„Lidl“ prie Gariūnų atidaro pirmąją parduotuvę šiais metais

24.03.2022 09:00:00 | Vilnius

Lidl

Lietuvoje plėtrą tęsiantis prekybos tinklas „Lidl“ kitą ketvirtadienį atidaro pirmąją savo parduotuvę šiais metais. Naujoji parduotuvė bus atidaryta Vilniuje, adresu Gariūnų g. 66. Ši parduotuvė bus 19-oji tinklo parduotuvė sostinėje.

Atidarymo dieną parduotuvė duris atvers 8 val., tačiau kasdien pirkėjų lauks įprastu darbo laiku nuo 7 iki 22 valandos. Naujosios parduotuvės prekybos salės plotas sieks apie 1400 kv. metrų, parduotuvėje viso veiks 11 kasų – 5 iš jų bus standartinės, pirkėjų patogumui taip pat bus įdiegtos ir 6 savitarnos kasos.

Naujoji „Lidl“ parduotuvė duris atvers netoli įvažiavimo ir išvažiavimo į automagistralę Vilnius–Kaunas, greta verslo ir kultūros parko „Gariūnai“, todėl bus itin patogi pravažiuojantiems ir keliaujantiems įvairiomis Lietuvos kryptimis. Prekybos tinklas greta parduotuvės įgyvendins ir nemažai infrastruktūros sprendimų, kurie palengvins eismą transporto priemonėmis. Kartu su miesto savivaldybe, „Lidl“ suprojektavo du tiltus ir keturias žiedines sankryžas, kurias įrengus bus galima atsisakyti Gariūnų šviesoforinės sankryžos. Šis sprendimas važiuoti magistraliniais keliais leis be jokio papildomo sustojimo.

Prie parduotuvės „Lidl“ taip pat įrengs parką su architektūriniais sprendimais, takeliais. Parkas bus apsodintas įvairiais krūminiais augalais ir gėlėmis. Parke taip pat augs keturių skirtingų rūšių medžiai.

Atidaromos parduotuvės personalą sudarys apie 30 darbuotojų. Šiuo metu „Lidl Lietuva“ yra žinoma kaip aukščiausias vidutines algas tarp didžiųjų šalies prekybos tinklų mokanti įmonė, kurios vidutinis visų darbuotojų atlyginimas, „Rekvizitai.lt“ 2022 m. sausio mėnesio duomenimis siekė 1757,78 eurus neatskaičius mokesčių.

Naujosios parduotuvės atidarymas vyks kovo 31 d. 8 val. Atidarymo rytą pirkėjai bus vaišinami gėrimais ir saldumynais. Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 60 prekybos tinklo parduotuvių 24-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose ir Rokiškyje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (1.37 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau