Lidl parduotuvė

Mūsų produktų kokybė

Siekdami nuosekliai tobulinti savo gaminių kokybę ir stiprinti asortimento tvarumą, nuolat dalijamės informacija ir palaikome dialogą su mūsų privačių prekių ženklų produktų gamintojais ir tiekėjais.

Visi mūsų procesai sukurti taip, kad padėtų užtikrinti produktų saugumą, kokybę ir kad klientai visada galėtų pasitikėti aukštais mūsų standartais dėl gaminių sudėties, skonio, išvaizdos ir konsistencijos.

Sezoniškumas ir lokalumas taip pat atlieka ypatingą vaidmenį renkantis žaliavas mūsų produktams. Taip yra todėl, kad skirtingi sezonai, auginimo vietovės ir oro sąlygos gali lemti žemės ūkio produktų kokybės skirtumus. Tačiau viena aišku: mūsų klientai visada gali pasikliauti tokia „Lidl“ kokybe, prie kurios yra įpratę.

Mūsų tikslas – patenkinti klientai

Kepiniai

Mūsų tikslas yra patenkinti klientų poreikius, todėl jų atsiliepimai ir pasiūlymai yra visada laukiami. Atsiradus informacijai, kad mūsų produktų kokybė ar sauga gali neatitikti standartų, nedelsdami reaguojame ir imamės veiksmų, o rimtais atvejais nutraukiame prekybą produktu bei informuojame apie tai klientus prekybos vietose.

Kiekvienoje šalyje skoniai ir pageidavimai gali skirtis, todėl, be abejo, atsižvelgiame į tai formuodami nacionalinę asortimento strategiją. Kartu stengiamės skatinti sveikatai palankesnę mitybą, pavyzdžiui, mažindami pridėtinės druskos ir pridėtinio cukraus kiekį mūsų privačių prekių ženklų produktuose.

Aukščiausios kokybės ir saugos standartai

Eurofins

Kokybės užtikrinimas yra vienas svarbiausių „Lidl Lietuva“ prioritetų – kad jūs galėtumėte mėgautis be rūpesčių.

Prieš pradėdami prekiauti savo prekių ženklų produktais, kruopščiai juos ištiriame. Kokybės kontrolę vykdome ne tik patys įmonės viduje, bet ir užsakome mikrobinius, cheminius, fizinius ir juslinius tyrimus akredituotose laboratorijose. Kiekvienam produktui yra sudaromas individualus kontrolės ir tyrimų planas. Reguliarių laboratorinių patikrinimų metu yra vertinamos produkto maistinės vertės, nepageidaujamų medžiagų likučiai, atliekamos produkto sudėtinių dalių analizės bei tikrinama, ar nėra ingredientų klastojimo atvejų. Laikomės principo, kad kuo daugiau rizikų yra siejama su maisto produktu, tuo dažniau jis turi būti tikrinamas.

Nors visi mūsų privačių prekių ženklų produktai yra reguliariai tikrinami, dažniausiai vartojamus šviežius gaminius dar papildomai tiriame „Eurofins“ laboratorijose ir žymime atitinkamu ženklu. Nuo 2018 m. „Eurofins“ laboratorijose tiriame šviežią mėsą ir žuvį, nuo 2020 m. – pagrindinius „Pilos“ pieno produktus, o nuo 2022 metų – ir „Pikok“, „Baroni“ prekės ženklų mėsos gaminius, pavyzdžiui, dešras, dešreles, paštetą ir kt. „Eurofins“ ženklas parodo pirkėjams, kad šių produktų saugai ir kokybei yra skiriamas ypatingas dėmesys, o gaminiai atitinka aukštesnius standartus nei įtvirtinti įstatymais.

Taip pat tikriname produktų ženklinimą: užtikriname, kad visos sudedamosios dalys būtų išsamiai ir teisingai nurodytos ant pakuotės. Tai padeda alergiškiems ar ypatingų mitybos poreikių turintiems žmonėms lengvai rasti visą informaciją apie alergenus ir sudedamąsias dalis.

„Lidl“ turi tarptautinę prekių tikrinimo sistemą, kad įvykus nenumatytiems atvejams galėtume nedelsdami imtis veiksmų. Visus produktus galima atsekti nuo „Lidl Lietuva“ logistikos centro iki gamybos vietos. 2021 metais taip pat pradėjome įgyvendinti produktų atsekamumo sistemos tobulinimo projektą, kurį įgyvendinę tikimės turėti tikslesnius, lengviau ir greičiau prieinamus duomenis apie produkto kelią nuo „Lidl Lietuva“ logistikos centro iki konkrečios parduotuvės.

Ne maisto produktų sauga

Žaislai

Mūsų ne maisto prekėms, pavyzdžiui, elektriniams įrankiams, virtuvės prietaisams, žaislams ir kt., taikomi aukščiausi saugos standartai. Daugiausiai dėmesio skiriame tam, kad mūsų technikos prekės nekeltų jokio pavojaus naudojimo metu. Jos yra tikrinamos gamybos metu: visus „Lidl“ gaminius visada patikrina nepriklausomi tyrimų institutai pagal tarptautiniu mastu pripažintus standartus – nesvarbu, kur juos gaminame.

Mūsų tekstilės kokybė

tekstilė

„Lidl“ prekių ženklų tekstilė išsiskiria tuo, kad pasižymi itin geru kainos ir kokybės santykiu. Be to, tekstilės srityje ypatingą dėmesį skiriame tam, kad gaminiuose nebūtų pavojingų medžiagų ir kad drabužių dydis atitiktų standartus. Tekstilės kokybei užtikrinti taikome trijų pakopų kokybės kontrolę, kuri prasideda nuo gamybos proceso gamybos padaliniuose:

  1. Inspektoriai tikrina tekstilės gaminių apdorojimą gamybos metu;
  2. Mūsų gaminius išbando, optimizuoja ir sertifikuoja išoriniai institutai, pavyzdžiui, Hohenšteino institutas;
  3. Vykdome vidinį kokybės užtikrinimą – visada stebime tekstilės kokybę viso prekės vystymo ir gamybos metu.

Siekdami, kad mūsų tekstilė būtų kuo tvaresnė, jai taikome pasauliniu mastu pripažintus tvarumo standartus. Mūsų klientai gali atpažinti sertifikuotus produktus iš atitinkamo ženklinimo ant pakuočių, pavyzdžiui, „GOTS“, „Cotton made in Africa“ ar „OEKO-TEX“. Tokiu būdu aiškiai ir skaidriai komunikuojame apie gaminio, jam sunaudotų žaliavų tvarumą ar aplinkai draugiškesnį gamybos procesą.