„Lidl“ pirkėjai dosniai aukojo jubiliejinei „Maisto banko“ akcijai

10.05.2021 12:00:00 | Vilnius

Lidl

Gegužės 7-8 dienomis įvyko kasmet organizuojama „Maisto banko“ labdaros ir paramos fondo maisto rinkimo akcija. Ši „Maisto banko“ akcija buvo jubiliejinė, trisdešimtoji. Prie akcijos, kaip ir kas kartą, noriai prisidėjo ir prekybos tinklas „Lidl“, kuris kvietė pirkėjus aukoti jau 55-iose tinklo parduotuvių visoje Lietuvoje.

„Lyginant su rudenį vykusia maisto rinkimo akcija, savaitgalį vykusiame renginyje aukota daugiau. Lietuvos žmonės ir  toliau demonstruoja begalinį solidarumą su nevyriausybinėmis organizacijomis, geba atjausti, palaikyti, o tai yra sąmoningumo ir brandžios visuomenės ženklas. Visų 315 akcijoje dalyvavusių organizacijų vardu nuoširdžiai dėkoju kiekvienam žmogui, kuris prisidėjo auka ir, žinoma, tiems 5 300 savanorių, be kurių nevyriausybinių organizacijų darbas negalėtų vykti,“ – sako „Maisto banko“ vadovas Simonas Gurevičius.

Pavasarinės „Maisto banko“ akcijos metu, renkant maisto produktus nepasiturintiesiems,  ženkliai prisidėjo „Lidl“ parduotuvių pirkėjai. „Lidl“ parduotuvėse vykusios akcijos metu pirkėjai nepasiturintiems paaukojo maisto už 55 774 eurus. Iš viso nupirkta 56 352 ilgai galiojantys maisto produktai. Per dvi dienas trukusią akciją „Lidl“ parduotuvėse buvo paaukota 17 tūkst. kartų.

„Maisto banko“ akcijos metu labiausiai paaukoti kampanijai buvo linkę vilniečiai – Nidos g. esančioje „Lidl“ parduotuvėje buvo paaukota daugiausiai kartų, nuo šios parduotuvės, pagal suaukotą paramą, nedaug atsiliko Klaipėdoje, Liepojos g. esanti parduotuvė, taip pat Marijampolėje (Žemaitės g.), Kaune Veiverių g.) bei sostinėje (Sausio 13-osios g.) esančios parduotuvės.

Prekybos tinkluose, tarp jų ir „Lidl“, vykstančios akcijos metu surinktą paramą „Maisto bankas“ perduos daugiau nei trims šimtams socialinių organizacijų, kurios gautus produktus suskirstys į maisto davinius ir juos išdalins paramos gavėjams. Tarp „Maisto banko“ partnerių – įvairios labdaros valgyklos, ne tik reabilitacijos, bet ir socialinių paslaugų ar vaikų dienos centrai, senelių namai, neįgaliųjų ar gausių šeimų asociacijos, tokios visuomeninės organizacijos kaip „Caritas“, Maltos ordino pagalbos tarnyba ar „Gelbėkit vaikus“.

„Maisto banko“ akcija vyko visose „Lidl“ parduotuvėse, kurios veikia 22 šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje bei Vilkaviškyje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (2.83 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau