Iškalbingi kasos čekiai: „Lidl“ pirkinių krepšelis – vėl pigiausias

07.12.2023 11:00:00 | Vilnius

Lidl krepšelis

Ir toliau prekybos tinkle „Lidl“ apsipirkti galima pigiausiai, skelbia naujausias atrinktų prekių krepšelių kainų palyginimas. Palyginti su kitais dviem didžiausiais Lietuvoje prekybos tinklais, kasdienėms reikmėms apsipirkti „Lidl“ parduotuvėse galima ženkliai pigiau. Tai leidžia pirkėjams sutaupyti, rašoma „Lidl“ pranešime žiniasklaidai.

„Besiruošiant didžiausioms metų šventėms, dedame visas pastangas suteikdami galimybę Lietuvos gyventojams joms pasiruošti kuo sklandžiau ir be streso, apsiperkant kasdienai pigiau. Tai įrodo ir naujausio palyginamojo pirkimo rezultatai: palyginti su kitais dviem didžiausiais prekybos tinklais, kasdienių prekių įsigiję „Lidl“ parduotuvėse, pirkėjai gali išleisti mažiau. Tokia palyginamoji reklama leidžia pirkėjams aiškiau palyginti atrinktų produktų kainas skirtinguose prekybos tinkluose. Tai taip pat gali padėti lengviau apsispręsti, kur apsipirkti ir sutaupyti“, – teigia „Lidl Lietuva“ rinkodaros departamento vadovė Kristina Mažeikytė.

Atliekami palyginamieji atrinktų produktų pirkimai parodo, kiek pirkėjai išleistų skirtingose fizinėse trijų didžiausių prekybos tinklų „Lidl“, „Maxima“ ir „Iki“ parduotuvėse įsigiję tų pačių arba tapačių prekių. Vertinamą pirkinių krepšelį sudaro iki 15 populiarių prekių: šviežia mėsa, vaisiai, gaivieji gėrimai, pieno produktai ir kt. Į lyginamus pirkinių krepšelius taip pat įtraukiamos tapačios žinomų prekių ženklų prekės, neatsižvelgiant į tai, ar prekybos tinklų asortimente siūlomos pigesnės šių prekių kategorijų alternatyvos.

„Pirkinių krepšelį įprastai sudaro 12–15 prekių, kurių reikia kasdien, kai kada – ir ypatingoms progoms. Ko gero, beveik niekas neįsigyja 5000 prekių, kad ir kokios didelės nuolaidos joms būtų. Galima puoštis nuolaidų medaliais, tačiau pirkėjui svarbiausia yra rasti jam reikalingas prekes už nedidelę kainą bet kada, kai jis ateina į parduotuvę“, – sako K. Mažeikytė.

Gruodžio 6 d. įsigytą pirkinių krepšelį sudaro 14 skirtingų prekių: 1 kg mandarinų, 500 g bananų, 1 kg lietuviškų bulvių, 500 g šviežios viščiukų broilerių vidinė filė, 100 g sūdytos lašišų filė, 45 proc. riebumo sūris riekelėmis, 10 vnt. L dydžio kiaušinių, 125 g mocarelos sūrio sūrime, 1 l UAT pieno (3,2 proc. riebumo), 400 g grietinės (30 proc. riebumo), 1 kg baltojo cukraus, 500 g maltos kavos „Paulig Classic“, 1,5 l gazuoto mineralinio vandens „Vytautas“ ir 1,5 l gazuoto gėrimo „Coca-Cola“.

Už visas šias prekes prekybos tinkle „Lidl“ sumokėsite tik 22,13 Eur, o „Maxima“ parduotuvėse – 24,86 Eur, kai „Iki“ – 31,24 Eur. Vadinasi, pirkėjai, minimą krepšelį įsigiję „Lidl“, o ne kitų prekybos tinklų parduotuvėse, atitinkamai sutaupytų nuo 2,73 Eur iki 9,11 Eur.

Lyginamų prekių krepšelių kainos apskaičiuotos pagal juos sudarančių prekių realias pardavimo kainas – reguliarias arba akcines – be lojalumo nuolaidų. Kalėdinių prekių krepšelis sudaromas pagal 2022 m. gruodžio mėn. „Lidl“ prekybos tinkle perkamiausių prekių sąrašą. Lyginamus prekių krepšelius sudaro tuos pačius poreikius tenkinti skirtos ir tarpusavyje dėl savo sudėties, pakuočių tipo, dydžio ir kitų savybių pakeičiamos prekės.

Į pagalbą taupant – ir išmanūs sprendimai

Nors prekių krepšelių kainos apskaičiuojamos pagal realias prekių kainas, be jokių lojalumo nuolaidų, prekybos tinklas „Lidl“ prieššventiniu laikotarpiu kviečia sutaupyti dar daugiau su „Lidl Plus“ programėle. Visą gruodį, iki pat Kalėdų, kasdien pirkėjų laukia skirtingi Stebuklų kalendoriaus pasiūlymai: nuo nuolaidų saldiems kepiniams iki puikių pasiūlymų švaros ir kitoms prekėms.

Kas savaitę „Lidl Plus“ programėlėje galima rasti nuolaidų pasiūlymus ir kuponus įvairioms „Lidl“ prekėms, taip pat vyksta sezoniniai žaidimai, skelbiami partnerių pasiūlymai.

Ne tik sutaupyti, bet ir automobilį laimėti gali

Be to, iki pat Naujųjų metų vyksta specialus šventinis žaidimas, kurio pagrindinis prizas – naujutėlaitis automobilis „Audi A4“. Kiekvienas, bet kurioje „Lidl“ parduotuvėje Lietuvoje apsipirkęs bent už 20 Eur ir kasoje nuskenavęs programėlės „Lidl Plus“ kortelę bei aktyvinęs žaidimo bilietą, pretenduos laimėti šį automobilį.

Žaidimo dalyvių lauks ir kassavaitiniai prizai – poilsinės kelionės, į kurias išvykti padės kelionių organizatorius „Novaturas“. Keturi laimingieji dar šią žiemą galės suplanuoti savo vasaros atostogas, laimėję keliones į Turkijos, Kretos salos Graikijoje ir Tuniso kurortus. Jų laimėtojai paaiškės kas savaitę, ištraukus laimingą bilietą iš ankstesnės savaitės aktyvintų bilietų sąrašo.

Be pagrindinio prizo – automobilio ir keturių poilsinių kelionių, 20 laimingųjų džiaugsis 50 Eur vertės dovanų čekiais, kuriuos galės panaudoti apsiperkant savo mėgstamoje ir bet kurioje kitoje „Lidl“ parduotuvėje 26-iuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje. Daugiau informacijos bet kada rasite www.lidl.lt.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau