Savitarnos kasos – jau ir „Lidl“ parduotuvėje G9 Vilniuje

30.11.2020 12:00:00 | Vilnius

Prekybos tinklas „Lidl“ tęsia savitarnos kasų diegimą. Lapkričio 30 dieną tokio tipo kasos pradeda veikti jau ir G9 prekybos centre Vilniuje esančioje „Lidl“ parduotuvėje. Pirmąsias savitarnos kasas tinklas įdiegė prieš daugiau nei savaitę, Žemaitės g. 16 parduotuvėje Vilniuje. Savitarnos kasų plėtra bus nuosekliai tęsiama ir ateityje.

G9 esančioje „Lidl“ parduotuvėje savitarnos kasų zona įrengta vietoj buvusių greito aptarnavimo kasų. Nuo šiol šioje parduotuvėje viso veiks dešimt kasų – keturios standartinės bei šešios savitarnos kasos. Siekiant užtikrinti, kad atsiskaitymas už pirkinius savitarnos kasose būtų kiek įmanoma greitesnis, visose„Lidl“ savitarnos kasose galima atsiskaityti tik banko arba dovanų kortele. Atsiskaitymas taip pat galimas ir naudojant išmaniuosiuos įrenginius – mobiliuosius telefonus ar išmaniuosius laikrodžius.

Dėmesys tvaresniam apsipirkimui

„Lidl“ savitarnos kasose įdiegta paprastai ir lengvai suprantama sistema, kuri pirkėjams leidžia greitai ir patogiai apsipirkti. Aiški paieškos sistema leis nesunkiai sistemoje susirasti perkamus vaisius, daržoves, kepinius ar riešutus. „Lidl“ kasose taip apt įdiegtos funkcijos, kurios leidžia apsipirkti tvariau.

„Diegdami savitarnos kasų sistemą, atsižvelgėme ir yra galimybes apsipirkti tvariau. Pavyzdžiui, perkant skirtingus kepinius, jų nebūtina dėti į atskirus maišelius. Visus kepinius galima dėti į vieną maišelį, o savitarnos kasoje tiesiog pasirinkti skirtingus kepinius, įvesti jų kiekį bei padėti ant svarstyklių. Išmaniosios savitarnos svarstyklės kepinių svorį apskaičiuoja automatiškai. Ši funkcija leis sutaupyti popieriaus, kuris naudojamas kepinių maišeliams“, – savitarnos kasų funkcijas pristatė Pardavimų organizavimo departamento vadovas Paulius Trijonis.

Savitarnos kasų zonoje taip pat visada yra konsultantas, kuris esant reikalui padeda naudotis savitarnos kasomis, patvirtina prekes su apribojimais ir užtikrina, kad apsipirkimas savitarnos kasose vyktų sklandžiai.

Nuosekliai diegiamos savitarnos kasos

G9 prekybos centre esanti „Lidl“ parduotuvė – antroji kurioje buvo įdiegtos savitarnos kasos. Pirmosios tokio tipo kasos pradėjo veikti lapkričio 20 dieną Vilniuje, Žemaitės g. 16 esančioje „Lidl“ parduotuvėje. Šioje parduotuvėje vietoj dviejų standartinių kasų buvo įdiegta šešių savitarnos kasų zona. Viso šioje parduotuvėje pirkėjai gali pasinaudoti jau dvylika kasų. Palaipsniui savitarnos kasų zonos bus įrengtos ir kitose tinklo parduotuvėse.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 52 prekybos tinklo parduotuvės 22-juose šalies miestuose –  Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje bei Vilkaviškyje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (1.51 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau