Prie Gariūnų duris atvėrė „Lidl“ parduotuvė

31.03.2022 09:00:00 | Vilnius

Lidl

Prekybos tinklas „Lidl“ atidarė pirmąją parduotuvę 2022 metais. Kovo 31 dieną naujoji „Lidl“ parduotuvė duris atvėrė Vilniuje, tai jau 19-oji tinklo parduotuvė sostinėje ir 61-oji Lietuvoje. Parduotuvė įsikūrė adresu Gariūnų g. 66, greta verslo ir kultūros parko „Gariūnai“.

Parduotuvė kasdien dirbs nuo 7 iki 22 valandos. Naujosios parduotuvės prekybos salės plotas siekia apie 1400 kv. metrų, parduotuvėje viso veikia 11 kasų – 5 iš jų yra standartinės, pirkėjų patogumui taip pat įdiegtos ir 6 savitarnos kasos.

Naujoji „Lidl“ parduotuvė duris atvėrė netoli įvažiavimo ir išvažiavimo į automagistralę Vilnius–Kaunas, greta verslo ir kultūros parko „Gariūnai“, todėl bus itin patogi pravažiuojantiems ir keliaujantiems įvairiomis Lietuvos kryptimis. Parduotuvė bus lengvai pasiekiama ir viešuoju miesto transportu keliaujantiems pirkėjams – prie pat parduotuvės yra autobusų stotelė. Pirkėjai, atvykę viešuoju transportu Vilniaus kryptimi, turėtų išlipti stotelėje „Gariūnai“.

Prekybos tinklas greta parduotuvės įgyvendins ir nemažai infrastruktūros sprendimų, kurie palengvins eismą transporto priemonėmis. Kartu su miesto savivaldybe, „Lidl“ suprojektavo du tiltus ir keturias žiedines sankryžas, kurias įrengus bus galima atsisakyti Gariūnų šviesoforinės sankryžos. Šis sprendimas važiuoti magistraliniais keliais leis be jokio papildomo sustojimo.

Prie parduotuvės „Lidl“ taip pat įrengs parką su architektūriniais sprendimais, takeliais. Parkas bus apsodintas įvairiais krūminiais augalais ir gėlėmis. Parke taip pat augs keturių skirtingų rūšių medžiai. Prie naujosios parduotuvės prekybos tinklas taip pat įrengė elektromobilių įkrovimo stotelę.

Naujosios parduotuvės personalą sudaro apie 30 darbuotojų. Šiuo metu „Lidl Lietuva“ yra žinoma kaip aukščiausias vidutines algas tarp didžiųjų šalies prekybos tinklų mokanti įmonė, kurios vidutinis visų darbuotojų atlyginimas, „Rekvizitai.lt“ 2022 m. vasario mėnesio duomenimis siekė 2184,41 eurą neatskaičius mokesčių.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 61 prekybos tinklo parduotuvė 24-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose ir Rokiškyje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (18.89 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau