidl Plus“ programėle galima visose Lietuvoje veikiančiose „Lidl“ parduotuvėse 26 šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau