Tvarios Kalėdos: kaip paprastą popierinį pirkinių maišelį paversti įspūdinga dovana

23.11.2021 09:00:00 | Vilnius

.

Gražiai supakuotos dovanos džiugina kiekvieną, visgi norint nustebinti artimąjį nebūtina kaskart keliauti į prekybos centrą pirkti dovanų pakavimo popieriaus. Juk vos išpakavus dovaną dovanų popierius nukeliaus į šiukšlių dėžę ir prisidės prie aplinkos teršimo. Vietoje to prekybos centras „Lidl“ kviečia per šias Kalėdas kurti atsakingesnes dovanų pakavimo tradicijas ir tokiu būdu prisidėti prie tvaresnių planetos išsaugojimo sprendimų.

Ne pirmą kartą kviečiantis gyventojus prisidėti prie tvarių iniciatyvų, šį kartą prekybos centras „Lidl“ siūlo dovanų pakavimui naudoti popierinius „Lidl“ pirkinių krepšelius, kurių tikrai turime savo namų spintelėse ir stalčiuose.

Vaikų piešiniais marginta pakuotė

Dovanų pakavimas ruošiantis didžiosioms metų šventėms džiugina tiek suaugusiuosius, tiek ir vaikus. Paimkite popierinį pirkinių krepšelį, perkirpkite jį išilgai ir supakuokite į jį dovaną. Jei reikia, nukirpkite rankenas. Kai dovana jau bus supakuota, leiskite pasireikšti vaikams. Lai jie pasitelkia visą savo kūrybiškumą ir, naudodami dažus, pieštukus ar flomasterius, išmargina dovaną. Taip supakavę dovaną ne tik prisidėsite prie planetos gerovės, bet ir dovanos gavėjui parodysite išskirtinį dėmesį. 

Piešti kalėdiniai ornamentai

Jau supakuotą dovaną galite papuošti ir tradiciniais kalėdiniais ornamentais. Pasiimkite vandens, teptuką bei dažų ir išpieškite ant popieriaus kalėdines eglutes, snaiges ar kitus švenčių simbolius. Nesijaudinkite, jei piešiniai nebūtinai atrodys itin dailiai – juk šiame elektroninių sveikinimų amžiuje rankų darbas yra nuoširdžiausias dėmesio parodymas.

Kalėdomis kvepianti pakuotė

Kol dar neprisnigo, nueikite iki artimiausio miško ar parkelio, susiraskite kankorėžių, įvairių nuo medžių nukritusių šakelių ar gilių. Taip pat galite susidžiovinti keletą apelsinų griežinėlių. Tuomet paimkite bet kokį turimą namuose siūlą, geriausia – storą, ir jau supakuotą dovaną papuoškite iš miško atsineštomis gėrybėmis, džiovintais vaisiais ar kalėdiškai kvepiančiomis cinamono lazdelėmis. Pritvirtinkite dekoracijas prie dovanos – štai jums stilinga bei unikali dovanos pakuotė.

Sentimentaliomis detalėmis puošta dovana

Į popierinį maišelį supakuotą dovaną galite paversti itin keliančia nostalgiją. Susiraskite savo ir žmogaus, kuriam ruošiate dovaną, bendrą nuotrauką ir ją atsispausdinkite. Galite pasirinkti ir kitą sentimentalią detalę, tokią, kaip atvirukas iš aplankytos šalies, atsispausdintos susirašinėjimo ištraukos ir pan. Užklijuokite ją ant popieriaus, papuoškite eglės ar kito augalo šakele – tokiu gestu tikrai pradžiuginsite dovanos gavėją. 

Minimalistinė dovanos pakuotė

Jei jūsų noras yra kuo lengviau supakuoti dovaną, galite paruošti visiškai minimalistinį supakavimą. Jums tereikės popierinio „Lidl“ pirkinių maišelio ir siūlo arba medžiagos rėžio. Vidinę maišelio pusę atverskite į išorę, supakuokite dovaną ir apriškite ją siūlu. Tam puikiai tiktų natūralus, pvz., lininis, siūlas, šviesios medžiagos rėžis arba jūsų iš anksčiau turimas kaspinėlis. Prie jo galite pririšti iš to paties pirkinių maišelio iškirptą lapelį su palinkėjimu.

Maišelis su kalėdinėmis dovanomis

Vis labiau populiarėjant maisto dovanoms, popierinį pirkinių krepšelį galite naudoti pagal jo paskirtį. Tiesiog atsargiai išverskite jį į kitą pusę, papuoškite piešiniais, užrašais ar kaspinėliu, o vidų pripildykite skaniausiais kalėdiniais gardumynais, kuriais ne tik pradžiuginsite artimąjį, bet ir papildysite jo vaišių stalą. Į pagal paskirtį naudojamą pirkinių maišelį galima taip pat sudėti kitas dovanas – tuomet nereikės išlaidauti perkant naujus kalėdinius dovanų maišelius.  

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (4.66 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau