Kuo arčiau Velykos, tuo greičiau į „Lidl“: tik čia pirkinių krepšelis – pigiausias

20.03.2024 11:00:00 | Vilnius

Kuo arčiau Velykos, tuo greičiau į „Lidl“: tik čia pirkinių krepšelis – pigiausias

Iki Velykų – vos pusantros savaitės, ir vis dažniau į pirkinių sąrašus patenka šventėms reikalingos prekės. Jų pigiausiai galima įsigyti prekybos tinkle „Lidl“. Kaip rodo naujausias palyginamasis atrinktų produktų pirkimas, būtent čia, o ne kituose dviejuose didžiausiuose prekybos tinkluose Lietuvoje, apsipirkti artėjančioms Velykoms – pigiausia.

Nuo kovo atliekami palyginamieji atrinktų produktų pirkimai parodo, kiek pirkėjai išleistų skirtingose fizinėse trijų didžiausių prekybos tinklų – „Lidl“, „Maxima“ ir „Iki“ – parduotuvėse, įsigiję tų pačių arba tapačių prekių. Vertinamą pirkinių krepšelį sudaro švieži vaisiai ir daržovės, gaivieji gėrimai, pieno produktai ir kitos populiarios prekės. Į lyginamus pirkinių krepšelius taip pat įtraukiamos tapačios žinomų prekių ženklų prekės, neatsižvelgiant į tai, ar prekybos tinklų asortimente siūlomos pigesnės šių prekių kategorijų alternatyvos.

Trečiojo palyginamojo pirkimo metu paaiškėjo, kad už visas šias prekes prekybos tinkle „Lidl“ vėl sumokėsite mažiausiai iš trijų didžiųjų prekybos tinklų – tik 16,81 Eur, „Maxima“ parduotuvėse tas pats prekių krepšelis kainuos 19,17 Eur, o brangiausiai – „Iki“ parduotuvėje, kur prekės atsieis 20,81 Eur. Vadinasi, pirkėjai minėtą prekių krepšelį įsigiję „Lidl“, atitinkamai gali sutaupyti nuo 2,36 Eur iki 4 Eur.

Trečiojo palyginamojo pirkimo, atlikto kovo 19 d., pirkinių krepšelį sudaro 12 skirtingų prekių: 500 g sveriamų mandarinų, 500 g sveriamų žaliųjų besėklių vynuogių, 300 g fasuotų ridikėlių, 120 ml porcija vanilinio plombyro (vafliniame puodelyje), 100 g sūdytos lašišų filė, 10 vnt. M dydžio vištų kiaušinių, 1 kg maišelis raugintų kopūstų, 200 g fermentinio sūrio (45 proc. riebumo), 1,5 l natūralaus negazuoto mineralinio vandens, 180 g pusriebės varškės (9 proc.), 1 vnt. šokoladinio kiaušinio „Kinder Surprise“ ir 165 g pakuotė pikantiško traškiojo užkandžio „Pringles Cheese&Onion“.

„Šių metų vasarį „Lidl Lietuva“ užsakymu atliktoje apklausoje dalyvavę Lietuvos gyventojai atskleidė, kad dažnas jų prekybos tinklą „Lidl“ renkasi kaip tą, kur galima kokybiškai ir pigiai apsipirkti Velykų vaišėms. Čia apsilankiusieji ketina įsigyti vaisių ir daržovių, taip pat šviežios mėsos, pieno ir kitų produktų, ir tai padaryti už itin mažą kainą. Kaip rodo atlikti palyginamieji pirkimai, visiškai išpildome jų lūkesčius“, – teigia „Lidl Lietuva“ rinkodaros departamento vadovė Kristina Mažeikytė.

Greta pigaus velykinio krepšelio – „kietos“ velykinės nuolaidos ir žuvis už superkainą

Tiek kasdienai, tiek Velykoms reikalingais produktais pasirūpinus „Lidl“, patartina prigriebti ir dar vieną krepšelį, kuriame vietos atras tiek „kietos“ velykinės nuolaidos, tiek ir šviežia žuvis, kuriai taikomos superkainos. Galbūt šventišką Verbų savaitgalį nuspręsite išmėginti naują receptą su šviežia žuvimi?

Nuo ketvirtadienio iki pat sekmadienio „Lidl“ šaldytuvuose ieškokite šviežios alpinės šalvies. Lašišą primenanti, tačiau pastebimai švelnesnio skonio žuvis kainuos 6,49 Eur/kg. Už mažesnę superkainą – 5,49 Eur už kilogramą – įsigysite šamą plėšiką. Tuo metu 100 g pirkėjų mėgstamos „Zigmo“ šaltai rūkytos arba sūdytos lašišų filė kainuos vos 2,79 Eur.

Žinoma, kaip gi Velykos be puikių ir „kietų“ velykinių „Lidl“ nuolaidų! Tik šį ketvirtadienį, kovo 21 d., aktyvavus „Lidl Plus“ kuponą, 400 g šviežios „Skonio ženklo“ viščiukų broilerių vidinės filė įsigysite vos už 2,22 Eur. Specialus pasiūlymas taikomas ne daugiau kaip trims pakuotėms.

Penktadienį jus pasitiks sūriškasis „Lidl Plus“ pasiūlymas. Perkant bet kurias dvi „Pilos“ ir „Milbona“ sūrių riekelėmis pakuotes, trečią gausite dovanų. Žinoma, jei aktyvuosite tos dienos „Lidl Plus“ kuponą ir pirksite ne daugiau kaip tris pakuotes. Sūrio juk niekada nebus per daug, taip?

Šį šeštadienį būtų galima drąsiai paskelbti šokoladadieniu, nes tądien pirkdami tris pakuotes bet kurio „Fin Carré“ šokolado, mokėkite tik už jas, o papildomai dvi dar gausite dovanų. Tik nepamirškite aktyvuoti tos dienos „Lidl Plus“ kupono – jis galios perkant ne daugiau kaip penkias pakuotes „Fin Carré“ šokolado.

Savaitę užbaigsime švariai, nes sekmadienį su „Lidl Plus“ kuponu bus taikoma net 40 proc. nuolaida „Ariel“ skalbimo priemonėms. Nuolaida galioja specialiais kainoženkliais pažymėtoms prekėms.

Lyginamų prekių krepšelių kainos apskaičiuotos pagal juos sudarančių prekių realias pardavimo kainas – reguliarias arba akcines – be lojalumo nuolaidų. Velykinių prekių krepšelis sudaromas atrinkus prekes iš populiariausių „Lidl“ prekių sąrašo, remiantis praėjusių metų „Lidl“ velykinės prekybos (2023 m. kovo 13 d. – balandžio 9 d.) pardavimo duomenimis pagal pardavimų pajamas. Lyginamus prekių krepšelius sudaro atrinktos tuos pačius poreikius tenkinti skirtos ir tarpusavyje dėl savo sudėties, pakuočių tipo, dydžio ir kitų savybių pakeičiamos prekės.

Kokybiški ir nebrangūs maisto produktai bei kitos prekės Velykoms ir kasdienai laukia visose „Lidl“ parduotuvėse 27-iuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Nemenčinėje ir Gargžduose. Daugiau informacijos bet kada rasite www.lidl.lt.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau