„Lidl Lietuva“ pristato naują įvaizdžio kampaniją „Čia tau ne Lidl“

17.05.2022 11:00:00 | Vilnius

kadras

Prekybos tinkas „Lidl“ pristato naują įvaizdžio kampaniją pavadinimu „Čia tau ne Lidl“, kurioje šmaikščiai lyginamos gerai pažįstamos situacijos su „Lidl“ pirkėjams artimomis vertybėmis – paprastumu, dideliu prekių pasirinkimu bei patraukliomis kainomis. Kampanijos, kurią bus galima išvysti tiek per televizijos ekranus, tiek kituose reklamos kanaluose, pagrindinis tikslas – pristatyti prekybos tinklo išskirtinumą rinkoje, o pagrindinę kampanijos žinutę – „Čia tau ne Lidl“ įkvėpė patys pirkėjai.

„Mūsų atliktos apklausos rezultatai parodė, kad pirkėjai jau dabar gerai atpažįsta ir atskiria „Lidl“ išskirtinumą – anot jų, būtent mūsų parduotuvėse galima rasti bene geriausius pasiūlymus kiekvieną savaitę įvairiausio pobūdžio prekėms. Pirkėjai išskyrė ir kitą svarbią savybę – pas mus kasdien randamą gerą kainą. Tai nėra akcinė kaina, tai mūsų privačių prekinių ženklų produktai, kurie ir be nuolaidos kainuoja mažiau nei žinomi prekių ženklai su nuolaidomis“, – pasakoja „Lidl Lietuva“ Rinkodaros departamento vadovė Kristina Mažeikytė. 

Apklausos rezultatai parodė, kad pirkėjai „Lidl“ išskyrė ir išskirtinį asortimento dydį, jo originalumą ir įvairumą. Neliko nepastebėtas ir „Lidl“ parduotuvių išdėstymo paprastumas bei prekių išdėstymas. Būtent šios apklausos duomenys įkvėpė sukurti kampaniją, kurioje prieš pastatomos absurdiškos, erzinančios situacijos ir „Lidl“ siūlomas paprastumas.

Su „Lidl“ prekybos tinklu, tyrimo duomenimis, teiginį „šis maisto prekių parduotuvių tinklas turi kitokį prekių pasirinkimą“ sieja net 66 proc. apklaustųjų. Lyginant su kitais Lietuvoje veikiančiais maisto prekių parduotuvių tinklais, „Lidl“ šiuo klausimu artimiausius konkurentus lenkia kone trigubai. Tuo tarpu teiginius „čia randi geriausias kainas“ ir „čia randi pigiausias sau reikalingų prekių kainas“ prekybos tinklui „Lidl“ priskiria atitinkamai 56 proc. ir 53 proc. tyrime dalyvavusių gyventojų.

Kampanijos idėjos autoriai – reklamos agentūra „Not perfect“, reklaminio klipo režisierius Simonas Aškelavičius.

Reklamos video: https://www.youtube.com/watch?v=XoVNTvCJ3f8 

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Kategorijos


Atsisiųsti

Atsisiųsti (7.55 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau