Pirmadienį – galimybė pasiskiepyti prie „Lidl“ parduotuvės Vilniuje

06.09.2021 11:00:00 | Vilnius

Šiandien, pirmadienį, vilniečiai kviečiami pasiskiepyti nuo COVID-19 prie „Lidl“ parduotuvės Vilniuje. Nuo 16 iki 20 val. bus galima pasiskiepyti prie Kapsų g. 1 esančios „Lidl“ parduotuvės.

Prie Kapsų g. esančios prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvės bus galima pasiskiepyti Vilniaus miesto savivaldybės skiepų autobusiukas. Čia skiepų kabinete ant ratų lauks po 200 vnt. „Comirnaty“ („Pfizer-BioNTech“) ir 200 vnt. „Moderna“ („Spikevax“) vakcinos dozių.

Norintys gauti skiepą, kviečiami stoti į gyvą eilę, iš anksto registruotis nereikia, užteks tik su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Iš viso pasiskiepyti trečiadienį galės apie 400 norinčiųjų. Vilniaus miesto savivaldybės vakcinavimo komanda taip pat kviečia revakcinacijai Vilniaus gyventojus, kurie pirmąjį skiepą yra gavę anksčiau ir jau sulaukę termino antrajam skiepui.

Tokia iniciatyva, kai sostinės gyventojai prie prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvės be registracijos gali gauti skiepą nuo COVID-19, vyksta jau ne pirmą kartą. Kiek anksčiau gyventojai turėjo galimybę pasiskiepyti prie „Lidl“ parduotuvių Vilniuje nei Klaipėdoje. Taip pat rugpjūčio 16 dieną buvo galima pasiskiepyti prie 15 „Lidl“ parduotuvių visoje Lietuvoje.  

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (2.64 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau