„LIDL – MKL Žvaigždžių diena 2020“: Kėdainių arenos stogą kilnojo geros nuotaikos bei muzikos aidai, Lavrinovičiaus pokštai ir Motiejūno dovanos

02.03.2020 11:00:00 | Vilnius

LIDL – MKL Žvaigždžių diena

Pavasario pirmąją dieną, kovo 1-ąją, Kėdainių arenoje šurmuliavo jaunieji krepšininkai iš visos Lietuvos. Kasmetinėje „LIDL – MKL Žvaigždžių dienoje“ jaunieji talentai demonstravo įgūdžius įvairiose krepšinio rungtynėse, o joje apsilankė Kšištofas Lavrinovičius ir Donatas Motiejūnas, muzikinius pasirodymus surengė instrumentinė grupė „Kepti Zefyrai“ bei Lietuvos metų hiphopo grupė „8 kambarys“.

„1 už visus visi už 1“

Renginys prasidėjo LIDL „1 už visus visi už 1“ konkurso atranka. Estafetėje varžėsi trejetai, kuriuos sudarė jaunių, jaunučių ir vaikų amžiaus žaidėjai.

Į pusfinalį vaikinų grupėje žengė Vilniaus KM (Augustinas Buivydas, Benas Hofšteteris, Armandas Plintauskas), Alytaus SRC (Matas Gavenionis, Nojus Karvelis, Arijus Panka), Panevėžio KKSC (Egitas Latanauskas, Danas Raukas, Titas Matevičius) ir Klaipėdos V. Knašiaus KM (Tauras Klakauskas, Kristupas Keinys, Eimantas Stulpinas) trejetukai.

Stipriausių merginų ketvirtuke varžėsi Marijampolės ŽSM (Gabija Bagdonaitė, Šarūnė Nešukaitytė, Aura Astrauskaitė), V. Knašiaus KM (Karolina Drakšaitė, Austė Jurevičiūtė, Ugnė Grinkevičiūtė), Vilniaus KM (Atėnė Obolevičiūtė, Austėja Jokšaitė, Aistė Radzevičiūtė) bei Kauno KM „Žalgirio“ (Gustė Dziatkauskaitė, Gabija Kazakauskaitė, Erika Simanavičiūtė) komandos.

Pusfinalio etapą įveikusios Vilniaus KM (Augustinas Buivydas, Benas Hofšteteris, Armandas Plintauskas) ir Panevėžio KKSC (Egitas Latanauskas, Danas Raukas, Titas Matevičius) vyrų komandos susigrumė finale, kur triumfavo pastarieji.

Tuo metu merginų grupėje finale kovėsi KM „Žalgirio“ (Gustė Dziatkauskaitė, Gabija Kazakauskaitė, Erika Simanavičiūtė) bei Vilniaus KM (Atėnė Obolevičiūtė, Austėja Jokšaitė, Aistė Radzevičiūtė) krepšininkės. Lemiamoje akistatoje greitesnės buvo kaunietės, kurios ir džiaugėsi pergale LIDL „1 už visus visi už 1“ estafetėje.

Snaiperiai – iš Marijampolės ir Vilniaus

Dėl Snaiperio konkurso vardo skirtingose grupėse kovojo po 8 vaikinus bei merginas, kurie konkuravo dėl dviejų vietų, leidusių patekti į turnyro finalą.

Vaikinų grupėje taikliausi buvo Vilniaus KM atstovas Armandas Plintauskas (17 taškų) ir KM „Žalgirio“ taikliarankis Liutauras Serkevičius (20 taškų). Finalo dvikovoje MKL metų snaiperio vardą įgijo A. Plintauskas, kuris  15:7 pranoko jaunąjį žalgirietį.

Merginų atrankoje madas diktavo Marijampolės ŽSM snaiperė Gerda Tamoševičiūtė (17 taškų) ir Panevėžio SC krepšininkė Emilija Stasiūnaitė (10 taškų). Finalo akistatoje fantastiškai pasirodė ir snaiperės vardą iškovojo G. Tamoševičiūtė. Suvalkietė finale savo konkurentę įveikė 19:10.

Įgūdžių konkursas

Konkursas buvo vykdomas eliminavimo principu ir pradinėje jo stadijoje abejose grupėse varžėsi po 16 vaikinų bei merginų.

Tris etapus įveikę Erikas Anušauskas (KM „Žalgiris“) ir Aras Valenta (Vilniaus KM) susikovė finale, kur greitesnis buvo ir pergale džiaugėsi žalgirietis.

Taip pat visus keturis varžovus merginų grupėje įveikė ir greičiausia buvo Austėja Kasnaravičiūtė (V. Knašiaus KM). Finale konkurso laimėtojai nusileido Kamilė Salickaitė (Alytaus SRC).

„Bauduko“ ir eSPORTO turnyrai

„Bauduko“ konkursas buvo gausiausias „LIDL – MKL Žvaigždžių dienos“ renginyje – 30 berniukų ir 25 merginos kovėsi dėl nugalėtojo vardo dar kitaip vadinamame „Karavano“ konkurse.

Vaikinų grupėje triumfavo Jonavos KKSC atstovas Dominykas Gerasimovas, už nugaros sau palikęs V. Knašiaus KM krepšininką Deiną Kuodį.

Tarp merginų tiksliausia bei greičiausia buvo Gabija Bagdonaitė (Marijampolės ŽSM), antroje pozicijoje liko Saulė Bielskutė (KM „Žalgiris“).

Pirmą kartą renginio istorijoje įvyko „NBA 2k20“ eSPORTO turnyras, kuriame konkuravo 20 žaidėjų.

Bendroje merginų ir vaikinų grupėje pergalę šventė Šiaulių KA „Saulės“ atstovas Deividas Norutis, lemiamoje kovoje įveikęs iš Sostinės KM atvykusį Simoną Švelnį.

3×3 čempionai – Alytaus ir Panevėžio ekipos

Praėjusią savaitę 3×3 krepšinio atranką įveikusios Panevėžio KKSC ir Vilniaus KM Kėdainiuose susikovė tarpusavyje.

Turnyro nugalėtojais tapo iš Roko Jurčiukonio, Arno Stankevičiaus ir Augusto Gaivenio sudaryta panevėžiečių ekipa, finale įveikusi savo oponentus iš sostinės 14:11.

Merginų grupės finale susikovė Alytaus SRC ir Panevėžio KKSC ekipos. Panevėžietės buvo arti to, jog į Aukštaitiją grįžtų irgi kaip turnyro nugalėtojos, bet pergalę po dramatiškos kovos 8:7 iškovojo iš Dangės Marčenytės, Viktorijos Stabingytės ir Geidos Blažulionytės sudaryta Alytaus SRC.

Finalo nugalėtojai iškovojo galimybę sužaisti parodamąsias rungtynes su Lietuvos 3×3 rinktine, kuri jau kovo mėnesį Indijoje kovos dėl patekimo į Tokijo olimpines žaidynes.

Žvaigždžių rungtynės

Žvaigždžių rungtynėse buvo žaidžiama trys kėliniai tarp GELTONŲJŲ ir MĖLYNŲJŲ. Atskiruose ketvirčiuose tarpusavyje žaidė vaikų, jaunučių ir jaunių amžiaus grupių krepšininkai, o žaidėjus į komandas suskirstė Kauno „Žalgirio“ gynėjas Marius Grigonis.

Vaikų grupėje po pirmojo kėlinio minimalią persvarą įgijo MĖLYNIEJI – 23:22. Šiame ketvirtyje MĖLYNŲJŲ komandos garbę gynė Kšištofo Lavrinovičiaus sūnus Danielius, o legendinis Lietuvos krepšininkas po pirmojo kėlinio pranašavo pergalę MĖLYNIESIEMS.

Antrajame kėlinyje Kšištofo pranašystė pildėsi – jaunučių MĖLYNIEJI krepšininkai ketvirtį laimėjo 38:33 ir padidino savo pranašumą iki 6 taškų – 61:55.

Ketvirčio pabaigoje GELTONIEJI pabandė nustebinti savo varžovus, kai į aikštę subėgo visi krepšininkai/ės, sedėję ant atsarginių žaidėjų suolelio, tuo metu „Pravalturo“ direktoriui pristatinėjant Kėdainiuose apsilankiusį Donatą Motiejūną. Vis dėlto MĖLYNIEJI nesutriko ir atsakė tuo pačiu.

Trečiajame kėlinyje, kuriame kovojo vyriausieji, jaunių grupės atstovai, reikalai aikštėje pasisuko ne taip, kaip Kšištofas renginio pradžioje prognozavo – likus minutei GELTONIEJI jau buvo priekyje 86:82 ir artėjo prie pergalės, kuriuos į priekį vedė vieną po kito dėjimus į krepšį grūdęs Mintautas Mockus.

Vis dėlto tuomet iniciatyvos ėmėsi Laurynas Virbalas, smeigęs tritaškį (85:86), o pergalę MĖLYNIESIEMS metimu paskutinę sekundę išplėšė Ainaras Budginas – 87:86.

Prieš antrąjį ir trečiąjį ketvirčius buvo žaidžiamas integruotas krepšinis, kur komandų penketukuose buvo po du žaidėjus vėžimėliuose, o kiekvienas tikslus komandų metimas sulaukdavo gausių ovacijų Kėdainių arenos tribūnose.

MĖLYNŲJŲ ir GELTONŲJŲ rungtynių metu specialioji komisija, sudaryta iš Rolando Radvilos, Vydo Gedvilo ir Justo Vazalio, stebėjo komandų pasirodymus bei išrinko „kiečiausią“ komandą, kuria tapo vaikų grupės MĖLYNŲJŲ ekipa.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Kategorijos


Atsisiųsti

Atsisiųsti (2 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau