Laimi pirkėjai: pigiausiu prekybos tinklu tituluojamas „Lidl“ atpigino dar 200 prekių

07.08.2023 10:00:00 | Vilnius

Laimi pirkėjai: pigiausiu prekybos tinklu tituluojamas „Lidl“ atpigino dar 200 prekių

Pasak apklausų, daugiausiai gyventojų nurodo, kad mažiausias kainas randa „Lidl“. Dabar jų ras dar daugiau, nes nuo šeštadienio „Lidl“ sumažino dar 200 prekių reguliarias kainas. Siekdamas pateisinti pirkėjų lūkesčius rasti kokybiškų ir nebrangių prekių bet kada užsukus į parduotuvę, „Lidl“ iš viso nuo pavasario sumažino daugiau nei 620 kainų. Taip prekybos tinklas ne tik suteikia galimybę apsipirkti pigiau, bet ir diktuoja mažesnes kainas rinkoje.

„Pirkėjai mumis pasitiki, nes čia randa kokybiškas prekes už mažą kainą. Puikūs jų vertinimai – įpareigojimas mums ir toliau siūlyti geriausią kainos bei kokybės santykį kiekvienam, apsilankančiam bet kurioje „Lidl“ parduotuvėje. Tai darome nuo to laiko, kai duris atvėrė pirmosios mūsų parduotuvės – tęsiame tai ir dabar, sumažinę kasdienes kainas dar didesnei prekių grupei“, – sako „Lidl Lietuva“ vyriausiasis asortimento vadovas Lukas Gudas.

Pirkėjai „Lidl“ įvardija kaip pigiausią prekybos tinklą Lietuvoje – tai atskleidžia šių metų liepos 10–19 d. rinkos tyrimų bendrovės „Norstat“ atliktos reprezentatyvios apklausos rezultatai. Didžiosios dalies apklaustųjų nuomone, šiame prekybos tinkle randamos mažiausios kainos, o ir labiausiai „Lidl“ rekomenduotų žmonėms, kurie nori sutaupyti daugiausiai.

Kainos sumažintos pieno produktams, duonai, užkandžiams ir ne tik

Jau nuo šeštadienio „Lidl“ pirkėjus pasitiko sumažinusi kasdienes dar 200 prekių kainas – jos puošia lentynas, kuriose sudėti mėgstami pieno produktai, duonos gaminiai, taip pat užkandžiai, gaivieji gėrimai, įvairūs konservuoti produktai, džemai. Atpigo ir maistas gyvūnams, kosmetikos, valymo priemonės bei daugelis kitų prekių. Reguliarios kainos sumažintos net 25 skirtingų kategorijų produktams.

„Mūsų pirkėjams svarbiausia – ne vienadienės akcijos, o mažos reguliarios maisto ir kitų jiems svarbių produktų kainos, kurios pasitiktų bet kada užsukus į parduotuvę. Daugelio mėgstamų prekių kainas pradėjome mažinti dar nuo pavasario, pasiūlydami pigiau įsigyti pieno produktų, mėsos, konditerijos gaminių, kosmetikos ir kitos produkcijos. Tačiau šis kainų mažinimas – kol kas didžiausias savo mastu, nes siekiame pateisinti pirkėjų lūkesčius ir padėkoti už jų įvertinimą“, – tvirtina L. Gudas.

Pigesnių prekių ras pieno produktų mėgėjai: dešimtadaliu atpigo net 16 rūšių „Pilos“ ir kitų prekių ženklų varškės sūreliai, taip pat „Pilos“ ir „Milbona“ sūriai – nuo gaudos iki mocarelos. Atpigo ir ekologiškas pienas – 1 litro „Bio-Organic“ pieno pakuotė kainuos tik 1,29 Eur. Tuo metu mėgstantieji augalinės kilmės gėrimus, juos taip pat galės įsigyti pigiau – ekologiški „Vemondo“ prekių ženklo ryžių, kokosų–ryžių ir avižų gėrimai 1 litro talpos pakuotėse kainuos po 1,69 Eur.

Pro šalį nepraeiti pakvies ir duonos gaminių lentyna – tiek tamsi duona su kmynais, tiek ir tradicinė juoda duona nuo šiol kainuoja 10 centų pigiau.

Ženkliai atpigo „Tastino“, „Chef Select“, „Sweet Corner“ užkandžiai, „Bellarom“ kava, įvairių rūšių arbata – kai kurių prekių kainos sumažintos kone perpus. Desertų mėgėjai įvertins ir trupininį pyragą – visų rūšių jo kaina sumažėjo iki 2,49 Eur.

Šeštadaliu mažiau nuo šiol kainuoja pirkėjų mėgstami gaivieji gazuoti „Freeway“ kolos bei citrinų ir apelsinų gėrimai. Tuo metu gaiviąja šios vasaros naujiena – šalta „Pilos“ agurkų sriuba – pirkėjai mėgausis vos už 0,99 Eur.

Džiugios naujienos vaikus auginantiems tėvams: 18 vnt. populiarių „Lupilu“ sauskelnių–kelnaičių „Junior Big“ pakuotę galima įsigyti vos už 5,19 Eur. Pigiau kainuoja ir vaikų mėgstami ekologiški vaisiniai „Lupilu“ užkandžiai – po 0,75 Eur. To paties prekių ženklo aliejų kūdikiams nuo šiol galima įsigyti už 2,85 Eur.

Pinga ir pirkėjų pamėgti bei vertinami „Cien“ prekių ženklo kojų, veido, paakių kremai, prausikliai, kiti kosmetikos bei asmeninės higienos reikmenys: net 18 skirtingų šios kategorijos prekių kainos sumažėjo, kai kurios – iki dešimtadalio.

Šis gausus prekių kainų sumažinimas – dar vienas kainų mažinimo etapas, kai dar pavasario pradžioje „Lidl“ sumažino „Pilos“ sviesto ir grietinės kainas, taip pat atpigino „Skonio ženklo“ šviežią vištieną. Balandį sumažintos įvairių saldžiųjų kepinių – sviestinių kruasanų, mielinių bandelių, spurgų ir kai kurių bandelių – kainos, kurios „Lidl“ parduotuvėse prasideda vos nuo 0,25 Eur. Taip pat pigo kava ir jos gėrimai, plaukų kosmetikos kainos – dalies pastarosios kategorijos prekių kainos šį birželį buvo sumažintos net iki 34 proc.

Abipusis pasitikėjimas atsiperka

„Lidl Lietuva“ atstovo teigimu, daugybės prekių kainų mažinimą nulėmė kelios priežastys, kurių viena svarbiausių – tvirtos derybinės galios ir partnerių lankstumas.

„Dirbame tiek su Lietuvos, tiek su užsienio tiekėjais, o dėl ilgametės patirties ir didelių pirkimo apimčių galime itin greitai užtikrinti gaunamų prekių kainas. Vertiname partnerių mums suteikiamą pasitikėjimą ir lankstumą reaguojant į itin sparčiai besikeičiančią padėtį žaliavų bei kitose rinkose. Todėl pasiekti rezultatai – dar mažesnės reikalingų prekių kainos – yra įrodymas, jog kasdienės pastangos dėl pirkėjų gerovės yra svarbios“, – teigia L. Gudas.

Itin svarbus vaidmuo mažinant reguliarias kainas tenka ir prekybos tinklo privatiems prekių ženklams – jais pažymėta produkcija sudaro kone 90 proc. „Lidl“ asortimento: nuo maisto produktų kasdieniam stalui iki prekių namų ruošai, vaikams ar laisvalaikiui. Tarp labiausiai pirkėjų atpažįstamų ir vertinamų „Lidl“ prekių ženklų – „Pilos“, „Solevita“, „Argus“, „Alesto“, „Lupilu“, „Pikok Pure“ ir kiti.

„Pirkėjai gerai atpažįsta ir itin vertina mūsų privačių prekių ženklų produkciją, kuri – ne tik pigi, bet ir pasižymi aukšta kokybe. Aukščiausius kokybės tikslus keliame tiek sau, tiek ir gamintojams, jų laikomės visoje tiekimo grandyje. Užtikrindami aukštus standartus ir visišką kokybės valdymą, siekiame, kad mūsų produktai kiekvieną dieną atitiktų pirkėjų lūkesčius, taip pat – ir kainai. Tai įpareigoja mus nedaryti jokių kompromisų dėl prekių kainos ir kokybės“, – pabrėžia „Lidl Lietuva“ vyriausiasis asortimento vadovas L. Gudas.

Lietuvoje veikia 69 „Lidl“ parduotuvės 26-iuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau