„Lidl“ primena: kokie dokumentai tinka norint apsipirkti

25.11.2021 09:00:00 | Vilnius

LIDL parduotuvės

Jau kelias savaites visose „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėse pirkėjai aptarnaujami su galimybių pasu arba jam prilygstančiu dokumentu. Šis sprendimas buvo priimtas atsižvelgiant į Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) reikalavimą nedidelėse parduotuvėse riboti pirkėjų srautą iki 30 kv. m žmogui arba aptarnauti tik su galimybių pasu. Atsižvelgiant, į dažnai pirkėjų užduodamus klausimus, prekybos tinklas primena saugaus apsipirkimo taisykles bei kokie kiti dokumentai prilygsta galimybių pasui.

„Nors per šį laikotarpį, kuomet yra tikrinami galimybių pasai, pirkėjai jau įprato turėti reikiamus dokumentus su savimi ir jų patikrinimas vyksta sklandžiai, kartais dar tenka sulaukti klausimų, ar su tam tikru dokumentu pirkėjas tikrai galės patekti į parduotuvę. Norime pirkėjams priminti, kokie dokumentai yra tinkami, kad jie galėtų jaustis užtikrinti, atvykdami į parduotuvę. Žinoma, norime priminti ir kitas taisykles, kurios yra labai svarbios saugiems apsipirkimams bei leidžia apsaugoti save ir kitus“, – sako  „Lidl Lietuvos“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovas Valdas Lopeta.

„Lidl“ primena, kad parduotuvėse galimybių pasus arba jam atitinkamus dokumentus prie įėjimo tikrina apsaugos darbuotojai arba parduotuvės personalas.

Į parduotuvę patekti gali pirkėjai, turintys galimybių pasą, kuris suformuojamas pasiskiepijus, persirgus arba atlikus mokamą PGR ar antigeno testą. Pirkėjas vietoj galimybių paso taip pat gali pateikti ir kitus, jam prilygstančius, dokumentus: ES skaitmeninį COVID pažymėjimą, kitos (ne ES šalies) išduotą pažymėjimą, patvirtinantį faktą apie persirgimą COVID-19 arba pilną vakcinaciją, taip pat gydymo įstaigos dokumentą, kuris patvirtina persirgimą COVID-19 liga, pilną vakcinaciją arba neigiamą PGR arba antigeno testo tyrimo rezultatą, kuomet testas atliktas ne anksčiau nei prieš 48 valandas, skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento. Galimybių pasui prilygsta ir Esveikata.lt sistemos išrašas, patvirtinantis persirgimą COVID-19 liga, pilną vakcinaciją arba neigiamo PGR ar antigeno testo tyrimo rezultatas, kuomet testas atliktas ne anksčiau nei prieš 48 valandas, skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento.

Prekybos tinklas taip pat primena ir toliau galiojančius saugaus apsipirkimo taisykles. Visose parduotuvėse apsauginės medicininės veido kaukės arba respiratoriai išlieka privalomi, taip pat ir toliau prašoma laikytis saugaus 2 metrų atstumo, dezinfekuoti rankas, šviežių kepinių skyriuje mūvėti apsaugines vienkartines pirštines.

Visose „Lidl“ parduotuvėse ir toliau galioja dar karantino metu įvesti griežti koronaviruso prevencijos reikalavimai – dezinfekuojami įvairūs parduotuvės paviršiai, padidinta parduotuvių ventiliacija, išlieka saugaus atstumo žymėjimas prie kasų. Šiuo metu beveik apie 90 proc. „Lidl Lietuva“ įmonės darbuotojų yra pasiskiepiję, kiti reguliariai testuojasi arba planuoja pasiskiepyti artimiausiu metu.

Šiuo metu iš viso Lietuvoje veikia 59 „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvės 23-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje bei Druskininkuose.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (3.6 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau