Istorinis įvykis – su „Lidl“: net 11 vaikų iš Lietuvos lydės UEFA EURO 2024 futbolininkus

02.04.2024 10:00:00 | Vilnius

Istorinis įvykis – su „Lidl“: net 11 vaikų iš Lietuvos lydės UEFA EURO 2024 futbolininkus

Kiek daugiau nei už poros mėnesių prasidės kartą per ketverius metus vykstanti futbolo šventė – Europos futbolo čempionatas UEFA EURO 2024. Jame pirmą kartą dalyvaus ir Lietuvos atstovai: net 11 vaikų iš Lietuvos pelnys unikalią galimybę į aikštelę palydėti Europos futbolo čempionato futbolininkus. Startą atrankai į vaikų garbės palydą specialaus renginio metu davė „Lidl Lietuva“ vadovas Armando Lopes ir vieni garsiausių šalies futbolininkų – dabartinis Lietuvos futbolo rinktinės treneris Edgaras Jankauskas, ilgametis rinktinės saugas Saulius Mikoliūnas bei kiti. Loterijos būdu atrinkti vaikai iš Lietuvos futbolininkus čempionate lydės liepos 6 d., Berlyne vyksiančių ketvirtfinalio rungtynių metu, rašoma „Lidl“ pranešime žiniasklaidai.

„Esu kilęs iš Portugalijos, kur futbolas – neatsiejama gyvenimo dalis. Tai nėra tik sportas, tai yra reiškinys, sujungiantis skirtingas kultūras. „Lidl“ turi daug bendro su futbolu, nes ir jo, ir mūsų dėmesio centre – žmonės. Todėl mus itin džiugina galimybė kartu su UEFA daugiau nei tūkstančiui vaikų visoje Europoje suteikti galimybę būti šalia geriausių žemyno žaidėjų ir tapti futbolo šventės dalimi. „Lidl“ čempionate turi svarbią misiją – esame šviežumo partneriai, todėl aktyviai skatinsime ir kalbėsime apie sveiką mitybą, renkantis šviežius, sveikus produktus“, – sako „Lidl Lietuva“ vadovas A. Lopes.

„Lidl“ – oficialus šiemet Vokietijoje vyksiančio Europos futbolo čempionato UEFA EURO 2024 partneris. Prasidedančios kampanijos metu visoje Europoje bus atrinkti 1100 vaikų, kurie gaus unikalią galimybę – čempionato metu palydėti žaidėjus į aikštę. Pirmą kartą Lietuvoje bus atrinkta net 11 vaikų – tiek, kiek sudaro futbolo aikštėje esančią vieną komandą. Vienas vaikas bus atrinktas iš „Lidl Lietuva“ darbuotojų šeimų.

Prasidėjo registracija į atranką

Jau nuo balandžio 1 d. tėvai ar globėjai gali registruoti savo vaikus ir laimėti vieną iš dešimties vietų šioje komandoje. Atrankoje galima registruoti 6–10 metų amžiaus vaikus, nepriklausomai nuo jų lyties, kilmės, fizinių ar protinių gabumų. Norint dalyvauti atrankoje, vaikų tėvai arba globėjai mobiliojoje programėlėje „Lidl Plus“ turi patvirtinti sutikimą dalyvauti. Laimėtojai bus atrinkti burtų keliu, užtikrinant lygias galimybes laimėti visiems.

Pažymint atrankos startą, jaunieji futbolininkai, vaikai iš „Baltijos futbolo akademijos“, įgyvendino savo svajonę – sužaisti vienoje komandoje su Lietuvos futbolo žvaigždėmis, kurie irgi aktyviai prisidėjo prie šio projekto starto. Pasak neseniai įspūdingą karjerą baigusio legendinio futbolininko S. Mikoliūno, galimybė stiprinti jaunimo meilę futbolui jam – itin svarbi. 

„Ar žengiu į aikštelę vienoje komandoje su jaunaisiais futbolininkais, ar kaip Lietuvos rinktinės žaidėjas – jaučiu didelę atsakomybę. Žinau, kad mūsų, profesionalių futbolininkų, pavyzdys įkvepia ne vieną jaunąjį žaidėją nepasiduoti, tobulėti ir siekti aukštumų. Futbolą žaidžiau nuo mažumės ir pats turėjau savo idealą – legendinį Lietuvos futbolininką Valdą Ivanauską“, – sako „Lidl Lietuva“ renginyje sostinės „Sportima“ arenoje dalyvavęs S. Mikoliūnas.

Apmokės visas kelionės išlaidas

Vaikų atrankos nugalėtojai gaus ne tik išskirtinę galimybę į aikštę palydėti geriausius Europos žaidėjus – „Lidl“ apmokės ir visas kelionės į Vokietiją išlaidas, tiek kiekvienam vaikui, tiek ir vienam lydinčiam tėvui ar globėjui. Tai, pasak „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovo Antano Bubnelio, leis visapusiškai mėgautis unikalia patirtimi.

„Kelionės programa bus kupina ir kitų smagių pramogų bei įspūdžių. Visos kelionės kulminacija – žengimas į futbolo aikštelę su geriausiais žemyno žaidėjais. Tam, kad tai taptų realybe, tėvams tereikia mobiliojoje programėlėje „Lidl Plus“ patvirtinti sutikimą dalyvauti ir laukti laimingos žinios“, – teigia A. Bubnelis.

„Lidl“ vaikų komandos“ atrankoje savo vaikus galima registruoti iki balandžio 28 dienos imtinai. Atrankoje gali dalyvauti tie vaikai, kuriems 2024 m. Europos futbolo čempionato metu bus sukakę ne mažiau nei 6, bet ne daugiau nei 10 metų. Atrankos nugalėtojus „Lidl Lietuva“ informuos elektroniniais paštais, kuriuos dalyviai programėlėje „Lidl Plus“ nurodys registruojantis.

Pageidaujama, kad tiek vaikai, tiek ir juos kelionėje lydėsiantys asmenys turėtų bent minimalias anglų ar vokiečių kalbos žinias. Taip pat rekomenduojama turėti galiojantį asmens dokumentą – asmens tapatybės kortelę ar pasą, kuris galiotų dar bent 3 mėnesius nuo kelionės pabaigos dienos.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau