Tyrimas: „Lidl“ išrinktas geriausią kainos ir kokybės santykį siūlančiu prekybos tinklu Lietuvoje

20.02.2023 08:00:00 | Vilnius

Lidl Lietuva

„Lidl“ prekybos tinklas Lietuvoje išrinktas geriausią kainos ir kokybės santykį siūlančiu prekybos tinklu ir įvertintas pagrindiniu „Best Buy Award“ medaliu. Šį apdovanojimą, remiantis visuomenės nuomonės tyrimu, suteikia tarptautinė nepriklausoma Šveicarijos agentūra „Icertias“. Papildomai „Lidl“ įvertintas šviežių vaisių ir daržovių bei šviežių kepinių kategorijose.

Tarptautinio „Best Buy Award“ tyrimo metu apklausos dalyvių buvo prašoma nurodyti, kuris prekybos tinklas jų ar jų artimųjų nuomone siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį. Lietuvoje dauguma respondentų atsakydami į šį klausimą įvardijo būtent „Lidl“ prekybos tinklą.

„Pasiūlyti pirkėjams geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje yra pagrindinė mūsų strategija ir išskirtinumas. „Best Buy Award“ apdovanojimas dar kartą patvirtina, kad klientai vertina mūsų nuolatines pastangas siekiant šio tikslo. Esame dėkingi mūsų pirkėjams už jų paramą ir pasitikėjimą o mes ir toliau dirbsime ir dėsime visas pastangas tam, kad suteiktume jiems pačius geriausius produktus už pačią priimtiniausią kainą“, – teigė „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius Radostin Roussev-Peine.

„Lidl Lietuva“ taip pat pelnė dar du „Best Buy Award“ medalius papildomose kategorijose. Dauguma apklausos dalyvių įvardijo „Lidl“ kaip geriausią kainos ir kokybės santykį siūlantį tinklą šviežių vaisių ir daržovių bei šviežių kepinių kategorijose.

„Best Buy Award“ reprezentatyvus nuomonės tyrimas CAWI ir DEEPMA metodu Lietuvoje vykdytas šių metų sausio mėnesį, jame dalyvavo 1200 vyresnių nei 18 m. respondentų. Tyrimą atlieka „Icertias“ – nepriklausoma tarptautinė rinkos tyrimų ir sertifikavimų organizacija, įsikūrusi Šveicarijoje, Ciuriche. Tyrimas vykdomas kas dvejus metus nuo 2010 metų daugiau nei 20-yje pasaulio rinkų.

Pernai Lietuvoje „Kantar“ tyrimų bendrovės „Lidl Lietuva“ užsakymu atliktas reprezentatyvus tyrimas tai pat parodė, kad gyventojai „Lidl“ sieja būtent su geromis kainomis. Tyrimo duomenimis, teiginius „čia randi geriausias kainas“ ir „čia randi pigiausias sau reikalingų prekių kainas“ prekybos tinklui „Lidl“ priskyrė atitinkamai 56 proc. ir 53 proc. tyrime dalyvavusių gyventojų.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 68 „Lidl“ parduotuvės 26-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau