„Lidl Lietuva“ stiprina atlyginimų lyderystę: nuo sausio algos didės visiems darbuotojams

29.11.2021 11:30:00 | Vilnius

Lidl Lietuva

Didžiausius atlyginimus mažmeninės prekybos sektoriuje šalyje mokantis prekybos tinklas „Lidl“ nuo Naujųjų metų dar labiau padidins atlyginimų biudžetą. Nuo 2022 m. sausio 1 d. visiems įmonės darbuotojams atlyginimai didės nuo 5 iki 15 proc. Iš viso „Lidl Lietuva“ algų biudžeto didinimui nuo kitų metų pradžios iki 2022 finansinių metų pabaigos papildomai skirs 9 mln. eurų.

„Nuo pat atėjimo į Lietuvos rinką, keičiame požiūrį į darbą prekybos įmonėje, siekiame būti geriausiu darbdaviu ir atlyginimų lyderiu šiame sektoriuje. Jau ir šiuo metu “Lidl Lietuva” yra žinoma, kaip aukščiausias algas tarp didžiųjų šalies prekybos tinklų mokanti įmonė. Nepaisant to, nuolat stebime atlyginimų lygį rinkoje ir, prireikus, inicijuojame pokyčius, kad išlaikytume ir sustiprintume savo lyderystę šioje srityje. Todėl nuo sausio 1 d. nusprendėme padidinti atlyginimą visiems įmonėms darbuotojams iki 15 procentų. Tikime, kad ši stipri žinutė dar labiau pakels mūsų darbuotojų motyvaciją ir padės pritraukti naujų talentų“, – sako „Lidl Lietuva“ direktorius Radostin Roussev-Peine.

Nuo Naujųjų metų didės visų „Lidl Lietuva“ darbuotojų atlyginimai, nepriklausomai, kur dirbama: parduotuvėje, logistikos centre ar administracijoje. Atlyginimo augimas priklausys nuo to, kuriame mieste dirba darbuotojas bei kuriai atlyginimo pakopai priklauso. Pavyzdžiui, Vilniuje ir didžiuosiuose miestuose esančių parduotuvių darbuotojų atlyginimas vidutiniškai didės 11 proc.

Šią vasarą atlyginimai jau buvo padidinti „Lidl Lietuva“ logistikos centro Kaune, Ramučiuose, darbuotojams – darbo užmokestis jiems augo nuo 5 iki 20 proc. Atlyginimai visiems logistikos centro darbuotojams didėjo atsižvelgiant į pareigas ir esamą atlyginimo augimo pakopą. Didžiausią augimą pajuto sandėlio darbuotojai surinkėjai – jų visų algos padidėjo 10, 15 ar net 20 proc. Palyginus su 2021 m., sandėlio surinkėjų atlyginimai nuo 2022 m. sausio 1 d. bus vidutiniškai 20 proc. didesni nei prieš metus.

Palyginus su kitais didžiaisiais prekybos tinklais, „Lidl Lietuva“ vidutinis darbo užmokestis spalį siekė 1662,50 euro prieš mokesčius ir buvo didžiausias tarp penkių didžiųjų prekybos tinklų, prekiaujančių maisto produktais, rodo „Rekvizitai.lt“ duomenys. Reguliarų atlyginimų augimą lojaliems „Lidl Lietuva“ darbuotojams užtikrina ir pakopinė darbo užmokesčio kėlimo sistema, kuri darbo sutartyse yra numatyta ketveriems metams į priekį.

Per devynis šių metų mėnesius „Lidl Lietuva“ papildomoms darbuotojų finansinėms paskatoms – priedams ir premijoms – taip pat  jau skyrė daugiau nei 1,5 mln. eurų. Prekybos tinklas visus savo darbuotojus po bandomojo laikotarpio draudžia privačiu sveikatos draudimu, šaltojo sezono metu pageidaujančius darbuotojus ir jų vaikus iki 14 metų nemokamai skiepija nuo gripo, rudenį dovanoja imunitetą stiprinančius vitaminų rinkinius bei įvairias dovanas švenčių proga. Pirmąja Kalėdų ir Velykų dieną bei sausio 1-ąją visos prekybos tinklo parduotuvės nedirba, kad visi darbuotojai didžiąsias metų šventes galėtų praleisti su savo artimaisiais. Viršvalandžius, jei tokių pasitaiko, prekybos tinklas darbuotojams apmoka minučių tikslumu.

„Lidl Lietuva“ taip pat skatina darbuotojų tobulėjimą ir karjeros augimą bei siūlo apie pusšimtį vidinių mokymų. Pernai pareigose pakilo apie dešimtadalis įmonės darbuotojų. Vien per šiuos metus jau 18 parduotuvės darbuotojų kilo pareigose ir tapo parduotuvių vadovais. Kaip papildomą motyvacinę priemonę, „Lidl Lietuva“ jiems įteikė tarnybinius BMW markės automobilius.

Šiuo metu įmonėje jau dirba daugiau nei 2,5 tūkst. darbuotojų. Lietuvoje iš viso veikia 59 „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvės 23-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje bei Druskininkuose.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (2.65 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau