Vaikai

VAIKŲ DIENOS CENTRAMS KARTU PAAUKOJOME:

EUR

Prezidente

Prekybos tinklas „Lidl Lietuva“ 2017 metų gruodžio mėnesį prisijungė prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ir kartu su savo pirkėjais remia vaikų dienos centrus visoje šalyje.

Lietuvoje kasdien daugiau kaip 10 tūkstančių vaikų po pamokų grįžta į šaltus ir nedraugiškus namus. Siekiant jiems padėti, visoje šalyje kuriami vaikų dienos centrai, kuriuose vaikai gali saugiai praleisti laiką po pamokų, pavalgyti, pažaisti su draugais, paruošti pamokas, pabendrauti.

„Lidl Lietuva“, prisijungusi prie kampanijos „Už saugią Lietuvą“, sudarė galimybę visiems prekybos centro lankytojams paremti vaikų dienos centrus. Grąžinant pakuotes taromatuose, atgaunamą užstatą galima skirti vaikų dienos centrams, o „Lidl Lietuva“ įsipareigojo kiekvieną sumą padvigubinti. Visi surinkti pinigai yra lygiomis dalimis pervedami trims vaikų dienos centrais besirūpinančioms organizacijoms: „Gelbėkit vaikus“, „Caritas“ ir Maltos ordino pagalbos tarnybai.

Surinkta parama skiriama nuo patalpų remonto iki turiningesnio vaikų laisvalaikio organizavimo, pavyzdžiui, papildomų edukacinių užsiėmimų, sporto priemonių, stovyklų, išvykų ir kt. Be to, 2022 metais, vaikų dienos centruose pradėjus lankytis ukrainiečių vaikams, parama tapo reikalinga kaip niekad anksčiau. Pastebima, kad lankant dienos centrą gerėja vaikų fizinė ir emocinė sveikata, bendravimo įgūdžiai, mokymosi motyvacija ir rezultatai.

Aukoti paprasta

Grąžinkite tarą „Lidl“ taromate ir spauskite „aukoti“

„Lidl“ jūsų paaukotą sumą padvigubins

Suma bus pervesta vaikų dienos centrams

Pranešimai žiniasklaidai