Keturi mėnesiai su „Lidl Plus“ programėle: funkcijos, kurios nustebins ir leis sutaupyti

27.01.2022 09:00:00 | Vilnius

.

Lietuvoje esančių „Lidl“ parduotuvių lankytojai jau beveik keturis mėnesius gali apsipirkdami sutaupyti dar daugiau nei įprastai – tiek laiko šalyje veikia išskirtinių pasiūlymų ir nuolaidų programa „Lidl Plus“. Tai išmaniesiems telefonams skirta „Lidl“ prekybos tinklo lojalumo programėlė, kurią parsisiuntę parduotuvių klientai gali sutaupyti ir apsipirkimo metu gauti kitų papildomų naudų.

Norėdami ištikimiausiems savo klientams pasiūlyti dar geresnes apsipirkimo sąlygas, „Lidl Lietuva“ praėjusių metų spalį pristatė išskirtinę lojalumo programą. Pasinaudoti jos teikiamomis naudomis gali kiekvienas turintis išmanųjį įrenginį – aplikacija prieinama „App Store“ ir „Google Play“ parduotuvėse.

„Lidl Plus“ programėlė yra prieinama kiekvienam registruotam programėlės naudotojui, o į ją integruotas unikalus QR kodas atstoja fizinę lojalumo kortelę. Kiekvieno apsipirkimo metu pirkėjui kasoje reikia nuskenuoti QR kodą, taip jam bus pritaikomos specialios tik programėlėje esančios naudos ir nuolaidos. Be to, programėlėje yra įdiegta parduotuvių paieškos funkcijas bei pateikiama visa informacija apie parduotuvių darbo laikus. „Lidl Plus“ programėlėje naudotojai taip pat bet kuriuo metu gali pasiekti savaitinius ir teminius kainų leidinius, o tai garantuoja paprastesnį pirkinių planavimą ir greitesnį apsipirkimą. „Lidl“ klientai gali pasinaudoti ir kitomis sutaupyti padedančiomis lojalumo programėlės funkcijomis.

Kuponai dar geresniems kainų pasiūlymams

„Lidl Plus“ programėlės veikimo principas yra itin paprastas – kiekvieną savaitę lojalumo programos narių laukia vis nauji kuponai. Pavyzdžiui, pasinaudodami kuponais pirkėjai gali su nuolaida įsigyti tam tikrą prekių kiekį ar už tą pačią kainą įsigyti daugiau gaminių. Kuponus prieš apsiperkant reikia aktyvinti ir priėjus prie kasos nuskaityti programėlėje esantį unikalų QR kodą.

Nepaisant to, kad aktyvinami kuponai yra vienkartiniai ir po sėkmingo apsipirkimo jie yra pašalinami iš pirkėjo paskyros programėlėje, nauji kuponai programėlėje atsiranda kiekvieną pirmadienį bei ketvirtadienį, o neseniai programėlėje atsirado ir specialus „super kuponas“, kuris galioja tik trečiadieniais ir kuris suteikia dar įspūdingesnes nuolaidas.

 „Trink ir laimėk“ – apsipirkimą lydi fortūna

Pasak „Lidl Plus“ skyriaus vadovo Marto Juodgudžio, daugiausia pirkėjų pagyrų per šį laikotarpį sulaukė „Lidl Plus“ aplikacijos funkcija – žaidimas „Trink ir laimėk“. Po apsipirkimo pirkėjas į savo programėlę gauna virtualią kortelę, o ją nutrynus gali laimėti kuponus, kuriuose produktams gali būti taikomos net 50-70% nuolaidos. Jie automatiškai atsiranda pirkėjo paskyroje šalia kitų specialių kuponų ir nuolaidų.

Šventiniu laikotarpiu žaidimą „Trink ir laimėk“ pakeitė „Laimės ratas“, kurį sukdami programėlės naudotojai galėjo džiaugtis pasiūlymais be jokio pralaimėjimo. Tokiu būdu jie gaudavo dar daugiau nuolaidų kitam savo apsipirkimui „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėse.

Skaitmeninis pirkimo kvitas – visada kišenėje

Po kiekvieno apsipirkimo, kurio metu aplikacijos naudotojai nuskaito unikalų QR kodą, jie specialioje programėlės skiltyje taip pat gali rasti skaitmeninį savo pirkinių kvitą. Ši skiltis prieinama pagrindiniame programėlės lange paspaudus tris taškelius šalia užrašo „Daugiau“.

Skaitmeninių apsipirkimo kvitų funkcija padeda pirkėjams sekti savo išlaidų istoriją. Negana to, skaitmeniniai kvitai „Lidl Plus“ aplikacijoje saugomi net penkis metus, todėl prireikus grąžinti įsigytą prekę, prekybos tinklo lojalumo programos nariai visada žinos, kad reikalingas kvitas yra kartu su jais.

„Lidl Lietuva“ šiuo metu dirba daugiau nei 2,5 tūkst. darbuotojų. Lietuvoje iš viso veikia 60 „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvių 24-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose bei Rokiškyje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (7.31 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau