Jau šeštą mėnesį iš eilės „Lidl“ dažnai vartojamų prekių krepšelis – pigiausias iš didžiųjų prekybos tinklų

16.04.2024 09:00:00 | Vilnius

Lidl prekių krepšelis

Žemų kainų prekybos tinklo „Lidl“ dažno vartojimo prekių krepšelis – pigiausias tarp penkių didžiausių šalies prekybos tinklų, rodo balandžio 9 d. atliktas naujausias rinkos tyrimų įmonės „SeeNext“ slapto pirkėjo tyrimas. „Lidl“ parduotuvėje įsigytų dažno vartojimo prekių krepšelio kaina siekė 31,3 euro ir buvo daugiau nei 4 eurais mažesnė už brangiausią prekių krepšelį siūlančio prekybos tinklo. „Lidl“ prekių krepšelis  buvo tarp pigiausių beveik visose tirtose produktų kategorijose.

Slapti „SeeNext“ tyrimų bendrovės pirkėjai apsilankė penkių didžiausių šalies prekybos tinklų parduotuvėse Vilniuje ir Kaune, kur įsigijo po krepšelį su 24 pigiausiomis dažno vartojimo prekėmis. Krepšelį sudarė iš skirtingų maisto kategorijų atrinktos prekės: pieno, mėsos, grūdinės kilmės, bakalėjos produktai, vaisiai ir daržovės bei gėrimai.

Remiantis „SeeNext“ tyrimo rezultatais, „Lidl“ už mažiausią kainą galima įsigyti prekių beveik visose tirtose prekių kategorijose. Pavyzdžiui, pieno produktai, apsiperkant „Lidl“ parduotuvėje, kainavo 6,55 euro ir buvo 1,5 euro pigesni už brangiausiai pieno produktus siūlantį prekybos tinklą.

„Lidl“ įsigyti vaisiai ir daržovės taip pat kainavo mažiausiai iš visų tirtų prekybos tinklų – 2,22 euro. Be to, „Lidl“ siūlė žemas  kainas tiek  grūdinės kilmės produktų kategorijoje – 3,18 euro, tiek ir mėsos kategorijoje – 7,13 euro.

Likusių krepšelio produktų kategorijoje, kurią sudarė juodasis šokoladas, cukrus, kiaušiniai ir saulėgrąžų aliejus, mažiausią kainą irgi siūlė „Lidl“. Už šiuos produktus „Lidl“ prekybos tinkle sumokėti 4 eurai.

„SeeNext“ atliekamame tyrime „Lidl“ lyderiauja jau šeštą mėnesį iš eilės. Kaip rodo slapto pirkėjo ir rinkos tyrimų įmonės „SeeNext“ duomenys, dažno vartojimo prekių krepšelis „Lidl“ buvo pigiausias 2023 m. lapkričio, gruodžio, 2024 m. sausio, vasario, kovo ir balandžio mėnesiais.

Užtikrinti žemą kainą padeda privatūs prekės ženklai

„Lidl“ prekybos tinklui užtikrinti žemas kainas ir jas išlaikyti padeda privačių prekės ženklų produktai – jie sudaro net 90 proc. „Lidl“ asortimento Lietuvoje.

Privačių prekės ženklų produktai gaminami tai pačiai įmonių grupei priklausančiose gamyklose arba užsakomi specialiai „Lidl“ parduotuvėms visoje Europoje, todėl užsakymų kiekiai yra itin dideli. Toks užsakymų mastas sumažina vieno produkto savikainą ir leidžia „Lidl“ pirkėjams pasiūlyti itin patrauklias kainas, išlaikant aukštą kokybę.

Savo privačių prekės ženklų kokybę „Lidl“ garantuoja taikydama gamintojams ir tiekėjams – tiek esantiems Lietuvoje, tiek užsienyje – itin griežtus reikalavimus, dažnai – griežtesnius nei numato teisės aktai. Be to, neretai privatūs prekės ženklai yra gaminami tose pačiose gamyklose, kaip ir žinomų tarptautinių prekės ženklų, bei pasižymi identiška ar net geresne sudėtimi.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 72 „Lidl“ parduotuvės 27 šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Nemenčinėje ir Gargžduose.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau