Nacionalinė grilio diena – su smagiu rekordu, įspūdingu koncertu ir „Lidl“ gimtadienio dovanomis

03.06.2023 10:00:00 | Kaunas

Nacionalinė grilio diena

Penktadieniais po darbų visi neriame į poilsį ar linksmybes, tačiau niekur kitur pirmąjį vasaros penktadienį, birželio 2-ąja, nebuvo taip linksma, kaip Kauno Nemuno saloje. Čia švęsta Nacionalinė grilio diena, sutampanti su prekybos tinklo „Lidl“ gimtadieniu – šiemet jau 7-uoju. Dovanos, pramogos, skanus maistas, nemokamas koncertas, nuostabi keksiukų piramidė ir įspūdingo rekordo siekimas – tie, kas čia apsilankė, gerų emocijų pasisėmė su kaupu.

Jau ankstyvą popietę į Kauno Nemuno salą ėmė traukti poros, šeimos, būreliai draugų – žalutėlėje pievoje iškilusi scena, spalvingos palapinės, pasiruošimo šurmulys liudijo, kad bus tikrai smagu. Visai netrukus linksmybės įsisiūbavo, o pramogų išties ir buvo tikra gausybė!

Visą vakarą Nemuno saloje skambėjo muzika, kvietusi šokti, šėlti prie scenos ar įsitaisius ant pledų linguoti į ritmą, dainuoti kartu su atlikėjais. Šie atlikėjai buvo ryškiausios Lietuvos muzikos scenos žvaigždės – koncertą pradėjo smagieji „jautì“, vėliau ant scenos pasirodė nuostabioji Monique, o koncerto desertu tapo pamažu leidžiantis saulei vykęs „The Roop“ pasirodymas. 

Tačiau veiksmas visąlaik virė ne tik ant ir šalia scenos – visą popietę ir vakarą Nacionalinės grilio dienos dalyviai ir „Lidl“ gimtadienio svečiai buvo kviečiami laimėti dovanų, vaišinami gardžiais grilio patiekalais – nuo dešrainių, kepamo sūrio iki apskrudusių vištienos kepsenių, ledais, kitais skanėstais. Mažiausieji pramogautojai džiaugėsi meniškai išpieštais veidukais, spalvingomis kasytėmis, specialiai jiems įkurtomis oro pilimis.

Vienu svarbiausių, azarto kupinų šventės momentų tapo smagaus rekordo užfiksavimas – čia siekta vienu metu pagrilinti kuo daugiau dešrelių. Visą šį veiksmą, kuriam vadovavo vienas geriausių Lietuvoje mėsos ir grilinimo ekspertų, Vylius Blauzdavičius, taip pat buvo galima stebėti ir scenoje esančiame ekrane. Sumanymas pavyko, rekordas buvo užfiksuotas stebint daugybei smalsių akių! Nacionalinę grilio dieną vienu metu grilintos 7022 dešrelės, visos kartu jos svėrė net 320 kilogramų. Žinoma, skanutėlėmis dešrelėmis netrukus buvo vaišinami visi norintys. 

Ne mažiau azartiškas ir linksmas buvo ir dešrainių valgymo čempionatas. 10 apetitu nesiskundžiančių jo dalyvių sėdo prie stalų ir varžėsi, kiek gi dešrainių gali suvalgyti per 10 minučių. Šio čempionato metu ir vėl netrūko smagių komentarų, juoko, o besivaržančius valgytojus karštai palaikė jų artimieji ir bičiuliai. Pasistengti buvo dėl ko – laimėtojas apdovanotas 100 Eur vertės dovanų čekiu apsipirkti „Lidl“ parduotuvėse.

Su dovanomis tą vakarą namo grįžusių „Lidl“ gimtadienio šventės dalyvių buvo daugybė. Visai netoli renginio scenos įrengtoje „Lidl Plus“ zonoje buvo galima užsiregistruoti ir pretenduoti į pagrindinį prizą – kelionę. Neilgai trukus paaiškėjo, jog sėkmė čia nusišypsojo Elmantui Skorupskui, kuriam ir atiteko „Novaturo“ įsteigta dovana – „viskas įskaičiuota“ atostogos 5 žvaigždučių viešbutyje Egipte dviem. Ant scenos pasirodęs laimingasis, atsiimdamas prizą, prasitarė, jog į šią kelionę ketina vykti kartu su savo sužadėtine. 

Kiti prizai taip pat buvo džiuginantys ir unikalūs, „Lidl“ sukurti ar įsteigti kartu su žinomais menininkais, prekės ženklais. Tai ir riboto kiekio „Lidl Plus“ ir Robert Kalinkin kartu kurti marškinėliai ir rankinės, žurnalo „Žmonės“ įsteigti prizai – dizainerės Agnės Kuzmickaitės kurti drobiniai maišeliai bei metinė portalo zmones.lt prenumerata, taip pat „Gintarinės vaistinės“ populiarūs maisto papildai vaikams ir suaugusiems bei, žinoma, įvairios nuolaidos apsipirkimui „Lidl“ – nuo kibinų ar spurgų už 1 centą iki 5 Eur nuolaidos pirkinių krepšeliui. „Smagu ateiti į gimtadienį ir pačiam gauti dovanų!“, – akivaizdu, jog taip galvojo daugybė šventės dalyvių.

Koks gi gimtadienis be torto! Buvo ir jis, traukęs akį vos tik atkeliavus į šventės vietą. Tai buvo didžiulė, net iš 2000 keksiukų sudaryta piramidė, papuošta skaičiumi 7 – juk tiek metų Lietuvoje tą dieną šventė „Lidl“. Keksiukai nuostabiai atrodo, juos mėgsta visi, o tokiu iš jų sudėliotu tortu dar ir paprasta dalintis – skanėsto neliko kone akimirksniu. Buvo skanu!

Nacionalinė grilio diena šiais metais švęsta jau antrąsyk, „Lidl“ iniciatyva ji pradėta minėti pernai. Tuomet ji pakvietė į Vilniaus Vingio parką, kur taip pat švęsta linksmai ir su rekordu – tąsyk vienu metu vienu metu grilino daugiausiai žmonių – net 101. Tad grilio rekordų siekimai, panašu, tampa šios dienos tradicija. „Lidl“ tikisi, jog birželio 2-oji taps Nacionaline grilio diena visoje Lietuvoje – žmonės švęs ją namuose, įkurdami grilį, kepdami maistą ir juo kartu mėgaudamiesi su artimaisiais.

Šiais metais šventei pasirinktas Kaunas, nes jis yra kone Lietuvos centre, čia patogu atvykti iš aplinkinių miestų ir miestelių, be to, „Lidl“ yra visos Lietuvos prekybos tinklas. Įdomu, kur šventė keliaus kitais metais? Belieka sulaukti, o kol kas – mėgautis šių metų vasara.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau