„Lidl“ atidarė parduotuvę Ramučiuose

30.09.2021 10:00:00 | Vilnius

Plėtrą tęsiantis prekybos tinklas „Lidl“ rugsėjo 30 d. atidarė parduotuvę Kauno rajone, Ramučiuose. Naujoji „Lidl“ parduotuvė duris atvėrė adresu Industrijos g. 2 ir įsikūrė Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ). Ši „Lidl“ parduotuvė –  jau 59-oji tinklo parduotuvė Lietuvoje.

Naujoji parduotuvė dirbs įprastu darbo laiku nuo 8 iki 22 valandos. Parduotuvės prekybos salės plotas siekia apie 1300 kv. metrų. Viso parduotuvėje veikia 11 kasų – 5 iš jų yra standartinės, pirkėjų patogumui taip pat įdiegtos ir 6 savitarnos kasos.  

„Džiaugiamės atidarydami pirmąją parduotuvę Kauno rajone, kuri taps dar patogesne vieta apsipirkti aplinkiniams gyventojams. Žinome, kad šios parduotuvės labai laukė Ramučių gyventojai, tačiau ji taip pat bus patogi ir gyvenantiems aplinkinėse gyvenvietėse, keliaujantiems Jonavos kryptimi ar tiems, kurie dirba Kauno LEZ. Lauksime jūsų kasdien ir pasistengsime užtikrinti greitą ir patogų apsipirkimą“, – teigė „Lidl Lietuva“ pardavimų vadovas Mantas Klivečka.

Atidaryme dalyvavęs Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Nesteckis džiaugėsi, kad naujoji „Lidl“ parduotuvė ne tik sukūrė papildomų patogumų gyventojams, bet ir naujų darbo vietų.

„Tai jau antroji „Lidl“ investicija Kauno rajone. Prieš penkerius metus Ramučiuose pradėjo veiklą logistikos centras, o šiandien čia atidaroma pirmoji parduotuvė. Džiaugiamės, kad nauja prekybos vieta sukūrė ne tik papildomų patogumų gyventojams, bet ir naujų darbo vietų. Tikimės, kad tai ne paskutinė „Lidl“ investicija Kauno rajono teritorijoje“, – kalbėjo A. Nesteckis.

Kauno LEZ pardavimų ir marketingo direktorius Tomas Buzas teigė, kad „Lidl“ plėtra sukurs papildomą pridėtinę vertę visiems Kauno LEZ teritorijos darbuotojams.

„Lidl“ investicija Kauno LEZ yra svarbi visos teritorijos bendruomenės ekosistemai. Tai dar vienas Vokietijos kapitalo projektas ir kartu paslaugų pasiūlos plėtra vidinėje teritorijoje. Kauno LEZ bendruomenei sparčiai ir nuolat augant, „Lidl“ projekto įgyvendinimas čia kuria papildomą pridėtinę vertę visiems esamiems ir būsimiems teritorijos darbuotojams“, – atidarymo metu kalbėjo T. Buzas.

Naujosios parduotuvės personalą Ramučiuose sudaro apie 30 darbuotojų. Prekybos tinklas kviečia Ramučių ir aplinkinių gyvenviečių gyventojus tapti „Lidl Lietuva“ dalimi bei prisijungti prie naujosios parduotuvės komandos. Su visomis atviromis darbo pozicijomis taip pat galima susipažinti „Lidl Lietuva“ karjeros portale: https://karjera.lidl.lt/darbo-paieska. Vienus aukščiausių vidutinių atlyginimų mažmeninės prekybos rinkoje mokančio „Lidl“ vidutinis visų darbuotojų atlyginimas, „Rekvizitai.lt“ 2021 m. rugpjūčio mėnesio duomenimis siekė 1896,65 eurus neatskaičius mokesčių.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 59 prekybos tinklo parduotuvės 23-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje ir Druskininkuose.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (2.02 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau