„Lidl“ ir LP EXPRESS bendradarbiavimo rezultatai – daugiau nei 120 tūkst. siuntų

15.12.2020 14:00:00 | Vilnius

„Lidl Lietuva“ klientai jau nuo spalio mėnesio gali patogiau ir greičiau atsiimti savo siuntas LP EXPRESS siuntų savitarnos terminaluose. Juos jau galima rasti prie didžiosios dalies, tai yra 47, prekybos tinklo parduotuvių. Per šį laikotarpį šiais terminalais šalies gyventojai išsiuntė ir gavo jau daugiau kaip 120 tūkst. siuntų.

„Nuolat stengiamės atsižvelgti į mūsų pirkėjų pageidavimus ir užtikrinti ne tik kaip įmanoma patogesnę apsipirkimo patirtį, bet ir daugiau jų kasdienybę lengvinančių sprendimų. Siuntų savitarnos terminalų įrengimas prie „Lidl“ parduotuvių – vienas iš tokių veiksmų, leidžiančių kryptingai siekti šio tikslo“, – sako „Lidl Lietuva“ Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovas Valdas Lopeta.

Jis pažymi, kad bendradarbiavimas su Lietuvos paštu jau neša naudą visos šalies gyventojams, kurie aktyviai ir noriai naudojasi siuntų savitarnos terminalais: „Tikimės, kad strategiškai patogiose vietose įrengtus siuntų atsiėmimo terminalus mūsų pirkėjai rinksis ir toliau, tokiu būdu saugiai ir greitai atsiimdami savo dovanas ar siuntinius.“

Net 80 proc. visų šalia „Lidl“ esančių terminalų siuntų yra gaunamos, o likusios yra išsiunčiamos. Tai rodo, kad žmonės tikslingai siunčiasi siuntas į šalia parduotuvių esančius terminalus ir jas atsiima, eidami į parduotuvę. Kartu per visus terminalus vienu metu gali keliauti 5000 siuntų. Miestai, kuriuose siuntų kiekis didžiausias – Klaipėda, Vilnius ir Palanga.

„Paslaugų prieinamumo ir patogumo klientams užtikrinimas yra vienas svarbiausių Lietuvos pašto strateginių tikslų. Todėl džiugu, kad siuntų terminalus šalia „Lidl“ parduotuvių klientai įvertino pozityviai. Iš turimų duomenų matome, kad įprotis naudotis šiais terminalais susiformavo labai greitai, tai reiškia, jog sprendimas atitiko klientų poreikius“,  – sako Lietuvos pašto Rinkodaros ir pardavimų vadovas Norbertas Žioba.

Lietuvos pašto duomenimis, vidutinis siuntos atsiėmimo laikas yra apie 12 val. Atsižvelgiant į šventinio laikotarpio metu augantį siuntų skaičių, gyventojai kviečiami savo siuntas atsiimti kaip įmanoma greičiau, nes nuo to priklauso, kaip greitai savo siuntos sulauks kitas gavėjas.

Perspėjama, kad šiuo metu siuntos gali vėluoti apie 3 dienas, ypač didesnės. Artėjant šventėms, pristatymo terminas dar ilgės. Lietuvos paštas imasi visų įmanomų priemonių, kad siuntos gavėjus pasiektų kuo greičiau: Vilniuje veikia mobilūs punktai, jeigu terminalas užpildytas, siunta nukreipiama į kitą artimiausią terminalą. 

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 53 prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvės 22-juose šalies miestuose –  Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje bei Vilkaviškyje. Įmonėje dirba daugiau nei 2300 darbuotojų.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (546.3 KB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau