„Lidl“ pristato naujieną – mineralinį vandenį „Perkūnas“ iš Lietuvos gelmių

31.05.2022 09:00:00 | Vilnius

perkunas

Vienas didžiausių Lietuvoje prekybos tinklų „Lidl“ pirkėjams pristato gaivią naujieną – natūralų mineralinį vandenį „Perkūnas“. Iš visų šalies gręžinių „Perkūno“ mineralinis vanduo turi bene daugiausiai organizmui naudingų mineralų – kalcio ir magnio.

Natūralų mineralinį vandenį „Perkūnas“ prekybos tinklui „Lidl“ tieks lietuviškas gamintojas „Druskininkų Rasa“. Šis išskirtinio skonio vanduo papildys „Lidl“ privataus prekės ženklo „Saguaro“ gėrimų šeimą.

„Perkūnas“ – tai aukštos mineralizacijos bei išraiškingu skoniu pasižymintis gazuotas mineralinis vanduo. Norėjome, kad iš Lietuvos gelmių išgaunamas vanduo savo stiprybę simbolizuotų tokiu pačiu stipriu vardu. Mitologijoje vyriausias senovės lietuvių dievas Perkūnas yra galios ir vyriškumo, dorovės ir teisingumo simbolis, kuris nuo seno garbinamas kaip griaustinio, žaibo, audros ir lietaus dievas“, – pasakoja „Lidl Lietuva“ vyriausiasis asortimento vadovas Lukas Gudas.

Perkūnas, pasak senovės baltų legendų, žadina gyvybę bei pavasarį prikelia gamtą naujam gyvenimo ciklui. Jis valdo visą debesyse sukauptą vandenį ir svaidydamasis žaibais pažadina miegančią žemės globėją deivę Žemyną. Taip pat sakoma, kad į pasaulį atėjus sausrai, Perkūnas savo „dangiškais kirviais“ užmuša chtonines pabaisas, išlaisvina jų pasisavintą vandenį bei atiduoda jį gaivos ir gyvybės ištroškusiems žmonėms, gyvuliams ir kitiems sutvėrimams.

Tuo tarpu mineralinis vanduo „Perkūnas“ yra išlaisvinamas iš gilios požeminės saugyklos. Vanduo išgaunamas iš to paties pavadinimo gręžinio unikaliame Druskininkų mineralinio vandens kupole. Net iš 238 m gylio gręžinio vanduo žemės paviršių pasiekia saugomoje Druskininkų vietovėje, miške įsikūrusiame Karolio Dineikos sveikatingumo parke.

„Perkūno“ mineralinis vanduo yra toks, kokį jį sukūrė gamta. Tai saugus ir žmogaus jokiu būdu neapdorotas vanduo. Iš vandens pašalinamas tik geležis, žmogaus organizmui naudingi mineralai paliekami“, – sako įmonės „Druskininkų Rasa“ direktorius Aurelijus Sinkevičius.

Iš visų Lietuvos gręžinių būtent „Perkūno“ mineralinis vanduo turi daugiausia naudingų mineralų – kalcio ir magnio. Kalcis užtikrina normalią kaulų ir dantų būklę, raumenų veiklą, palaiko virškinimo fermentų veikimą, o magnis būtinas nervų sistemos sveikatai ir tinkamai medžiagų apykaitai palaikyti. Nors abu šiuos mikroelementus galima pasisavinti su maistu, geriamasis vanduo išlieka vienu pagrindinių kalcio ir magnio šaltinių.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (988.04 KB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau