„Lidl“ šeštąjį gimtadienį pasitiks su nauja parduotuve Salininkuose

26.05.2022 09:00:00 | Vilnius

Lidl

Lietuvoje plėtrą tęsiantis prekybos tinklas „Lidl“ kitą ketvirtadienį, birželio 2 d., atidarys trečiąją savo parduotuvę šiais metais. Naujoji parduotuvė bus atidaryta Vilniuje, Salininkų rajone, adresu Barčių g. 1. Ši parduotuvė bus 21-oji tinklo parduotuvė sostinėje ir 63-oji „Lidl“ parduotuvė šalyje. Šios parduotuvės atidarymas pažymės ir „Lidl Lietuva“ 6-ąjį gimtadienį šalyje.

Atidarymo dieną parduotuvė duris atvers 8 val., tačiau kasdien pirkėjų lauks įprastu darbo laiku nuo 7 iki 22 val. Naujosios parduotuvės prekybos salės plotas sieks kiek daugiau nei 1400 kv. metrų, parduotuvėje viso veiks 11 kasų – 5 iš jų bus standartinės, pirkėjų patogumui taip pat bus įdiegtos ir 6 savitarnos kasos.

Atidaromos parduotuvės personalą sudarys apie 30 darbuotojų. Šiuo metu „Lidl Lietuva“ yra žinoma kaip aukščiausias vidutines algas tarp didžiųjų šalies prekybos tinklų mokanti įmonė, kurios vidutinis visų darbuotojų atlyginimas, „Rekvizitai.lt“ 2022 m. kovo mėnesio duomenimis siekė 1842,71 eurą neatskaičius mokesčių.

Statant parduotuvę buvo įgyvendintas ne vienas sprendimas, kuris pagerins Salininkų rajono infrastruktūrą. Įgyvendinti infrastruktūros sprendimai palengvins susisiekimą tiek automobiliu, tiek ir pėsčiomis. Prekybos tinklas ties parduotuvės riba rekonstravo šaligatvį Salininkų ir Barčių gatvėse, taip pat Salininkų g. rekonstravo viešojo transporto sustojimo stotelę bei iškiliąją pėsčiųjų perėją su saugos salele. Ties parduotuvės riba Barčių g. „Lidl“ taip pat pasirūpino naujos asfaltbetonio dangos išklojimu, taip pat Salininkų g. įrengė lietaus nuotekų surinkimo tinklą.

Naujosios „Lidl“ parduotuvės vieta parinkta kiek įmanoma patogesnėje vietoje tiek keliaujant automobiliu, tiek ir pėsčiomis. Parduotuvė bus paprastai pasiekiama ir keliaujant viešuoju transportu, ir keliaujantiems asmeniniu automobiliu – patogi lokacija pritaikyta užsukti greitam apsipirkimui.

Prekybos tinklas prisidės ir prie tvaresnės aplinkos kūrimo – parduotuvės teritorijoje buvo pasodintas 41 medis bei 108 krūmai, o artimiausiu metu greta parduotuvės bus įrengta ir elektromobilių įkrovimo stotelė. Ateityje ant šios parduotuvės stogo planuojama įrengti ir saulės baterijas.

Naujosios parduotuvės atidarymas vyks birželio 2 d. 8 val. Atidarymo rytą pirkėjai bus vaišinami gėrimais ir užkandžiais. Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 62 prekybos tinklo parduotuvės 24-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose ir Rokiškyje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (3.6 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau