„Lidl“ padovanojo įspūdingą gimtadienio šventę ir pasiekė naują rekordą Lietuvoje

03.06.2022 10:00:00 | Vilnius

Gimtadienis

Birželio 2-osios vakaras Vingio parke tapo viena didele grilio ir šypsenų fiesta – taip prekybos tinklas „Lidl“ kartu su vilniečiais ir miesto svečiais šventė 6-ąjį gimtadienį Lietuvoje. Čia buvo siekiama ir naujo šalies rekordo – masiškiausias grilio renginys suvienijo daugiau nei 100 grilinimo entuziastų.

Šventė sutraukė būrius šeimų: visai kitoks gimtadienis

Nors gimtadienio oras pradžioje nelepino ir pliaupė lietuviškoms vasaroms taip būdingas lietus, jau apie 17 valandą Vingio parkas ėmė pildytis: čia sugužėjo suaugę, vaikai ir jų keturkojai augintiniai. Specialiai įrengtose erdvėse kiekvieno atėjusio laukė įvairios veiklos ir pramogos: vaikus pasitiko batutai, muilo burbulų mašinos, piešimo ant veidų stotelė, ledai bei cukraus vata, speciali erdvė buvo numatyta ir keturkojams, fone grilinimo virtuozai viso renginio metu susirinkusiems kepė vaišes. Jaukus šeimyniškas vasaros vakaras gamtoje – tikriausiai taip būtų taikliausia apibūdinti šią šventę.

„Įmonės gimtadienius švenčiame kasmet, tačiau šiemet nusprendėme padaryti kiek kitokią šventę. Lūkestis – sukurti emociją, kuri būtų pasiekiama lengvai: ateiti vilniečiams į Vingio parką, turėti geriausią grilio renginį ir tuo pat metu atšvęsti gimtadienį. Nusprendėme padaryti didelį koncertą, inicijuoti nacionalinę grilio dieną ir suburti žmones kepti mūsų grilio gaminių, kurie vadinasi „Grill&Fun“. Juk beveik visi turi grilį, o „fun“ (angl. linksma – aut. past.) turi tik „ Lidl“, – šypsosi „Lidl Lietuva“ rinkodaros vadovė Kristina Mažeikytė.

Bendra misija – Lietuvos rekordo pagerinimas

Į šventę susirinkę žmonės čia ėjo ne šiaip sau: dauguma jų atkeliavo su vieninga misija – pasiekti naują Lietuvos rekordą, susivienijant į masiškiausią grilinimo šventę, kada nors vykusią šalyje.

„Su sūnum ir žmona išgirdom apie iniciatyvą ir pagalvojom – o kodėl ne? Ir gamtoj pabūsim, ir prie naujo Lietuvos rekordo prisidėsim. Man labai smagu matyt, kaip lietuviai vienijasi – ar tai būtų grilinimo rekordas, ar pagalba kažkam. Jūs pažiūrėkit, pakviečia padaryti kažką kartu ir kiek žmonių ateina. Kad ir smulkmena, bet vis tiek graži, teigiama emocija“, – kalbėjo vienas grilintojų Gediminas.

Susirinkusiems grilinimo entuziastams pavyko: vakaro eigoje įvairius šalies rekordus fiksuojančios „Factum“ agentūros prie Lietuvos kultūros fondo direktorius Vytautas Navaitis konstatavo, jog ankstesnis rekordas pagerintas su kaupu – vienu metu Vingio parke „Lidl“ „Grill&Fun“ dešrelės buvo čirškinamos net 101 kepsninėje. Ar tai galėtų tapti kasmetine tradicija? Pasak K. Mažeikytės, būtent „Lidl“ iniciatyva birželio 2-oji Lietuvoje paskelbta nacionaline grilio diena, tad nėra nė menkiausių priežasčių sustoti.

Vainikavo išskirtinė dovana ir Sauliaus Prūsaičio pasirodymas

Susirinkusių grilintojų gretose vaikščiojo ir patarimus jiems dalino virtuvės šefas ir tikras grilinimo asas Vylius Blauzdavičius, grilio fanams puikiai žinomas Vikingo vardu, o minioje kartu su visais susirinkusiais buvo galima matyti ir žinomų šalies veidų – „Lidl“ ambasadorių. Viena jų – Ieva Mackevičienė, į gimtadienio šventę atvykusi su šeima, tikino, jog su „Lidl“ dirba nuo pačios pirmos prekybos tinklo atėjimo į Lietuvą dienos: „Noriu jiems dar palinkėti daugybės metų. Aš manau, jie (prekybos tinklas „Lidl“ – aut. past.) Lietuvoje su savo parduotuvėmis užkėlė labai labai aukštą kartelę, daug parduotuvių į juos lygiuojasi ir bando pasitempti. Ir yra, ką veikti“, – šypsosi I. Mackevičienė.

Kai grilinimo rekordas buvo pasiektas, kepiniai išragauti, atėjo laikas dovanoms: iš visų, dalyvavusių grilinimo fiestoje, burtų keliu išrinktas vienas „Kamado“ kepsninės laimėtojas. Čia į sceną atsiimti prizo lipo nuostabos neslėpęs vilnietis Patrik.

Galutiniu šventės akcentu tapo Sauliaus Prūsaičio ir grupės koncertas – gimtadienio svečiai trypė pagal gerai žinomas „Pameluok“, „Norim šokti“, „Tyliai išeinu pas kitą“ ir daugybę kitų dainų.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (1.04 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau