Apsipirkti „Lidl“ parduotuvėse bus dar patogiau – visose parduotuvėse klientų lauks pirkinių krepšeliai

02.10.2023 13:00:00 | Vilnius

LIDL krepšeliai

Atsižvelgdamas į pirkėjų pageidavimus bei sudarydamas galimybę apsipirkti dar greičiau ir patogiau, prekybos tinklas „Lidl“ visose šalies parduotuvėse klientams pasiūlys pirkinių krepšelius. Nuo šio pirmadienio visose „Lidl“ parduotuvėse klientai galės apsipirkti naudojant ne tik dviejų dydžių pirkinių vežimėlius, bet ir krepšelius.

„Siekiame, kad pirkėjas prekybos vietoje jaustųsi kuo patogiau, o apsipirkimo patirtis būtų kuo sklandesnė, todėl nuo šiol „Lidl“ parduotuvėse bus ir pirkinių krepšeliai, skirti greitam apsipirkimui. Manome, kad ši naujiena turėtų būti aktualiausia skubantiems ir savitarnos kasas pamėgusiems klientams. Visose Lidl“ tinklo parduotuvėse pasiūlysime patogius krepšelius su ratukais bei ištraukiama rankena – juos bus patogu ir nešti, ir vežti“, – sako „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovas Antanas Bubnelis.

Dalyje „Lidl“ parduotuvių krepšeliai buvo siūlomi jau ir anksčiau – į jas klientai įprastai atvyksta pėsčiomis, apsiperka pietų pertraukos metu ar dažniau skuba. Pavyzdžiui, jais buvo galima naudotis Vilniuje, prekybos centre G9, įsikūrusioje „Lidl“ parduotuvėje.

Visose „Lidl“ parduotuvėse, kaip ir anksčiau, pirkėjai galės naudotis dviejų dydžių vežimėliais. Vežimėliai yra laikomi prie parduotuvės lauke po stoginėmis bei, kartais, parduotuvių viduje, tad jais naudotis patogu tiek į parduotuvę atvykstantiems nuosavu automobiliu, tiek pėsčiomis. Žetoną, leidžiantį naudotis pirkinių vežimėliu, pirkėjai visuomet gali gauti nemokamai parduotuvės kasoje.

Skubantiems ir didesnį prekių kiekį perkantiems klientams „Lidl“ rugsėjį 27-iose parduotuvėse įrengė ir XXL dydžio savitarnos kasos.

„Lietuviai yra įgudę technologijų ir naujovių naudotojai, jie, lyginant su kitų šalių pirkėjais, greitai pamėgo ir savitarnos kasas. Atsižvelgdami į besikeičiančius pirkėjų įpročius stengiamės nuolat tobulinti apsipirkimo procesus ir atliepti tiek bendras „Lidl“ pirkėjų elgesio tendencijas, tiek ir pavienių parduotuvių lankytojų lūkesčius“, – tvirtina A. Bubnelis.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 71 „Lidl“ parduotuvė 26 šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau