Greita ir soti vakarienė už kelis eurus: trys idėjos iš „Lidl“

19.10.2022 14:00:00 | Lietuva

Sriuba

Greitai, sočiai ir pigiai – dažnas sakytų, jog tokia trijulė viename sakinyje būti negali. Tačiau pasitelkus fantaziją bei kelis triukus, greitai, sočiai ir pigiai pavakarieniauti – tikrai įmanoma. Pristatome tris rudeniškus receptus, kuriuos lengvai galėsite pasigaminti iš šios savaitės „Lidl“ parduotuvėje siūlomų kokybiškų produktų už mažą kainą.

Moliūgų sriuba arba kas lieka po Helovino

Ši sriuba žavi tuo, kad ją yra lengva pagaminti, o kitą dieną ji netgi tampa dar skanesnė. Visus ingredientus tereikia pakepti orkaitėje, vėliau sumalti bei pavirti, užpylus vištienos sultinio. Tuomet belieka pagardinti keptos duonos kubeliais bei šaukštu grietinėlės ir sėsti prie stalo. Kelioms sočioms porcijoms jums prireiks moliūgo (1 kg už 0,51 Eur), vieno didelio svogūno (vidutinio dydžio svogūnas 0,10 Eur), kelių česnako skiltelių, vištienos krūtinėlės sultiniui (250 gr 1,30 Eur), poros salierų stiebų (0,40 Eur), pieno arba grietinėlės pagardinimui ir poros riekių juodos duonos arba batono. Beje, sultiniui naudotą vištieną vėliau galėsite panaudoti ir kitam patiekalui. Šią savaitę apsiperkant „Lidl“ parduotuvėse, tokia vakarienė atsieis vos kiek daugiau nei 3 eurus!

Patarimas: pieną ar grietinę dėkite tik prieš pat valgant. Taip sriubos likutis galės ilgiau būti šaldytuve!

Karšti sumuštiniai – laimingi vaikai, laimingi tėvai

Nors dažnam karšti sumuštiniai gali asocijuotis su kaloringu maistu, tačiau pasitelkę fantaziją, galime turėti sveikuolišką puotą per dešimt minučių. Šis patiekalas yra puiki galimybė sunaudoti šaldytuve esančius maisto likučius, nes su duona ir sūriu – viskas tinka. Šį kartą pasirinkome batoną su pienu ir kalciu (350 g pakuotė 0,75 Eur), nuo moliūgų sriubos likusią vištienos krūtinėlę, varškės kremą su džiovintais pomidorais (200 g indelis už 0,99 Eur), tarkuoto sūrio kepimui (dvi pakuotės po 150 g už 2,10 Eur), pomidorą (arba kelis mažesnius). Neturite pomidoro? Puikiai tiks ir pomidorų padažas. Batono riekeles dedame ant kepimo popieriaus, dengiame jas varškės kremu, pomidoru ar keliais pomidorų padažo potėpiais. Vištienos krūtinėlę suplėšome ir dedame ant ruošiamo sumuštinio, viską pagardiname sūriu ir tuomet kepame apie 10 minučių įkaitintoje orkaitėje. Ir vuolia – lengva, greita ir soti vakarienė ant jūsų stalo. Renkantis iš šią savaitę „Lidl“ parduotuvėse siūlomo asortimento, maždaug 10-12 karštų sumuštinių kainuos apie 4 eurus.

Patarimas: varškės kremas yra lengvesnė ir baltymų gausi majonezo alternatyva. Prieš gaminant šiuos karštus sumuštinius, rekomenduojama peržiūrėti šaldytuvo turinį, nes tai puiki galimybė sunaudoti jau turimus sūrio, dešros ar įvairių padažų likučius.

Makaronai orkaitėje: kai laiko nėra, o pilvas gurgia

Šis patiekalas yra tikras išsigelbėjimas skubantiems, tačiau gardžiai vakarieniauti mėgstantiems žmonėms. Jo pagrindą sudaro makaronai, sūris, pomidorų padažas arba smulkinti pomidorai ir mėgstamas sultinys. Visa kita – jūsų fantazijos bei šaldytuvo lentynų klausimas. Pamėgtus makaronus, o mes šį kartą rinkomės viso grūdo spagečių makaronus (250 g už 0,49 Eur), dedame tiesiai į kepimo indą, užpilame sultiniu bei smulkintais pomidorais (skardinė už 0,66 Eur) ir šauname į įkaitintą orkaitę geram pusvalandžiui. Viskas! Galime pamiršti ir eiti daryti savo darbų. Taip kepami makaronai persisunkia užpilu ir jaukiai orkaitėje išverda. Ištraukiame, pažiūrime ar pakankamai išvirę (pervirti nepatariama), gausiai dedame fermentinio „Pilos“ sūrio (300 g už 2,20 Eur) ir po kelių minučių jau galime ragauti. Tokia tikrai soti, gardi ir nebrangi vakarienė net keliems asmenims nekainuos nė 4 eurų.

Patarimas: šis receptas gali būti papildomai gardinamas ir mėsa, ir žuvimi, tad tai taip pat puiki proga sunaudoti šaldytuvo likučius bei paįvairinti patiekalą.

Visus produktus aprašytiems receptams ir dar daugiau kokybiškų prekių už gerą kainą šią savaitę galima įsigyti „Lidl“ parduotuvėse. Papildomų puikių pasiūlymų bei idėjų jūsų stalui atrasite ir „Lidl Plius“ programėlėje. Taigi, greitai, sočiai ir pigiai – tikrai įmanoma, tereikia sekti naujienas, akcijas ir, žinoma, pasitelkti fantaziją.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau