„Lidl“ atidarė 50-ąją parduotuvę Lietuvoje

07.09.2020 10:00:00 | Kaunas

„Lidl“ atidarė 50-ąją parduotuvę Lietuvoje

2016 metais veiklą Lietuvoje pradėjęs prekybos tinklas „Lidl“ savo plėtrą šalyje paženklino svarbia plėtros žyma – Lietuvoje duris atverė 50-oji „Lidl“ parduotuvė. Jubiliejinė parduotuvė įsikūrė Kaune, adresu Islandijos pl. 30 naujai kylančiame komplekse.

„Tai, kad atidarome jau 50-tą „Lidl“ parduotuvę Lietuvoje parodo, jog pirkėjai įvertino mus, įvertino mūsų siūlomą kainos ir kokybės santykį. Per ketverius metus pasiekėme tikrai puikių rezultatų, tapdami ketvirtu didžiausiu prekybos tinklu Lietuvoje. Mūsų pasiekimus įrodo ir tai, kad „Lidl“ žinomas šalyje kaip top darbdavys, kaip tvariausias prekės ženklas Lietuvoje. Visuomenė taip pat išrinko „Lidl“ kaip įmonę, turinčią geriausią reputaciją šalyje. Manau, kad visų „Lidl“ darbuotojų energija ir atsidavimas ateityje tikrai ves mus į dar didesius ir ambicingesnius projektus“, – teigė „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius Radostin Roussev-Peine.

Nauja tinklo parduotuvė išsiskiria savo lokacija ir yra patogi ne tik Kaune esančio Šilainių mikrorajono, Vytėnų ar Domeikavos gyventojams, tačiau ir pravažiuojantiems. Parduotuvė įsikurė greta kelio A1 Vilnius–Klaipėda, todėl yra lengvai pasiekiama pravažiuojantiems Klaipėdos kryptimi, taip pat išvystyta infrastruktūra patogiai parduotuvę pasiekti leis ir nuo Klaipėdos ar Marijampolės atvykstantiems pirkėjams.

Parduotuvė pirkėjų lauks kiekvieną dieną ir dirbs įprastu darbo laiku – nuo 8 iki 22 valandos. Ši „Lidl“ parduotuvė bus jau devintoji Kauno mieste.

Atidarymo dieną – šventė visoje Lietuvoje

Naujoji „Lidl“ parduotuvė pirkėjus nuo pat ankstyvo ryto pasitiko šventišku šurmuliu. Naujosios parduotuvės pirkėjai galėjo pasinaudoti specialiais atidarymo pasiūlymais, pasivaišinti Berlyno spurgomis, gėrimais bei ledais.

50-osios parduotuvės atidarymo proga prekybos tinklas švęsti kviečia pirkėjus visoje Lietuvoje. Prie visų 50 šalyje įsikūrusių parduotuvių nuo 11 val. pirkėjams dalinami ledai, o viso prekybos tinklas atidarymo dieną išdalins 50 000 ledų porcijų.

Šiuo metu „Lidl“ parduotuvės veikia 20-tyje šalies miestų – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine bei Šilutėje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (19.32 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau