Mažųjų patrakėlių apranga – tėvelių galvos skausmas: kaip sutaupyti perkant kokybiškus ir ilgaamžius vaikų drabužius?

28.02.2022 09:30:00 | Vilnius

.

Vaikystė – pats nerūpestingiausias ir laimingiausias amžius. Kokybiški ir laisvai judėti leidžiantys vaikiški drabužiai taip pat yra viena iš tėvų atsakomybių, tačiau ilgaamžių ir patogių rūbų savo atžalai paieškos neretai tampa brangiu malonumu. Kokių triukų gali imtis išskirtinės vaikiškos aprangos ieškantys ir sutaupyti norintys tėvai pasakoja prekybos tinklas „Lidl“.

Tėveliai –  būkite realistiški

Laukdami šeimos pagausėjimo bei vėliau rūpindamiesi mažųjų apranga, tėvai dažnai neįvertina realaus vaikiškų drabužių poreikio. Taip spintose ir stalčiuose vietą užima netinkamo dydžio ir nereikalingi rūbai, o dažniausiai nešiojamus drabužius reikia skalbti kone kasdien, mat kitaip nebūtų kuo pakeisti supurvintų rūbų.

Pasirūpinkite didesniu dažniausiai išsitepančių ir kasdien nešiojamų rūbų skaičiumi. Parduotuvėje matydami išskirtinai puikų kainos ir kokybės pasiūlymą, pavyzdžiui, ilgarankoviams marškinėliams, tamprėms, kojinėms, kelnaitėms arba trikotažinėms pižamoms, pirkite ne vieną, o kelis to paties rūbo vienetus ar poras. Dėl to „Lupilu“ prekių ženklo drabužėliai „Lidl“ parduotuvėse dažnai vienoje pakuotėje būna supakuoti po du ar tris – taip pigiau ir patogiau.

Norėdami neprašauti pro šalį aprengiant vaiką nuo galvos iki kojų, į parduotuvę keliaukite žinodami tikslų vaiko drabužių dydį centimetrais, kartu taip pat neškitės matavimo juostelę. Sutaupyti galėsite rinkdamiesi tik tinkamo dydžio drabužius bei papildomai neinvestuodami į tuos rūbus, kurie jūsų atžalai tiks po metų ar dviejų. Pavyzdžiui, nepirkite batų dar nevaikštančiam kūdikiui ir pavasario išpardavimų metu nepirkite šiltų žieminių kombinezonų, nes atėjus šaltajam sezonui vaikas gali į juos netilpti, perspėja „Lidl“.

Dėmesingai rinkitės ir prižiūrėkite

Ieškant patikimų ir ilgaamžių rūbų vaikams, ypatingai atidžiai skaitykite drabužių etiketes ir visada įsitikinkite audinio, iš kurio pasiūtas rūbelis, kokybe, laidumu drėgmei bei patvarumu. Parduotuvėje prie kasos neškitės tik švelnių audinių drabužius, kurie nedirgintų vaiko odos bei nesukeltų nemalonių pojūčių. Tokiu atveju puikiu ir ilgai tarnaujančiu pasirinkimu taps „Lupilu“ prekių ženklo rūbai iš medvilnės, poliesterio ir elastano.

Vaikiškų drabužių tarnavimo laiką neabejotinai prailgins ir tinkama šių rūbų priežiūra. Jeigu drabužio siūlė išplyšo – susiūkite, jeigu ant rūbo atsirado dėmė – nedelsdami nuskalaukite vandeniu, kad purvas nespėtų įsigerti į gilesnius audinio sluoksnius, o vėliau išskalbkite. Taip pat naudokite saugias drabužių skalbimo priemones, kurių sudėtyje nėra vaikams pavojingų medžiagų, bei rinkitės lepiems audiniams skirtas specialias skalbimo programas, kad rūbas ilgiau neprarastų originalių audinio savybių: neišsitemptų ar nesusitrauktų, nesuplyštų ar nenubluktų.

Atsakingai pagaminti ir su meile prižiūrimi vaikiški rūbai tarnauja ilgiau ir leidžia jums sutaupyti daugiau. Tokie rūbai yra patvaresni, juos ne taip dažnai reikia keisti naujais. Be to, jie yra saugesni – gamyboje naudojamos natūralios žaliavos ir atsisakoma kenksmingų medžiagų. Iš saugių audinių pasiūtais kokybiškais „Lupilu“ prekės ženklo drabužiais galėsite rengti ir jaunesnius šeimos vaikus ar išaugtus rūbus perleisti naudoti kitiems tėvams.

Neišmeskite – panaudokite dar kartą

Jeigu jūsų vaikas išaugo mylimą rūbą, šis suplyšo ir tapo nebetinkamas naudoti, neišmeskite drabužio ir suteikite jam antrą gyvenimą. Pavyzdžiui, natūralaus pluošto drabužius sukarpykite į patogias medžiagos skiauteles ir naudokite kaip šluostę namų paviršių valymui ir blizginimui.

Sutaupyti perkant rūbus vaikams padės ir minimalūs siuvimo įgūdžiai. Iš senų ir vaikų nebenešiojamų rūbų galite pasiūti naują drabužį ir taip per trumpas kelnes paversti patogiais šortais, išaugtus marškinėlius ar džemperius paversti seilinukais, kepurėlėmis ar kaklo movomis. „Lidl“ primena, kad vaikučio išaugtą rūbą galite paversti ir malonius prisiminimus keliančiu minkštu žaisliuku, kuris jums visada primins apie vaikų išdaigas ir begalinę meilę. Galiausiai, išaugti, švarūs ir kokybiški vaikų drabužėliai drąsiai gali keliauti į kitus namus – padovanokite juos draugams, kaimynams ar nepasiturinčios šeimoms. 

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (8.73 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau