Druskininkuose duris atvėrė pirmoji „Lidl“ parduotuvė

02.09.2021 10:00:00 | Vilnius

Rugsėjo 2 dieną prekybos tinklas „Lidl“ atidarė dar vieną parduotuvę Lietuvoje. Naujoji parduotuvė duris atvėrė Druskininkuose, adresu Neravų g. 2. Ši „Lidl“ parduotuvė – pirmoji Druskininkų mieste ir 57-oji tinklo parduotuvė Lietuvoje.

Atidarymo rytą visų susirinkusiųjų laukė prekybos tinklo vaišės – pirkėjai galėjo nemokamai pasivaišinti saldumynais ir gėrimais. Naujoji parduotuvė dirbs įprastu darbo laiku nuo 8 iki 22 valandos. Parduotuvės personalą sudaro apie 30 darbuotojų. Vienus aukščiausių vidutinių atlyginimų mažmeninės prekybos rinkoje mokančio „Lidl“ vidutinis visų darbuotojų atlyginimas, „Rekvizitai.lt“ 2021 m. birželio mėnesio duomenimis siekė 1738,84 eurus neatskaičius mokesčių.

Naujosios parduotuvės prekybos salės plotas siekia apie 1100 kv. metrų, parduotuvėje viso veikia 11 kasų. Šioje „Lidl“ parduotuvėje pirkėjų patogumui įdiegtos ir savitarnos kasos – jų įrengta 6. Pirkėjai taip pat gali naudotis ir 5 standartinėmis kasomis.

„Lidl“ parduotuvė Druskininkuose išsiskiria savo išore ir yra pritaikyta prie vyraujančios miesto architektūros. Atsižvelgiant į miesto reikalavimus ir architektų pasiūlymus, parduotuvės išorei buvo pasirinktas fibrocemento ir HPL plokščių derinys. „Lidl“ parduotuvė pirkėjų lauks vienoje tankiausiai apgyvendintų Druskininkų miesto dalių ir bus lengvai pasiekiama ne tik vietiniams gyventojams ir miesto svečiams, bet ir Neravų, Viečiūnų, Gailiūnų ir kitų aplinkinių gyvenviečių gyventojams. Parduotuvės atidaryme dalyvavęs Druskininkų meras Ričardas Malinauskas džiaugėsi, kad naujoji parduotuvė ne tik sukurs daugiau darbo vietų mieste, bet ir neabejotinai papuoš miestą.

„Džiaugiuosi, kad investicijos Druskininkuose nesustoja – mūsų bendruomenės žmonėms sukurta naujų darbo vietų,  druskininkiečiai bei kurorto svečiai nuo šiol galės džiaugtis ir „Lidl“ parduotuvės jiems siūlomu prekių asortimentu. Druskininkai yra savo aplinka besirūpinantis kurortas, todėl labai smagu, kad radome bendrus sprendimus dėl parduotuvės išorės apdailos ir aplinkos sutvarkymo. Drąsiai galiu pasakyti, kad Druskininkai turės pačią gražiausią „Lidl“ parduotuvę“,  – teigė Druskininkų meras R. Malinauskas.

Atidarant naują parduotuvę buvo prisidėta ir prie Druskininkų miesto viešosios infrastruktūros gerinimo. Buvo rekonstruotas privažiavimas prie daugiabučių gyvenamųjų namų nuo Veisiejų g., įrengiant gyventojams skirtas automobilių stovėjimo vietas, pėsčiųjų takus, apšvietimą bei pasodinant medžius. Taip pat buvo atlikti Veisiejų g. esančio šaligatvio remonto darbai, pertvarkyta automobilių stovėjimo aikštelė ir pravažiavimai iš Neravų g. pusės, rekonstruoti pėsčiųjų ir dviračių takai, sutvarkytas gatvės apšvietimas. Savivaldybės valdomame skvere prie naujosios „Lidl“ parduotuvės ties Veisiejų ir Neravų g. įrengtos stovėjimo vietos, pravažiavimai, pėsčiųjų takas, sutvarkytas apšvietimas. Skveras taip pat apželdintas medžiais ir krūmais, įrengti suoliukai gyventojams.

„Lidl“ parduotuvės atidarymo proga miestui ir jo gyventojams buvo įteikta ir dovana – menininko Liutauro Griežės specialiai sukurta skulptūra. Ši skulptūra, pavadinimu „Gyvenimo šokis“, papuošė greta parduotuvės esantį skverą.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 57 prekybos tinklo parduotuvės 23-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje bei Druskininkuose.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (2.45 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau