Vaflyje ir ant pagaliuko, sorbetai ir sluoksniuoti, grietininiai ir visai be pieno: koks ledų asortimentas „Lidl“ parduotuvėse laukia šią vasarą

18.04.2023 07:00:00 | Vilnius

ledai

Apie tai, kad artėja vasara, galima pajusti ne tik pagal šylančią lauko temperatūrą, bet ir pagal tai, kad parduotuvėse ima gausėti ledų asortimentas. Jau nuo balandžio 17 dienos „Lidl“ parduotuvėse prasideda ledų sezonas, kuris bus kupinas ir jau pažįstamų mėgstamų skonių, ir skanių naujienų.

Vasaros sezono ledai ir į nuolatinį asortimentą ateinantys favoritai

Ledai parduotuvių šaldikliuose kantriai guli ir žiemą. Bet šaltuoju metų sezonu jų norisi rečiau. Atšilus orams akys vis dažniau ima sukti ledų link. Ledų sezono pradžiai dažniausiai norisi jau gerai pažįstamų, nostalgiškų skonių, kurie tikrai nenuvils. Dėl to jau nuo šios savaitės į „Lidl“ parduotuves sugrįžta vasaros sezono numylėtiniai, „Gelatelli“ ledai „Space runners“, ir „Fruit dream“. Taip pat „Ballino“ prekės ženklu pažymėti „Spiralo“, „Linksmasis Šaltukas“, bei sorbetai. Yra ir tokių ledų, kurie buvo tokie mėgiami, jog iš vasaros asortimento persikelia į nuolatinį, tai pistacijų skonio „Gelatelli“ ledai, taigi bus ranka pasiekiami kada tik panorėjus.

Vasarišku lengvumu dvelkiantis sorbetas

Kartais vasarą labiausiai norisi vaisiško lengvumo. Tokiomis akimirkomis idealiai tinka sorbetas. Kitaip, nei šerbetas, sorbetas yra gaminamas tik iš vaisių tyrės, sulčių ar vandens ir cukraus. Bet jo gamyboje nenaudojami pienas, grietinėlė ar kiaušiniai. Dėl to šie ledai ir turi tokį lengvumo pojūtį.

Vasaros sezonu sorbetas įgauna įvairias formas. Galima skanauti sorbetą vieną patį. Galima rinktis net iš keturių „Gelatelli“ sorbetų skonių: mangų, pasiflorų, citrinų ir ir juodųjų serbentų. Šaldikliuose bus galima rasti ir „Ballino“ braškių ir mangų skonių sorbetus.  Taip pat galima rinktis grietininius ledus, kurie yra aplieti sorbetu. Šių „Gelatelli“ ledų skoniai du: įvairių uogų, kur dera braškės, mėlynės ir šilauogės, bei egzotinis, kur susipina pasiflorai, persikai ir mangai.

Ledai ne tik lengvas užkandis, bet ir rimtas desertas

Nors ledai, ypač vasarą, dažnai matomi kaip greitas ir lengvas užkandis, kurį nusipirkus parduotuvėje norisi suvalgyti tuojau pat, bet reikėtų nepamiršti, kad ledai taip pat yra ir stalą puikiai papildantis desertas.

Ledai, kaip desertas  ypač praverčia užsukus netikėtiems svečiams, nes tokio deserto praktiškai nereikia gaminti, užtenka nusipirkti, pasidėti į šaldymo kamerą, o atėjus deserto vertai progai – tiesiog paserviruoti. Ir taip diena iš kasdienės jau tampa šventine. „Gelatelli“ sluoksniuotų ledų asortimente galite rinktis iš keturių skonių: klasikinio vanilinio, elegantiško kapučino, švelnaus braškinio ir ryškaus šokoladinio.

Skaniais ledais jau visai netrukus mėgautis galės ir veganai

Gyvulinės kilmės produktų nevalgantiems veganams ledų pasirinkimas kartais gali apsunkti. Bet „Lidl“ parduotuvėse sunku nebus, nes jau nuo birželio pabaigos veganai galės mėgautis veganiškos produktų linijos „Vemondo“ ledais. Šį sezoną jie bus net trijų skonių: sausainiukų tešlos, riešutų sviesto ir sausainių bei bananiniai.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau