Atlyginimų mažmeninėje prekyboje lyderė „Lidl Lietuva“ renka komandą Nemenčinėje

17.06.2022 09:00:00 | Vilnius

Lidl

Prekybos tinklas „Lidl“ plečia savo veiklą Lietuvoje ir renka darbuotojų komandą naujai atidaromai parduotuvei Nemenčinėje. Palaikančia vidine kultūra pasižyminti organizacija savo darbuotojams siūlo ne tik didžiausią vidutinį darbo užmokestį tarp penkių didžiųjų prekybos tinklų, bet ir įvairias papildomas naudas, tarp kurių – motyvaciniai priedai bei privatus papildomas sveikatos draudimas.

Kaip teigia „Lidl Lietuva“ personalo vadovė ir valdybos narė Sandra Savickienė, naujai atidaromai parduotuvei Nemenčinėje buriama daugiau nei 30 darbuotojų komanda – pardavėjai ir vadovaujantis personalas. Pagrindinės jų užduotys bus dirbti kasoje, užtikrinti šviežių ir kokybiškų produktų išdėstymą lentynose bei prižiūrėti tvarką prekybos salėje.

„Naujai prie komandos prisijungsiantiems nariams užtikrinsime finansinį stabilumą ir konkurencingą darbo užmokestį. Pardavėjams Nemenčinėje siūlome mėnesinį atlyginimą nuo 1085 iki 1400 Eur (neatskaičius mokesčių, kartu su priedais), o turint darbo patirties prekybos srityje, galimas ir didesnis pradinis atlyginimas“, – sako S. Savickienė.

Ji pažymi, kad sąžiningas bei laiku mokamas darbo užmokestis padidina darbuotojų motyvaciją. Dėl to prekybos tinklas reguliariai peržiūri taikomą atlygio sistemą ir papildomas investicijas skiria atlyginimų kėlimui bei kitoms darbuotojams skirtoms naudoms. Nuo šių metų sausio 1 d. visų „Lidl Lietuva“ darbuotojų darbo užmokestis padidėjo 5–15 proc., todėl iš viso bendrovė algų biudžeto didinimui iki 2022 finansinių metų pabaigos papildomai skiria 9 mln. eurų.

„Rekvizitai.lt“ duomenimis, vidutinis pirmojo šių metų ketvirčio užmokesčio vidurkis prieš mokesčius „Lidl Lietuva“ siekė 1928,30 euro bei buvo didžiausias tarp didžiųjų prekybos tinklų.

Įvertintas rūpestis darbuotojais

Įmonė „Lidl Lietuva“ savo darbuotojams užtikrina vienas geriausių darbo sąlygų šalyje – tai įrodo jau ketvirtą kartą pelnyti prestižiniai „Top Employer 2022 Lietuva“ ir „Top Employer 2022 Europe“ sertifikatai.

Šį pasiekimą lemia nuolat augantis įmonės dėmesys savo darbuotojams, gerinamos darbo sąlygos, tobulinama papildomų naudų sistema, kurioje ir išskirtinis dėmesys visų darbuotojų fizinei ir emocinei sveikatai.

„Visi bandomąjį laikotarpį pabaigę darbuotojai yra apdraudžiami papildomu sveikatos draudimu. Darbuotojams siūlome neribotą ambulatorinį gydymą, skiriame tam tikrą sumą stacionariam gydymui bei vaistams, maisto papildams, vitaminams. Nuo šių metų pradžios draudimą papildėme odontologijos ir optikos paslaugų išlaidų kompensavimu. Iš viso į darbuotojų sveikatos draudimą šiais metais investuojame 28 proc. daugiau lėšų nei pernai“, – pasakoja S. Savickienė.

Papildomą dėmesį prekybos tinklas skiria ir darbuotojų emocinei sveikatai. Praėjusių metų pabaigoje jiems pristatyta programa „Gali mumis pasikliauti!“. Paskambinus visą parą veikiančiu numeriu jie gali anonimiškai ir nemokamai pasikonsultuoti su asmenines, teisines ir finansines paslaugas teikiančiais konsultantais ir psichologais. Be to, visi komandos nariai gali nemokamai apsilankyti ir dešimtyje gydytojo psichoterapeuto ar psichologo-psichoterapeuto psichoterapijos seansų per metus.

Augant įmonei – tobulėja ir darbuotojai

Puikios darbo sąlygos, S. Savickienės įsitikinimu, yra neatsiejamos nuo atviro darbuotojų bendravimo, jų tarpusavio ryšio kūrimo bei lygių galimybių. Dėl to, pavyzdžiui, prekybos salėje prireikus atlikti tam tikras užduotis, tai padaryti gali bet kuris kolega, nepriklausomai nuo jo amžiaus, lyties ar užimamų pareigų. Bendruomeniškumą skatina ir kartu švenčiamos įvairios įmonės šventės bei bendravimas vidinėje komandos nariams skirtoje programėlėje.

Taikydama plačią darbuotojų gerovės užtikrinimo strategiją, „Lidl Lietuva“ atsakingai žiūri ir į darbuotojų tobulėjimą bei profesinį augimą. Įmonėje veikia išvystyta elektroninių mokymų sistema, kuri prieinama visiems darbutojams. Parinkus tinkamus mokymus didėja ne tik motyvacija, bet ir yra gilinamos profesinės žinios, kurios padeda pasiekti profesinių pasiekimų – pernai 15 proc. įmonės darbuotojų buvo paaukštinti pareigose.

Naujausius „Lidl Lietuva“ darbo pasiūlymus galima rasti įmonės karjeros portale http://karjera.lidl.lt  arba susisiekus tiesiogiai telefonu 8 800 800 50.

„Lidl Lietuva“ šiuo metu dirba daugiau nei 2,7 tūkst. darbuotojų. Lietuvoje iš viso veikia 63 „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvė 24-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose bei Rokiškyje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (3.68 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau