Baigtos naujojo „Lidl“ logistikos centro statybos: patalpose įsikuria pirmieji darbuotojai, atidarymas – artimiausiu metu

14.03.2024 13:00:00 | Vilnius

Lidl Lietuva logistikos centras Vilniuje

Baigtos daugiau nei pusantrų metų trukusios naujo „Lidl Lietuva“ logistikos centro statybos. Vilniuje, netoli Lentvario esančiose patalpose jau įsikuria pirmieji darbuotojai. Šiuo metu logistikos centre vyksta pasiruošimo darbai – atverti duris ir pradėti darbus tikimąsi jau artimiausiu metu. Tai bus antrasis „Lidl“ logistikos centras Lietuvoje.

Naujojo logistikos centro plotas siekia apie 64 tūkst. kv. metrų, o tai prilygsta devynių futbolo aikščių dydžiui. Investicijos į projektą siekia daugiau nei 100 mln. eurų.

Šiuo metu naujame logistikos centre – įsikūrimo nuotaikos. Į naujas patalpas pradėjo keltis pirmieji darbuotojai. Naujoje regioninėje bendrovėje įsikurs ne tik logistikos, bet ir dalis administracijos darbuotojų. Čia veiks prekių srautų valdymo departamentas, taip pat personalo bei pardavimų departamentai. Skaičiuojama, kad naujame logistikos centre dirbs daugiau nei keli šimtai specialistų – apie 30 administracijos darbuotojų bei apie 200 logistikos specialistų.

„Daugiau nei pusantrų metų trukusių statybų metu dirbo daugybė savo srities profesionalų – nuo projekto parengimo iki įgyvendinimo. Baigtos statybos leidžia pradėti naują etapą – kurtis naujiems darbuotojams bei paruošti patalpas darbui. Jau visai netrukus logistikos centras bus atidarytas ir darbas vyks pilnu tempu, užtikrinant, kad Rytų Lietuvoje esančios „Lidl“ parduotuvės būtų dar efektyviau ir greičiau aprūpintos šviežiomis prekėmis, užtikrinant geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje“, – sako „Lidl Lietuva“ centrinės tarnybos vadovas Marius Kybartas.  

Statybas prižiūrėjo ir įgyvendino profesionalai

Prie sėkmingo projekto įgyvendinimo prisidėjo daugybė profesionalų – pačiu darbų piko metu objekte dirbo apie 400-500 darbuotojų vienu metu. Naujojo logistikos centro statybas įgyvendino generalinės rangos įmonė „Conres“.

„Projektas išsiskiria, visų pirma, savo dydžiu, kadangi vien sandėliavimo paskirties pastatas – daugiau kaip 64 tūkst. kv. metrų ploto. Be to, teritorijoje pastatyti dar trys atskiri pastatai, todėl visa teritorija siekia beveik 14 ha ploto. Objektas taip pat išsiskiria savo aukščiu, kuris siekia 20 m. Dėl projekto dydžio ir trumpo statybos laikotarpio, darbų piko metu statybvietėje suvaldėme tarp 400-500 darbuotojų. Kruopštus planavimas leido darbus vykdyti pagal planą, projektas įgyvendintas laiku“, – sako statybomis besirūpinančios generalinės rangos įmonės „Conres“ vadovas Ernestas Šeženis.

Išskirtinį naujojo „Lidl“ logistikos centro projektą rengė „Unitecus“ įmonės architektai, o statybos priežiūrą atliko statybos projektų valdymo kompanija „AZCM“. Jos vadovas Andrius Jančiukas sako, kad vieno didžiausių Lietuvoje logistikos centrų statyba vyko sklandžiai ir profesionaliai.

„Retai tokio dydžio projektų statybos tampa lengvai įveikiamu iššūkiu. Tačiau šį kartą statybos darbai vyko taip, kaip planuota: logistikos centras pastatytas laiku ir vadovaujantis aukščiausiais kokybės standartais. Nuoširdžiai dėkoju mūsų klientui „Lidl Lietuva“, projektuotojams ir generaliniam rangovui už profesionalų bendradarbiavimą ir sklandų statybos procesą. Esu tikras, kad vykdydami tokio sudėtingumo projektą visi kartu įgijome dar daugiau žinių ir patirties“,  – teigia A. Jančiukas.

Pirmieji darbuotojai – jau naujoje darbo vietoje

Naujame logistikos centre į patalpas jau pradeda keltis ir pirmieji darbuotojai. Naujoje regioninėje bendrovėje įsikurs ne tik logistikos, bet ir dalis administracijos darbuotojų. Šiuo metu „Lidl Lietuva“ taip pat dar vykdo dalies darbuotojų paieškas. Nors naujosios komandos didelė dalis jau sukomplektuota, vis dar kviečiami darbuotojai, norintys papildyti naujojo logistikos centro komandą. Pozicijos siūlomos aukštuminių krautuvų vairuotojams, kokybės kontrolieriams bei užsakymų komplektuotojams.

Visiems naujiems darbuotojams įmonė suteiks specialius teorinius ir praktinius mokymus, daugelis jų vyks „Lidl“ logistikos centre Kaune, Ramučiuose. Visiems mokymuose dalyvaujantiems komandos nariams organizacija parūpins transportą. Be to, kadangi naujas logistikos centras yra Vilniaus pakraštyje, jame dirbantiems sandėlio darbuotojams bus suteikiamos kuro kortelės taip kompensuojant transporto išlaidas.

Be šių papildomų naudų, „Lidl Lietuva“ siūlo ir didžiausią vidutinį atlyginimą tarp didžiųjų šalies prekybos tinklų. Portalo „Rekvizitai.lt“ duomenimis, šių metų sausio mėnesio vidutinis atlyginimas neatskaičius mokesčių siekė 2037,84 eurų.

Taip pat kiekvienam darbuotojui, praėjusiam bandomąjį laikotarpį, įmonė suteikia privatų sveikatos draudimą, kasmet rudenį sudaro sąlygas darbuotojams ir jų vaikams iki 14 metų nemokamai pasiskiepyti nuo gripo, dovanoja vitaminų rinkinius ir pan. Visi „Lidl Lietuva“ darbo skelbimai skelbiami https://karjera.lidl.lt/darbo-paieska, o norintys išsamios informacijos dėl atrankų, gali skambinti numeriu 8 800 800 50.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau