Vilniuje duris atvėrė nauja „Lidl“ parduotuvė

16.03.2023 08:00:00 | Vilnius

Lidl

Vilniuje, Karoliniškių mikrorajone, adresu L. Asanavičiūtės g. 1H duris atvėrė nauja „Lidl“ parduotuvė. Tai ketvirtoji „Lidl“ parduotuvė atidaroma šiais metais ir 69-oji tinklo parduotuvė Lietuvoje. Naujosios parduotuvės atidarymas sulaukė didelio susidomėjimo – pirkėjai būriavosi dar gerokai prieš atidarymo ceremoniją bei norėjo tapti pirmaisiais lankytojais.

Atidarymo proga susirinkusių pirkėjų laukė ne tik specialūs pasiūlymai maisto ir ne maisto prekėms, tačiau ir nemokamos dovanos – specialiai atidarymui pagaminti daugkartiniai pirkinių maišeliai pirmiesiems pirkėjams, susirinkusieji taip pat buvo vaišinasi karštais gėrimais bei saldumynais.

Naujoji „Lidl“ parduotuvė duris atvėrė netoli vilniečių ir miesto svečių pamėgto „Pasakų parko“. Prekybos tinklas sutvarkė iki tol buvusią apleistą garažų teritoriją, kuri nuo šiol bus patrauklia vieta miesto gyventojams. Atidarant naują parduotuvę buvo prisidėta ir prie Vilniaus miesto viešosios infrastruktūros gerinimo. Bendruomenės gerovei buvo įrengti nauji pėsčiųjų bei dviračių takai jungiantys L. Asanavičiūtės g. su vakarine bei šiaurine „Lidl“ parduotuvės sklypo dalimis. Taip pat naujai įrengtas pravažiavimo kelias, kuriuo papildomai naudosis dar septynių žemės sklypų teritorijos.

Parduotuvės prekybos salės plotas – standartinis ir siekia apie 1400 kv. metrų, parduotuvėje iš viso veikia 11 kasų – 5 iš jų bus standartinės, pirkėjų patogumui taip pat bus įdiegtos ir 6 savitarnos kasos. Įprastas parduotuvės darbo laikas bus nuo 7 iki 22 valandos.

Prie naujosios parduotuvės įrengta elektromobilių įkrovimo stotelė, taip pat ir papildomos vietos dviračių saugojimui apsipirkimo metu. Atsižvelgus į vietos bendruomenės ir dviračių sporto entuziastų prašymus, „Lidl“ prie parduotuvės įrengė papildomus 8 dviračių lankus patogiam jų laikymui. Taip pat įrengtas naujas pėsčiųjų ir dviračių takų apšvietimas bei suoliukai poilsiui. Viso buvo įrengta apie 1250 kv. metrų pėsčiųjų ir dviračių takų bei pasodinta apie 900 įvairiausių krūmų ir medžių. Prekybos tinklas taip pat išsaugojo visus teritorijoje augusius medžius – išsaugoti medžiai buvo persodinti gretimose teritorijose, kiti – liko savo vietose parduotuvės sklype. Būtent todėl naujosios parduotuvės pirkėjus pasitiks prie parduotuvės įėjimo augantis beveik 16 metrų siekiantis beržas.

Naujojoje parduotuvėje Karoliniškėse, kaip ir likusiose „Lidl“ parduotuvėse visoje Lietuvoje, kovo 17 d., penktadienį, 15–20 val. ir kovo 18 d., šeštadienį, 10–20 val., bus galima aukoti vykstančioje pavasarinėje „Maisto banko“ maisto rinkimo akcijoje. Visas akcijos metu pirkėjų suaukotas maistas pasieks tuos, kam jis labiausiai reikalingas – dalis maisto bus perduodama įvairioms labdaros valgykloms, senelių namams, reabilitacijos, socialinių paslaugų ar vaikų dienos centrams, neįgaliųjų ir gausių šeimų asociacijoms. Tarp dažniausiai aukoti prašomų produktų – aliejus, cukrus, kava, arbata, kruopos, dribsniai, žirniai, pupos, makaronai, miltai, konservai (mėsos, žuvies, daržovių, vaisių), padažai, džiovinti vaisiai, riešutai, sausainiai, higienos prekės.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 69 „Lidl“ parduotuvės 26-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Kontaktai žiniasklaidai

Press Office
example@lidl.comm
12345

Pasidalinti

Daugiau