„Lidl“ atidaro pirmąją parduotuvę Druskininkuose

26.08.2021 09:00:00 | Vilnius

Plėtrą šalyje tęsiantis prekybos tinklas „Lidl“ rudenį pasitinka atidarydamas pirmąją tinklo parduotuvę Druskininkuose.  Rugsėjo 2 d. naujoji parduotuvė duris atvers adresu Neravų g. 2. Ši parduotuvė bus 57-oji tinklo parduotuvė Lietuvoje.

Naujosios parduotuvės prekybos salės plotas sieks apie 1100 kv. metrų, parduotuvėje viso veiks 11 kasų. Šioje „Lidl“ parduotuvėje pirkėjų patogumui bus įdiegtos ir savitarnos kasos – jų bus įrengta 6. Pirkėjai taip pat galės naudotis ir 5 standartinėmis kasomis.

Naujoji parduotuvė dirbs įprastu darbo laiku nuo 8 iki 22 valandos. Parduotuvės personalą sudarys apie 30 darbuotojų. Vienus aukščiausių vidutinių atlyginimų mažmeninės prekybos rinkoje mokančio „Lidl“ vidutinis visų darbuotojų atlyginimas, „Rekvizitai.lt“ 2021 m. birželio mėnesio duomenimis siekė 1738,84 eurus neatskaičius mokesčių.

Išskirtinė parduotuvė ir indėlis į miesto infrastruktūros gerinimą

Naujoji parduotuvė Druskininkuose savo išore bus išskirtinė ir pritaikyta prie vyraujančios miesto architektūros. Atsižvelgiant į miesto reikalavimus ir architektų pasiūlymus, parduotuvės išorei buvo pasirinktas fibrocemento ir HPL plokščių derinys. Druskininkų meras Ričardas Malinauskas džiaugėsi, kad naujoji parduotuvė ne tik sukurs daugiau darbo vietų mieste, bet ir neabejotinai papuoš miestą.

„Džiaugiuosi, kad investicijos Druskininkuose nesustoja – mūsų bendruomenės žmonėms sukurta naujų darbo vietų,  druskininkiečiai bei kurorto svečiai nuo šiol galės džiaugtis ir „Lidl“ parduotuvės jiems siūlomu prekių asortimentu. Druskininkai yra savo aplinka besirūpinantis kurortas, todėl labai smagu, kad radome bendrus sprendimus dėl parduotuvės išorės apdailos ir aplinkos sutvarkymo. Drąsiai galiu pasakyti, kad Druskininkai turės pačią gražiausią „Lidl“ parduotuvę“,  – teigė Druskininkų meras R. Malinauskas.

„Lidl“ parduotuvė pirkėjų lauks vienoje tankiausiai apgyvendintų Druskininkų miesto dalių ir bus lengvai pasiekiama ne tik vietiniams gyventojams ir miesto svečiams, bet ir Neravų, Viečiūnų, Gailiūnų ir kitų aplinkinių gyvenviečių gyventojams.

Atidarant naują parduotuvę buvo prisidėta ir prie Druskininkų miesto viešosios infrastruktūros gerinimo. Buvo rekonstruotas privažiavimas prie daugiabučių gyvenamųjų namų nuo Veisiejų g., įrengiant gyventojams skirtas automobilių stovėjimo vietas, pėsčiųjų takus, apšvietimą bei pasodinant medžius. Taip pat buvo atlikti Veisiejų g. esančio šaligatvio remonto darbai, pertvarkyta automobilių stovėjimo aikštelė ir pravažiavimai iš Neravų g. pusės, rekonstruoti pėsčiųjų ir dviračių takai, sutvarkytas gatvės apšvietimas. Savivaldybės valdomame skvere prie naujosios „Lidl“ parduotuvės ties Veisiejų ir Neravų g. įrengtos stovėjimo vietos, pravažiavimai, pėsčiųjų takas, sutvarkytas apšvietimas. Skveras taip pat apželdintas medžiais ir krūmais, įrengti suoliukai gyventojams, pastatyta menininko sukurta skulptūra miestui.

Dovana miestui – skverą papuošiantis meno kūrinys

„Lidl“ parduotuvės atidarymo proga miestui ir jo gyventojams bus įteikta ir dovana – menininko Liutauro Griežės specialiai sukurta skulptūra. Ši skulptūra, pavadinimu „Gyvenimo šokis“, papuoš greta parduotuvės esantį skverą.

„Šioje skulptūroje vaizduoju dviejų gaivalų ar energijų – vyriškosios ir moteriškosios šokį bei sugyvenimą. Pradinė mintis kilo iš dao simbolio, kuriame yin ir yang jėgos susipynusios, o harmoningas žmogaus kelias yra tarp jų“, – apie skulptūros idėją kalbėjo menininkas L. Griežė.

Menininko L. Griežės darbai eksponuojami įvairiose Lietuvos vietovėse ir objektuose. Menininkas kuria eksterjero ir interjero skulptūras, trimates kompozicijas, dalyvauja kūrybinėse skulptūros, tapybos ir keramikos dirbtuvėse, meno akcijose.

„Naudoju įvairias medžiagas nuo klasikinių, tokių kaip medis, metalas, akmuo, iki netradicinių – ledas, ugnis ir t.t. Šiuo metu atspindėti sparčiai besikeičiantį kultūrinį ir visuomeninį gyvenimą neužtenka vien trimačių formų, todėl dirbu su video ir kitomis netradicinėmis išraiškos priemonėmis. Derinu agresyvią nūdieną su tradicine Lietuvos kultūra, tautosaka“, – teigė menininkas.

Druskininkus papuošiančios skulptūros karkasas yra pagamintas iš metalo, o išorė – iš balto betono. Skulptūros aukštis sieks daugiau nei 2 metrus.

Naujosios parduotuvės atidarymas vyks rugsėjo 2 d. 8 val. Atidarymo rytą pirkėjai bus vaišinami gėrimais ir saldumynais. Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 56 prekybos tinklo parduotuvės 22-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje bei Vilkaviškyje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (1.37 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau