„Lidl“ atidaryme Radviliškyje – sustiprintas dėmesys pirkėjų saugumui užtikrinti

19.11.2020 12:00:00 | Vilnius

Plėtrą tęsiantis prekybos tinklas „Lidl“ lapkričio 19 dieną atidarė pirmąją parduotuvę Radviliškyje, kuri įsikūrė adresu Gedimino g. 35. Ši parduotuvė buvo pirmoji, kurią „Lidl“ atidarė karantino metu, todėl atidarymo rytą pagrindinis dėmesys buvo sutelktas saugiam apsipirkimui.

Atižvelgiant į situaciją šalyje, atidarymo dieną Radviliškyje „Lidl“ ėmėsi papildomų saugumo priemonių, kurios leido užtikrinti saugų gyventojų apsipirkimą. Dar likus pusvalandžiui iki parduotuvės atidarymo buvo pradėti riboti pirkėjų srautai lauke prie parduotuvės, jog būtų išvengta būriavimosi. Apsauginės veido kaukės buvo dalinamos nemokamai. Atidarius parduotuvę, papildomos apsaugos darbuotojų pajėgos skaičiavo visus įeinančius pirkėjus ir užtikrino, kad vienu metu parduotuvėje būtų ne daugiau nei 150 pirkėjų.

Naujojoje parduotuvėje taip pat įrengta stotelė su dezinfekciniu skysčiu, papildomai dezinfekuojamos vežimėlių rankenos bei parduotuvės paviršiai, pirkėjai informuojami apie saugumo reikalavimų laikymąsi.

Naujai atidaryta parduotuvė Radviliškyje pirkėjų lauks kiekvieną dieną įprastu darbo laiku – nuo 8 iki 22 valandos. Parduotuvė Radviliškyje atidaryta prie vienos judriausių sankryžų mieste, kuri ribojasi su Šiaulių plentu. Pasirinkta parduotuvės lokacija leis tiek Radviliškio miesto, tiek ir apylinkių miestelių gyventojams pasiekti „Lidl“ itin patogiai. Standartinio dydžio „Lidl“ parduotuvė buvo integruota į jau esamą pastatą. Šį pastatą bendrovė įsigijo iš prieš tai toje vietoje veikusio kito prekybos centro. Prieš penkiolika metų statytam pastatui buvo atliktas kapitalinis remontas, pritaikius šiuolaikinius technologinius sprendimus.

Sukurta trisdešimt naujų darbo vietų

Radviliškyje atidaryta naujoji „Lidl“ parduotuvė sukurs per trisdešimt naujų darbo vietų. Vienus aukščiausių vidutinių atlyginimų mažmeninės prekybos rinkoje mokančio „Lidl“ vidutinis visų darbuotojų atlyginimas, Rekvizitai.lt duomenimis, šių metų rugsėjį siekė 1568,07 eurų neatskaičius mokesčių.

„Lidl Lietuva“ už suteikiamas itin geras darbo sąlygas dvejus metus iš eilės buvo įvertinta prestižiniais „Top Employer Lietuva“ bei „Top Employer Europe“ sertifikatais. Šią vasarą, visuomenės nuomone, „Lidl Lietuva“ buvo išrinkta ir geriausią reputaciją turinčia įmone Lietuvoje. Tokius rezultatus parodė penktus metus iš eilės matuojamas Lietuvos įmonių reputacijos indeksas.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 51 prekybos tinklo parduotuvė 21-ame šalies mieste –  Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje bei Radviliškyje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (5.15 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau