„Lidl“ atidarys dar vieną parduotuvę Vilniuje

09.03.2023 09:00:00 | Vilnius

Lidl

Plėtrą šalyje tęsiantis prekybos tinklas „Lidl“ atidarys 22-ąją parduotuvę sostinėje. Kovo 16 dieną naujoji parduotuvė duris atvers Vilniuje, Karoliniškėse, adresu L. Asanavičiūtės g. 1H. Tai bus ketvirtoji „Lidl“ parduotuvė atidaroma šiais metais ir 69-oji tinklo parduotuvė Lietuvoje.

Naujosios parduotuvės prekybos salės plotas sieks apie 1400 kv. metrų, parduotuvėje iš viso veiks 11 kasų – 5 iš jų bus standartinės, pirkėjų patogumui taip pat bus įdiegtos ir 6 savitarnos kasos. Atidarymo dieną naujoji parduotuvė duris atvers 8 val., įprastu darbo laiku parduotuvė pirkėjų lauks nuo 7 iki 22 valandos.

Parduotuvės personalą sudarys apie 30 darbuotojų. Vienus aukščiausių vidutinių atlyginimų mažmeninės prekybos rinkoje mokančio „Lidl“ vidutinis visų darbuotojų atlyginimas, „Rekvizitai.lt“ 2023 m. sausio mėnesio duomenimis, siekė 1759,93 eurus neatskaičius mokesčių.

Dėmesys bendruomenei, aplinkai ir tvariems sprendimams

Naujoji „Lidl“ parduotuvė duris atvers netoli vilniečių ir miesto svečių pamėgto „Pasakų parko“. Prekybos tinklas sutvarkė iki tol buvusią apleistą garažų teritoriją, kuri nuo šiol bus patrauklia vieta miesto gyventojams. Atidarant naują parduotuvę buvo prisidėta ir prie Vilniaus miesto viešosios infrastruktūros gerinimo. Bendruomenės gerovei buvo įrengti nauji pėsčiųjų bei dviračių takai jungiantys L. Asanavičiūtės g. su vakarine bei šiaurine „Lidl“ parduotuvės sklypo dalimis. Taip pat naujai įrengtas pravažiavimo kelias, kuriuo papildomai naudosis dar septynių žemės sklypų teritorijos.

Siekiant apsaugoti miesto gyventojus nuo bet kokio galimo triukšmo parduotuvės krovos metu, buvo įrengta dalinai uždengta krovimo rampa.

Taip pat įrengtas naujas pėsčiųjų ir dviračių takų apšvietimas bei suoliukai poilsiui. Viso buvo įrengta apie 1250 kv. metrų pėsčiųjų ir dviračių takų bei pasodinta apie 900 įvairiausių krūmų ir medžių. Prekybos tinklas taip pat išsaugojo visus teritorijoje augusius medžius – išsaugoti medžiai buvo persodinti gretimose teritorijose, kiti – liko savo vietose parduotuvės sklype. Būtent todėl naujosios parduotuvės pirkėjus pasitiks prie parduotuvės įėjimo augantis beveik 16 metrų siekiantis beržas.

Prie naujosios parduotuvės įrengta elektromobilių įkrovimo stotelė, taip pat ir papildomos vietos dviračių saugojimui apsipirkimo metu. Atsižvelgus į vietos bendruomenės ir dviračių sporto entuziastų prašymus, „Lidl“ prie parduotuvės įrengė papildomus 8 dviračių lankus patogiam jų laikymui.

Naujosios parduotuvės atidarymas vyks kovo 16 d. 8 val. Atidarymo rytą pirkėjai bus vaišinami gėrimais ir saldumynais. Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 68 „Lidl“ parduotuvės 26-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau