„Lidl“ parduotuvėse – saldūs pokyčiai: atsiranda naujas skyrius

07.09.2023 10:00:00 | Vilnius

„Lidl“ parduotuvėse – saldūs pokyčiai: atsiranda naujas skyrius

Prasidėjusį rugsėjį prekybos tinklas „Lidl“ pasitinka su pokyčiais: kiekvienoje parduotuvėje atsiranda naujas, tik desertams skirtas skyrius. „Desertine“ pakrikštytame skyriuje pirkėjų kasdien lauks 13 gardžių tortų ir pyragų, kuriuos kepa pirkėjams gerai pažįstami Lietuvos gamintojai. Be to, įvairius desertus bus galima įsigyti už tikrai nedidelę kainą.

Pristatydamas šį saldų skyrių, prekybos tinklas „Lidl“ nutarė praplėsti savo turimą desertų asortimentą, kad bet kada užėję į parduotuvę pirkėjai galėtų išsirinkti sau patinkantį tortą ar pyragą už mažą kainą. Be to, kiekvieną mėnesį bus pristatomos ir įvairios gardžios naujienos. Jau ir anksčiau „Lidl“ pirkėjai galėjo įsigyti kokybiškų ir nebrangių desertų, tačiau teigiama, jog dabar pasirinkimas bus gerokai didesnis ir įvairesnis.

Asortimente – vien lietuviški tortai ir pyragai

„Desertinės“ siūlomų tortų ir pyragų asortimentas suformuotas atsižvelgiant į Lietuvos gyventojų pamėgtus tradicinius skonius, greta kurių vietos lentynoje atsirado ir inovatyviems gardumynams: nuo sentimentus keliančio varškės vyniotinio iki šokoladinio kavos skonio pyrago. Šių desertų kainos sieks nuo 8,54 Eur už kilogramą.

Tuo metu tortų skonių paletėje pirkėjai sutiks plačią skonių įvairovę: nuo lengvos tekstūros – maskarponės iki sunkesnės tekstūros – šokoladinio tortų. Juos pirkėjai galės įsigyti nuo 9,48 Eur už kilogramą.

Kaip informuoja „Lidl“, „Desertinės“ lentynose bus vien lietuvių gamintojų desertai: įvairių rūšių tortus tiekia Kauno rajone įsikūrusi „Seduja“ – visi jų kepiniai gaminami išskirtinai rankomis. Tuo metu pyragai „Lidl“ parduotuves pasiekia iš ilgamečio prekybos tinklo partnerio – „Lietuvos kepėjo“.

„Lidl“ žiniomis, pirkėjai mėgsta lietuviškus tortus ir pyragus: jie vertina aukštą desertų kokybę ir malonų jų skonį. Ne vienerius metus trunkanti partnerystė su vietos gamintojais ir atsakomybė prieš pirkėjus įpareigoja prekybos tinklą laikytis aukščiausių kokybės standartų, kartu užtikrinant ir mažas mėgstamų gaminių kainas.

Įvairūs ir gardūs „Desertinės“ saldumynai pirkėjų laukia visose 69 „Lidl“ parduotuvėse 26-iuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau