Lidl parduotuvė

Kokybė visiems

Klientams siūlome geriausios kokybės gaminius už geriausią kainą. Tai suteikia galimybę daugybei žmonių įsigyti daugiau nei tik būtiniausių prekių ir atspindi mūsų norą prisidėti prie aukštesnės klientų ir jų šeimų gyvenimo kokybės.

Mūsų produktai

Lidl kepiniai

„Lidl“ klientai gali rinktis: mūsų nuolatinį asortimentą sudaro vidutiniškai daugiau kaip 3600 aukštos kokybės maisto, higienos ir kitų greito vartojimo prekių, iš kurių nemažą dalį gauname iš Lietuvos tiekėjų.

Mūsų asortimente yra ir įvairių tvaresnių prekių, pavyzdžiui, turinčių „Fairtrade“, „MSC“, „EU-Organic“ ir kt. sertifikatus, taip pat veganiškų produktų, gaminių be glitimo ar laktozės.

Be to, siekdami pirkėjams nuolat pasiūlyti kažką naujo ir įdomaus, parduotuvių lentynas reguliariai papildome sezoninėmis prekėmis bei kiekvieną savaitę – įvairiomis akcinėmis maisto ir ne maisto prekėmis.

Mūsų produktų kokybė

Gamykla

„Lidl Lietuva“ klientai gali pasitikėti mūsų įsipareigojimu kartu su partneriais visoje tiekimo grandinėje kasdien vadovautis aukščiausiais standartais.

Esame įdiegę kokybės kontrolės sistemą visoje tiekimo grandinėje nuo produktų gamybos iki parduotuvės lentynos, taip pat siekiame aukštesnių, nei numato teisės aktai, standartų savo produktams.

Prieš pradėdami prekiauti savo prekių ženklų produktais, kruopščiai juos ištiriame. Griežti kontrolės procesai padeda užtikrinti aukštą maisto produktų, šviežių vaisių ir daržovių ir kitų prekių kokybę bei saugą. Tai yra mūsų, kaip patikimo ir atsakingo mažmeninės prekybos tinklo, įsipareigojimas.

Produktų sertifikavimas ir ženklinimas

MSC sertifikatas

„Lidl Lietuva“ parduotuvėse pirkėjai gali rasti tvariau užaugintos kavos ir arbatos, įvairių sąžiningos prekybos („Fairtrade“) prekių, žuvies produktų, pagamintų iš tvariau užaugintos ir sugautos žuvies, ekologiškų produktų, tvaresnės tekstilės ir kitų prekių, pagamintų atsižvelgiant į aplinkos apsaugą ir žmonių gerovę.

Tam pasitelkiame tarptautiniu mastu pripažintus tvarumo sertifikatus, pavyzdžiui, „Global Organic Textile Standard“ ar „Rainforest Alliance“ ir produktus aiškiai paženkliname atitinkamais logotipais.

Geriausi tiekėjai

Lidl bulvės

Griežtus reikalavimus keliame ne tik sau, bet ir savo tiekėjams. Vystydami sąžiningus ilgalaikius verslo santykius kartu siekiame aukščiausios kokybės ir geriausių sprendimų.

Reikalaujame, kad „Lidl“ privačių prekių ženklų produktų tiekėjai atitiktų visame pasaulyje galiojančio Didžiosios Britanijos mažmeninės prekybos konsorciumo (BRC) standarto kriterijus, pripažintos sertifikavimo įstaigos „International Featured Standard“ (IFS) standarto arba kitus atitinkamus kriterijus. Sėkmingas tokių standartų įdiegimas padeda tiekėjams tinkamai vykdyti gamybos ir kitus procesus, išlaikyti produktų kokybę bei lengviau suvaldyti kylančias rizikas. Siekdami užtikrinti mūsų reikalavimų laikymąsi, reguliariai atliekame tiekėjų auditus gamybos vietose ir tiriame produktus nepriklausomose laboratorijose.

Visi verslo partneriai taip pat turi laikytis „Schwarz“ grupės verslo partnerių elgesio kodekso, kuriame nurodyti pagrindiniai bendradarbiavimo principai, grįsti:

  • Visuotine žmogaus teisių deklaracija,
  • Jungtinių Tautų Pasauliniu susitarimu (UNGC),
  • JT pagrindiniais principais dėl verslo ir žmogaus teisių,
  • JT vaiko teisių konvencija,
  • JT konvencija dėl visų formų diskriminacijos panaikinimo moterims,
  • EBPO rekomendacijomis tarptautinėms įmonėms,
  • Tarptautinės darbo organizacijos (TDO) pagrindiniais darbo standartais,
  • Paryžiaus susitarimu dėl klimato kaitos.