„Lidl“ atidarys išskirtinę parduotuvę Valakampiuose

05.05.2022 09:00:00 | Vilnius

Lidl

Lietuvoje plėtrą tęsiantis prekybos tinklas „Lidl“ kitą ketvirtadienį, gegužės 12 d., atidarys antrąją savo parduotuvę šiais metais. Naujoji parduotuvė bus atidaryta Vilniuje, Valakampių rajone, adresu Nemenčinės pl. 15. Ši parduotuvė bus 20-oji tinklo parduotuvė sostinėje ir 62-oji „Lidl“ parduotuvė šalyje. Naujoji parduotuvė išsiskirs ne tik netradiciniu dizainu, bet ir aplinkai draugiškais sprendimais.

Atidarymo dieną parduotuvė duris atvers 8 val., tačiau kasdien pirkėjų lauks įprastu darbo laiku nuo 7 iki 22 val. Naujosios parduotuvės prekybos salės plotas sieks kiek daugiau nei 1300 kv. metrų, parduotuvėje viso veiks 11 kasų – 5 iš jų bus standartinės, pirkėjų patogumui taip pat bus įdiegtos ir 6 savitarnos kasos.

Atidaromos parduotuvės personalą sudarys apie 30 darbuotojų. Šiuo metu „Lidl Lietuva“ yra žinoma kaip aukščiausias vidutines algas tarp didžiųjų šalies prekybos tinklų mokanti įmonė, kurios vidutinis visų darbuotojų atlyginimas, „Rekvizitai.lt“ 2022 m. kovo mėnesio duomenimis siekė 1842,71 eurą neatskaičius mokesčių.

Išskirtinio dizaino parduotuvė ir aplinkai draugiški sprendimai

Naujoji „Lidl“ parduotuvė duris ne tik atvers išskirtinėje lokacijoje, tačiau ir pati išsiskirs netradiciniais dizaino sprendimais. Nemenčinės pl., Valakampiuose atidaromos parduotuvės dizainas bus pritaikytas prie aplinkos reljefo ir aplink esančio žalumos. Prie naujosios „Lidl“ parduotuvės taip pat veiks elektromobilių bei elektrinių dviračių įkrovimo stotelės, o ant parduotuvės stogo sumontuota saulės elektrinė, kuri generuos žaliąją energiją.

Statant parduotuvę buvo įgyvendintas ne vienas inovatyvus sprendimas, kuris leis pastatui būti draugiškesniu aplinkai. Naujosios parduotuvės fasadas bus ne tik pritaikytas prie aplinkos reljefo, bet ir estetinė fasadų išraiška formuojama individualiai, siekiant harmoningo santykio su aplinka.  „Lidl“ taip pat įrengė barjerą, kuris leis sumažinti triukšmo lygį, kylantį nuo Nemenčinės plento, o pats parduotuvės pastatas greta gyvenantiems neužstos saulės šviesos. Be to, „Lidl“ įrengė ir inovatyvią prekių pristatymo rampą. Parduotuvėje įrengta uždaro tipo prekių pristatymo rampa, kuri slopins garsą ir nesukels papildomo triukšmo netoliese gyvenantiems.

Estetinė parduotuvės fasado išvaizda pasirinkta siekiant harmoningo santykio su aplinka.  Šiuo tikslu pasirinktos itin aukštos kokybės apdailos medžiagos. Pagrindinio pastato, šiaurinio ir vakarinio fasadų apdailos medžiagoms pasirinkta tamsiai pilkai rudos spalvos, molio keramikos plokštės, o skaidrios šių fasadų zonos papildomai dengiamos vertikaliomis molio spalvos keramikinėmis žaliuzėmis.

Prisidėta prie infrastruktūros gerinimo

„Lidl“ parduotuvės teritorija išsiskiria tuo, kad įsikūrė išskirtinėje Vilniaus dalyje – prie pat įvažiavimo į miestą, todėl bus lengvai pasiekiama pravažiuojantiesiems, tačiau prekybos tinklo įgyvendinti sprendimai leis parduotuvę patogiai pasiekti ir pėsčiomis.

Prekybos tinklas greta parduotuvės įgyvendino ir nemažai infrastruktūros sprendimų, kurie palengvins susisiekimą aplinkiniams gyventojams. Prekybos tinklas pertvarkė viešojo transporto sustojimo įvažas ir viešojo transporto stotelę bei jos apšvietimą, taip pat įrengė reguliuojamą pėsčiųjų perėją per Nemenčinės pl. Taip pat buvo įrengtas gatvės apšvietimas, sutvarkytas pėsčiųjų ir dviračių takas.

Naujosios parduotuvės atidarymas vyks gegužės 12 d. 8 val. Atidarymo rytą pirkėjai bus vaišinami gėrimais ir užkandžiais. Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 61 prekybos tinklo parduotuvė 24-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose ir Rokiškyje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (4.21 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau