Kvies sutaupyti dar daugiau: „Lidl“ pristato apsipirkimo naujovę

08.01.2024 11:00:00 | Vilnius

Kvies sutaupyti dar daugiau: „Lidl“ pristato apsipirkimo naujovę

Pasaulyje ne vieną dešimtmetį populiari pinigų už prekes susigrąžinimo (angl. cashback) paslauga, tik kiek kita forma, pradedama teikti ir prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvėse – tam bus pasitelkta tinklo turima „Lidl Plus“ programėlė. Ją turintys ir tam tikras prekes įsigiję pirkėjai gali susigrąžinti už jas išleistus pinigus, ir taip sutaupyti kasdienių apsipirkimų metu.

„Pirkėjas, apsilankęs bet kurioje „Lidl“ parduotuvėje Lietuvoje, šioje akcijoje gali dalyvauti net ir įsigijęs vos vieną produktą, kuriam taikomas specialus tos savaitės pasiūlymas. Kol kiti kviečia rinkti taškus ar bandyti laimę loterijose, mūsų pirkėjai naudą pajaučia praktiškai iškart. Be to, tai leidžia jiems dar daugiau sutaupyti, nes už tą prekę atgautas lėšas gali panaudoti kito apsipirkimo metu, kad ir po valandos, išleidus bent 20 Eur“, – tvirtina „Lidl Lietuva“ rinkodaros departamento vadovė Kristina Mažeikytė.

Šią savaitę specialūs „Lidl“ perki – į pliusą eini“ pasiūlymai galioja skirtingoms, pirkėjų pamėgtoms ir vertinamoms prekėms: „Mano duona“ penkių grūdų duonai skrudinimui – už 1,39 Eur, 400 g „Skonio ženklo“ šviežių viščiukų broilerių blauzdelių – už 1,49 Eur ir 400 g „Pilos“ grietinei (30 proc. riebumo) – už 1,59 Eur.

Nuolaidų kupono pavidalu į „Lidl Plus“ programėlės paskyrą grąžinamos išlaidos, lygios vienos įsigytos prekės vieneto kainai. Pavyzdžiui, vieno apsipirkimo metu perkant du indelius „Pilos“ grietinės, pirkėjui grįžta 1,59 Eur vertės kuponas, t. y. už tiek, kiek kainuoja vienas įsigytos tos savaitės prekės vienetas. Jei vieno apsipirkimo metu įsigytos bent dvi ar daugiau savaitės prekių, nuolaidos kuponas suteikiamas už pigiausią prekių krepšelyje esančią prekę.

Nurodoma, kad vieno apsipirkimo metu pirkėjai maksimaliai gali gauti tiek nuolaidų kuponų, kiek skirtingų rūšių savaitės prekių įsigijo. Kiekvienas kuponas būtų lygus to produkto vieno vieneto kainai, o juos būtų galima panaudoti kituose pirkimuose. Svarbu paminėti, kad gauti kuponai – nesisumuoja, o vieno apsipirkimo metu, išleidus bent 20 Eur, galima pasirinktinai panaudoti bet kurį vieną iš turimų nuolaidų kuponų. Kuponus reikėtų panaudoti per penkias dienas nuo apsipirkimo, kurio metu buvo įsigyta bent viena savaitės prekė, dienos.

Nuolaidos – jau po valandos

Kaip teigia K. Mažeikytė, šios akcijos privalumą pirkėjai pajaus jau po valandos – per tiek laiko į „Lidl Plus“ programėlę nuolaidos kupono pavidalu grįš lėšos, išleistos už vieno apsipirkimo metu įsigytą vieną vienetą konkrečios savaitės prekę.

„Svarbu paminėti ir tai, kad po kiekvieno apsipirkimo, kurio metu įsigytos akcijoje dalyvaujančios prekės, pirkėjams atiteks akcijos kuponai. Net jei į „Lidl“ parduotuvę antrą kartą užsuksite vos po kelių minučių, jums vėl atiteks naujas nuolaidos kuponas, kurį galėsite panaudoti paskesniems apsipirkimams“, – sako K. Mažeikytė.

Gauta nuolaida, kasoje aktyvavus programėlėje „Lidl Plus“ esantį kuponą, bus pritaikyta apsipirkimo metu išleidus bent 20 Eur. Vieno apsipirkimo metu galima aktyvuoti tik vieną kuponą. Į nurodytą sumą neįskaičiuojami alkoholiniai gėrimai, taip pat tabako gaminiai, dovanų kortelės, pradinio maitinimo kūdikių mišiniai, periodiniai leidiniai ir kai kurios kitos prekės. Daugiau apie akciją sužinosite www.lidl.lt.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau