Kiek išleidžiate pieno produktams? „Lidl“ parduotuvėje populiariausių pieno produktų krepšelis – vos 8,26 Eur

02.01.2023 09:00:00 | Vilnius

pilos

Energetikos, degalų, maisto produktų kainos auga bene kasdien, o pieno produktai jau kurį laiką muša tikrus kainų rekordus. Visgi, pigesnių, tačiau savo kokybe ir skoniu nenusileidžiančių pieno produktų alternatyvų yra. „Lidl“ pirkėjų pamėgtas privatus prekės ženklas „Pilos“ net ir be akcijų siūlo geriausios kokybės ir kainos prekes. „Pilos“ produktų krepšelis jums visada kainuos gerokai pigiau nei kitų gamintojų pieno produktai.

Maisto produktų kainos dėl geopolitinės ir ekonominės situacijos pasaulyje pastaraisiais mėnesiais sparčiai kilo. Ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje per metus labiausiai brango mūsų kasdienybėje dažniausiai vartojamos prekės, vienas iš pavyzdžių – pieno produktai. Pirkėjai netrunka pastebėti, kad žinomų prekės ženklų pieno produktų krepšelis gali kainuoti net ir keliolika eurų. Rinkdamiesi privataus prekės ženklo „Pilos“ prekes, galite ne tik sutaupyti, bet ir toliau be graužaties mėgautis savo mėgstamais pieno produktais.

Tyrimų agentūros „NielsenIQ“ spalio mėnesio duomenimis, pieno produktų kainų šuolį pastebėjo net 60 proc. apklaustųjų, kurie įvardija, kad būtent šių produktų brangimas labiausiai atsiliepė piniginei. Tad natūralu, kad daugelis pirkėjų dėl to vis dažniau ieško ne tik nuolaidų, bet ir ilgalaikių pigesnių alternatyvų.

Alternatyva – privačių prekės ženklų produkcija

Parduotuvės „Lidl“ asortimente esantys privatūs ženklai užtikrina galimybę pirkėjams nusipirkti kasdienių maisto produktų, geriausiai atitinkančių kainos ir kokybės santykį. Pieno produktai su „Pilos“ etikete yra itin pamėgti ir vertinami pirkėjų. Be viso to, „Lidl“ savo privačių prekės ženklų produkcijai taiko aukščiausius kokybės standartus.

Kaip teigia „Lidl Lietuva“ pirkimų tarnybos vadovė Ilona Čiužienė, pirkėjai, rinkdamiesi privačių prekės ženklų produktus vietoje žinomų vardų, gali reikšmingai sutaupyti – tai ypač pastebima pieno produktų kategorijoje.

„Žinomų ir privačių prekės ženklų produktų kainų skirtumai akivaizdūs. Savo pirkėjams mes padedame būti išmaniais ir siūlome privačių prekės ženklų produktus, kurie net ir be akcijų yra gerokai pigesni. Pavyzdžiui, šiuo metu rinkoje galima rasti 1 kg varškės pakelį, kainuojantį daugiau nei 8 eurus, o rinkdamiesi mūsų privatų prekės ženklą „Pilos“, už tą pačią sumą pirkėjai į savo krepšelį gali susirinkti net kelis skirtingus pieno produktus: ir kilogramą varškės, ir butelį pieno, ir pakelį jogurto su grietine“, – komentuoja I. Čiužienė.

„Pilos“ – išsiskiria ne tik kaina, bet ir kokybe

„Lidl“ klientų pamėgtas „Pilos“ prekės ženklas nuolat siūlo įvairią pieno, varškės, sviesto, desertų ir sūrių produkciją, kuri yra net kelis kartus pigesnė už rinkos kainą. O kad tai nebūtų tik paprasti teiginiai, sudėliojome populiariausių pieno produktų krepšelį, kuris šią savaitę „Lidl“ parduotuvėse jums kainuos tik 8,26 Eur. Tad pirkėjai galės ne tik sutaupyti kasdieniams produktams ir mėgautis kokybe, bet ir neriboti savo poreikių. 

Pienas – viena labiausiai vartojamų prekių, kurios kaina „Lidl“ parduotuvėje tikrai nesikandžioja. Tad „Pilos” pieno buteliui (900 ml) kainuojant tik 0,69 Eur, stikline šios gaivos norėsis mėgautis kasdien. Varškės mėgėjai turėtų dairytis „Pilos“ pusriebės varškės, kurios kilogramas kainuoja tik 5,49 Eur.

Rytą kasdien su jogurto indeliu pradedantys pirkėjai kaskart maloniai nustemba, nes „Pilos“ vaisinis jogurtas su bifidobakterijomis (135g) kainuoja tik 0,49 Eur. Taip pat nudžiugs ir tie pirkėjai, kurie patiekalus gausiai gardina grietine. 400 g indelio grietinės „Pilos“ kaina siekia tik 1,59 Eur. Taigi vos už 8,26 Eur visose „Lidl“ parduotuvėse Lietuvoje įsigysite tikrai gausų krepšelį: jogurto, pieno, grietinės ir kilogramą varškės!

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau