„Lidl“ plėtra pajūryje: šią savaitę atidarys naują parduotuvę šalia Klaipėdos

17.06.2024 12:00:00 | Klaipėdos raj.

Lidl Lietuva

Prekybos tinklas „Lidl“ tęsia plėtrą pajūrio regione – birželio 20 dieną nauja parduotuvė duris atvers šalia Klaipėdos esančiuose Slengiuose, adresu Piligrimų g. 2. Naujoji parduotuvė įsikurs sparčiai augančioje gyvenvietėje, tačiau taip pat bus patogi keliaujantiems į Palangą, kadangi veiks šalia A13 kelio Klaipėda–Palanga–Liepoja. Prekybos tinklas taip pat ženkliai prisidėjo prie vietos infrastruktūros gerinimo – investicijos į bendruomenės gerovę siekia daugiau nei 400 tūkst. eurų.

„Visai neseniai mūsų nauja parduotuvė duris atvėrė ežerų krašte Molėtuose, o netrukus duris atversime ir pajūryje – Klaipėdos rajone. Šios parduotuvės laukė ne tik vietos bendruomenė, bet ir atostogaujantys Lietuvos pajūryje. Klientai čia atras tiek vasarai ir atostogoms, tiek ir kitiems metų laikams svarbių prekių už įprastą žemą „Lidl“ kainą. Atidarydami parduotuvę taip pat ženkliai prisidėjome ir prie aplinkinės infrastruktūros gerinimo, kuri, tikimės, prisidės prie vietos bendruomenės gerovės ir patogumo“, – kalbėjo „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovas Antanas Bubnelis.

Atidarydamas parduotuvę prekybos tinklas prisidėjo ir prie vietos bendruomenės infrastruktūros gerinimo. Pagrindinis akcentas, kuris ateityje palengvins bendruomenės susisiekimą bei užkirs kelią naujų potvynių kilimui Slengiuose – Dangaus gatvės ir greta esančios sankryžos su lietaus ir nuotekų tinklais projektavimo darbai. „Lidl“ jau yra įvykdęs projektavimo darbus, o tolimesniu darbų įgyvendinimu rūpinsis „Via Lietuva“ bei Klaipėdos rajono savivaldybė.

Atidarymo dieną naujoji parduotuvė duris atvers 8 valandą, kitomis dienomis pirkėjų ji lauks nuo 7 iki 22 valandos. Parduotuvės komandą sudarys maždaug 30 darbuotojų. Aukščiausius iš didžiųjų prekybos tinklų atlyginimus mokančio „Lidl“ vidutinis atlyginimas, „Rekvizitai.lt“ 2024 metų balandžio mėnesio duomenimis, siekė 2111 eurų prieš mokesčius.

Naujoji parduotuvė yra įprasto ir daugeliui pirkėjų puikiai pažįstamo formato. Parduotuvėje iš viso veiks 11 kasų: 5 įprastinės bei 6 savitarnos, iš kurių 3 – XXL dydžio. Šios kasos puikiai pritaikytos esant didesniems pirkiniams bei greitiems apsipirkimams. Skaičiuojama, kad savitarnos kasose atsiskaityti už prekes galima per vidutiniškai 2 minutes. Šalia parduotuvės taip pat įrengta itin patogi ir erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, kuri leis visada rasti vietos automobilio parkavimui ir užtikrins greitą ir patogų apsipirkimą. Parduotuvė taip pat bus patogi ir elektromobilių vairuotojams – šalia parduotuvės veiks 4 elektromobilių įkrovimo stotelės, o viena jų – ir greito įkrovimo.

Investicijos į infrastruktūros gerinimą – daugiau nei 400 tūkstančių eurų

Atidarant parduotuvę prekybos tinklas  ženkliai prisidėjo prie vietos infrastruktūros gerinimo. Pagal sudarytą sutartį su Klaipėdos rajono savivaldybe, „Lidl“ įgyvendino Piligrimų gatvės projektavimo bei įrengimo darbus, taip pat pasirūpino naujais šaligatviais, apšvietimu bei perėja pėstiesiems. Šie darbai jau yra beveik baigti, taip pat šiuo metu vykdomi suvedimo darbai su greta esančia Dangaus gatve. Šių darbų pabaiga numatoma artimiausiu metu.

„Lidl“ taip pat suprojektavo ir Jungiamąją gatvę. Jungiamosios gatvės įrengimo darbai vykdomi dviem etapais: pirmojo etapo darbai – nuo Piligrimų gatvės iki įvažiavimo į naujojo prekybos tinklo aikštelę – beveik baigti. Šių darbų metu buvo įrengti Jungiamosios gatvės dalies šaligatviai bei apšviesta perėja.

Prekybos tinklas su „Via Lietuva“ bei Klaipėdos rajono savivaldybe nuo pat projekto pradžios aktyviai ieškojo geriausio Dangaus gatvės bei Piligrimų gatvės sankryžos sprendinio. Buvo nuspręsta, jog Dangaus, Liepų ir Piligrimų gatvių sankirtoje bus projektuojama šviesoforinė sankryža. Dangaus gatvėje, sutampančioje su valstybinės reikšmės rajoniniu keliu, numatomos trys eismo juostos: papildoma juosta kairiesiems posūkiams ir bendros juostos važiuojantiems tiesiai ir sukantiems į dešinę.

Atsižvelgiant į pėsčiųjų patogumą, jiems per Dangaus gatvę numatomos iškilios saugumo salelės. Pietinėje Dangaus gatvės dalyje numatomas bendras pėsčiųjų ir dviračių takas. Liepų ir Piligrimų gatvėje, ties sankryža, taip pat numatomos trys eismo juostos ir pėsčiųjų perėjos. Sankryžos pėsčiųjų perėjose numatomas kryptinis apšvietimas, sankryžos yra suprojektuotas vertinant visus eismo dalyvius – tiek pėsčiuosius, tiek ir vairuotojus.

Prekybos tinklas yra įvykdęs ir jau baigęs sankryžos projektavimo darbus. Sankryžos įrengimas, pagal susitarimą, yra perduotas „Via Lietuva“ bei rajono savivaldybei, kurie pasirūpins tolimesniu darbų įgyvendinimu.

Suprojektavusi visą Dangaus gatvę, „Lidl“ suprojektavo ir naujus lietaus bei nuotekų tinklus šalia Dangaus gatvės. Įrengus tinklus pagal „Lidl“ parengtą projektą, tikėtina, kad išsispręs bėdos su potvyniais Slengiuose. Projekto įgyvendinimu rūpinasi „Via Lietuva“ ir Klaipėdos rajono savivaldybė. Prekybos tinklas taip pat skyrė papildomus 15 tūkstančių eurų drenažo sutvarkymo darbams šalia bažnyčios bei kapinių, esančių kitoje naujosios parduotuvės gatvės pusėje. Drenažo tvarkymo darbai bus baigti artimiausiu metu.

Prekybos tinklas skaičiuoja, kad bendra Slengių bendruomenės infrastruktūros gerinimo darbų vertė siekia daugiau nei 400 tūkst. eurų. Tikimasi, kad tai ženkliai prisidės prie geresnio vietos bendruomenės susisiekimo tiek automobilių transportu, tiek ir pėsčiomis.

Atidarymo proga – šventė bendruomenei

Birželio 20 dieną „Lidl“ surengs šventę vietos bendruomenei naujosios parduotuvės atidarymo proga. 8 valandą ryto, atidarant parduotuvę, klientai bus vaišinami gėrimais ir saldumynais, pirmieji pirkėjai dovanų gaus specialiai atidarymui pagamintus daugkartinius pirkinių maišelius. Be visų pramogų atidarymo proga klientų lauks specialūs pasiūlymai tiek maisto, tiek ir ne maisto prekėms, kurie leis apsipirkti už jau įprastą žemą „Lidl“ kainą.

Nuo 16 iki 20 val. atidarymo dieną pramogos lauks ir mažųjų. Prie parduotuvės bus įrengta oro pilis, mažųjų lauks animatoriai ir kitos atrakcijos. Visos šios pramogos bus nemokamos. Tiek mažieji, tiek kiti susirinkusieji taip pat nemokamai turės galimybę atsigaivinti „Lidl“ ledais.

Naujoji parduotuvė bus dešimtoji „Lidl“ parduotuvė Klaipėdos regione. Šiuo metu penkios „Lidl“ parduotuvės veikia Klaipėdoje, po vieną parduotuvę – Palangoje, Kretingoje, Gargžduose, Šilutėje.

Iš viso šiuo metu Lietuvoje veikia 73 „Lidl“ parduotuvės 28 šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Nemenčinėje, Gargžduose ir Molėtuose.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau