Naujovė „Lidl Plus“ lojalumo programėlės naudotojams – specialūs partnerių pasiūlymai ir papildoma galimybė sutaupyti

02.06.2023 08:00:00 | Vilnius

Partnerių pasiūlymai

Prekybos tinklas „Lidl“ savo pirkėjams Lietuvoje pristato naujovę, kuri leis sutaupyti dar daugiau. Nuo šiol „Lidl Plus“ lojalumo programėlėje klientai ras ne tik specialius pasiūlymus ir nuolaidų kuponus apsipirkimui „Lidl“ parduotuvėse, bet ir gerai šalyje žinomų prekės ženklų pasiūlymus siuntoms, pramogoms, maisto papildams bei kelionėms Lietuvoje ir užsienyje.

„Nuolat ieškome naujų būdų, kaip pasiūlyti savo pirkėjams geriausią kokybę už geriausią kainą bei suteikti papildomų privalumų. Siekdami šio tikslo prieš pusantrų metų pristatėme išskirtinę mobiliąją lojalumo programėlę „Lidl Plus“, o dabar joje įdiegėme ir dar daugiau sutaupyti leisiančią naujovę. Kartu su daugeliui Lietuvos gyventojų puikiai žinomais prekių ženklais „Lidl Plus“ vartotojams siūlome įvairias papildomas nuolaidas už prekybos tinklo ribų. Partnerių sąrašą plėsime, tad lojalūs „Lidl“ pirkėjai nuolat galės džiaugtis naujomis galimybėmis sutaupyti“, – sako „Lidl Lietuva“ Rinkodaros departamento vadovė Kristina Mažeikytė.

Nuo birželio 2 d. „Lidl Plus“ lojalumo programėlės naudotojai galės pasinaudoti penkių pirmųjų partnerių pasiūlymais. Pirmaisiais „Lidl Plus“ partneriais tapo LP EXPRESS, „Gintarinė vaistinė“, „Novaturas“, „Laisvalaikio dovanos“ ir Lietuvos Jūrų muziejus.

Nuo šiol „Lidl Plus“ vartotojai gaus 5 proc. nuolaidą siuntų siuntimui per LP EXPRESS paštomatus, taip pat galės pasinaudoti nuolaida „Gintarinės vaistinės“ asortimentui. „Lidl Plus“ naudotojams bus suteikta 30 proc. nuolaida visiems maisto papildams fizinėse „Gintarinėse vaistinėse“, taip pat 30 proc. nuolaida galios ir daugeliui maisto papildų vaistinėje internete.

Pirkėjų laukia ne tik nuolaidos kasdienėms paslaugoms, bet ir turiningam laisvalaikiui Lietuvoje bei užsienyje. Didžiausias Baltijos šalyse kelionių organizatorius „Novaturas“ „Lidl Plus“ vartotojams suteiks 70 eurų nuolaidą poilsinėms ir 50 eurų nuolaidą pažintinėms kelionėms. Pirkėjai taip pat galės pasinaudoti 15 proc. nuolaida visam „Laisvalaikio dovanų“ asortimentui ir specialia 30 proc. nuolaida „Čiop čiop“ kulinarijos kursų kuponui.

Be to, „Lidl Plus“ vartotojams suteikiama ir 12 proc. nuolaida bilietams į Lietuvos jūrų muziejų, kur jie galės ne tik aplankyti muziejaus ekspozicijas ir akvariumą, bet ir susipažinti su išgelbėtais ruoniukais. Prie pastarųjų reabilitacijos „Lidl“ ir prekybos tinklo pirkėjai prisideda dalyvaudami iniciatyvoje „Duok ruoniukui penkis“.

Pasinaudoti pasiūlymais bus galima „Lidl Plus“ programėlėje aktyvuojant pasirinkto partnerio nuolaidos kodą, tuomet tereikės jį nusikopijuoti ir suvesti įsigyjant pasirinktą paslaugą ar prekes. Daugiau informacijos, kaip tai padaryti, galima rasti čia.

Lojalumo programėlė Nr. 1 Lietuvoje

Praėjusių metų vasarą tyrimų bendrovės „Norstat“ atliktos reprezentatyvios apklausos duomenimis, „Lidl Plus“ mobiliąją programėlę yra įsirašę net šeši iš dešimties apklausoje dalyvavusių respondentų – daugiausiai iš visų šiuo metu Lietuvoje veikiančių prekybos tinklų mobiliųjų aplikacijų. Išmaniesiems telefonams pritaikytą „Lidl Plus“ programėlę galima nemokamai atsisiųsti „App Store“ ir „Google Play“ parduotuvėse.

Naudodamiesi „Lidl Plus“ mobiliąja programėle pirkėjai gali patogiai planuoti apsipirkimą ir išvengti eilių. Programėlėje pasirinkę norimą „Lidl“ parduotuvę, pirkėjai gali rasti visą aktualiausią informaciją: savaitės kainų leidinius, parduotuvės adresą, jos darbo laiką. Taip pat realiu metu matyti parduotuvės užimtumą. Programėlėje po apsipirkimo saugomi ir skaitmeniniai pirkinių kvitai. Kiekvieną savaitę lojalumo programėlės narių laukia vis nauji kuponai, veikia speciali aplikacijos funkcija – žaidimas „Trink ir laimėk“, kurio metu galima laimėti papildomas nuolaidas produktams.

„Lidl Plus“ mobiliąja programėle galima pasinaudoti visose 69-iose prekybos tinklo parduotuvėse 26-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau