Jubiliejinė „Lidl“ parduotuvė – jau po savaitės Rokiškyje

09.12.2021 09:00:00 | Vilnius

LIDL Lietuva

Plėtrą šalyje tęsiantis prekybos tinklas „Lidl“ kitą ketvirtadienį atidaro pirmąją parduotuvę Rokiškyje. Ši parduotuvė bus ne tik pirmoji mieste, bet ir jubiliejinė tinklo parduotuvė šalyje – 60-oji Lietuvoje. Artėjant didžiosioms metų šventėms, gruodžio 16 dieną, naujoji parduotuvė duris atvers Rokiškyje, adresu Respublikos g. 113.

Atidarymo dieną parduotuvė duris atvers 8 val. ryte, tačiau prieššventiniu laikotarpiu pirkėjų lauks ilgesniu darbo grafiku – kas dieną dirbs nuo 7 iki 23 val.

Naujosios parduotuvės prekybos salės plotas sieks kiek daugiau nei 1100 kv. metrų, parduotuvėje viso veiks 11 kasų – 5 iš jų bus standartinės, pirkėjų patogumui taip pat bus įdiegtos ir 6 savitarnos kasos.

Rokiškio parduotuvės personalą sudarys apie 30 darbuotojų. Nuo pat atėjimo į Lietuvos rinką, „Lidl“ keičia požiūrį į darbą prekybos įmonėje bei siekia būti geriausiu darbdaviu ir atlyginimų lyderiu šiame sektoriuje. Šiuo metu „Lidl Lietuva“ yra žinoma kaip aukščiausias vidutines algas tarp didžiųjų šalies prekybos tinklų mokanti įmonė, kurios vidutinis visų darbuotojų atlyginimas, „Rekvizitai.lt“ 2021 m. spalio mėnesio duomenimis siekė 1662,50 eurus neatskaičius mokesčių.

Naujoji „Lidl“ parduotuvė duris atvers patogioje ir intensyvioje lokacijoje – Respublikos g., prie vieno iš pagrindinių įvažiavimų į Rokiškio miestą, todėl bus patogia apsipirkti tiek vietiniams, tiek ir aplinkiniams gyventojams.

Atidarant naują parduotuvę buvo prisidėta ir prie Rokiškio miesto viešosios infrastruktūros gerinimo. Prie naujosios „Lidl“ parduotuvės įrengta elektromobilių įkrovimo stotelė, kurioje pirkėjai automobilius galės pakrauti nemokamai. Taip pat greta naujosios parduotuvės, prie Panevėžio ir Respublikos gatvių sankryžos, pakeisti eismo organizavimo sprendiniai, kurie padės pagerinti eismo saugumą. Prekybos tinklas su miesto savivaldybe taip pat planuoja atnaujinti gatvės apšvietimo tinklą prie parduotuvės esančiose Respublikos ir Pramonės gatvių atkarpose, taip pat įrengti naujus šaligatvius pėstiesiems.

Naujosios parduotuvės atidarymas vyks gruodžio 16 d. 8 val. Atidarymo rytą pirkėjai bus vaišinami gėrimais ir saldumynais. Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 59 prekybos tinklo parduotuvės 23-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje ir Druskininkuose.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (3.6 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau