„Lidl“ dažno vartojimo prekių krepšelis – pigiausias

22.02.2024 09:00:00 | Vilnius

Prekės

Žemų kainų prekybos tinklo „Lidl“ dažno vartojimo prekių krepšelis – pigiausias tarp penkių didžiųjų šalies prekybos tinklų, rodo naujausias įmonės „SeeNext“ 2024 m. vasario 15 d. atliktas tyrimas. Kaip skelbia „SeeNext“,  nurodyto tyrimo metu, kuomet slapti pirkėjai apsilankė Vilniaus ir Kauno penkių didžiausių šalies prekybos tinklų parduotuvėse, paaiškėjo, jog pigiausios prekės „Lidl“ siūlomos net penkiose produktų kategorijose. „Lidl“ prekybos tinkle įsigytų prekių krepšelio kaina siekė 34,76 eurus – o tai yra mažiausia krepšelio kaina, palyginus su kitų prekybos tinklų krepšeliais.

„Mūsų siekiamybė – pirkėjams užtikrinti geriausią kainos ir kokybės santykį. Pastebime, kad mūsų klientai pinigų švaistyti nelinkę – todėl ne tik nuolat teikiame specialius pasiūlymus, bet ir dažniausiai perkamų kainų asortimente siūlome privačių prekių ženklų produktus, kurie lemia aukštą kokybę ir nuolat žemą kainą“, – sako „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovas Antanas Bubnelis.

Pigiausi produktai – beveik visose kategorijose

Remiantis „SeeNext“ atlikto tyrimo rezultatais, „Lidl“ parduotuvėse už žemiausią kainą galima įsigyti pieno, mėsos produktų, vaisių bei daržovių, gėrimų, taip pat bakalėjos prekių – šokolado, cukraus, kiaušinių, saulėgrąžų aliejaus.

Pavyzdžiui, pieno produktai prekybos tinkle „Lidl“ kainavo vos 7,27 euro – tarp pieno produktų žemesne kaina „Lidl“ išsiskyrė vanilinis sūrelis bei fermentinis sūris. Mėsos produktai apsiperkant „Lidl“ kainavo 10,02 euro.

Tyrimo metu taip pat atskleista, kad „Lidl“ įsigytų vaisių ir daržovių suma siekė 2,22 euro ir buvo mažiausia, lyginant su penkių didžiausių šalies prekybos tinklų kainomis.

Dažno vartojimo produktų krepšelio kategoriją taip pat sudarė juodasis šokoladas, cukrus, kiaušiniai ir saulėgrąžų aliejus – už šias prekes „Lidl“ prekybos tinkle buvo sumokėta 4,12 euro.

Sėkmės garantas – privatūs prekės ženklai

„Lidl“ asortimente Lietuvoje – maždaug 90 proc. privačių prekių ženklų produktų, kurie gaminami tai pačiai įmonių grupei priklausančiose gamyklose arba užsakomi specialiai „Lidl“ parduotuvėms visoje Europoje. Anot A. Bubnelio, tokie produktai padeda užtikrinti geriausią kainos ir kokybės santykį.

„Privačių prekės ženklų produktus užsakome itin dideliais kiekiais tūkstančiams parduotuvių. Didelis užsakymų mastas sumažina vieno produkto savikainą, todėl pirkėjams galime pasiūlyti itin patrauklią kainą, tačiau išlaikyti tokią pat aukštą kokybę“, – sako „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovas.

Jis priduria, kad dažnai privatūs prekės ženklai yra gaminami tose pačiose gamyklose, kaip ir žinomų tarptautinių prekės ženklų bei pasižymi identiška ar net geresne sudėtimi. Savo privačių prekės ženklų kokybę „Lidl“ garantuoja taikydama gamintojams ir tiekėjams – tiek esantiems Lietuvoje, tiek užsienyje – itin griežtus reikalavimus, dažnai – griežtesnius nei numato teisės aktai.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 72 „Lidl“ parduotuvės 27 šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Nemenčinėje ir Gargžduose.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau